מאלפת כלבים, בעלת ניסיון רב בכלבנות במגוון תחומים. מתמחה באילוף כלבים עם דגש על פתרון בעיות התנהגות לכלבי בית, שיפור התקשורת ההבנה והקשר בין הכלב לבעלים. כלבים מאז ומעולם היוו מוקד משיכה עצום עבורי. בשלב מסוים בחיי החלטתי להפוך את אהבתי הגדולה למקצוע, ובחרתי ללמוד אילוף כלבים. גיליתי תחום עשיר, רבגוני ומרתק, שרק הגביר את אהבתי והערכתי לכלבים ולתרומה המשמעותית שלהם לחיינו.

כיום אני עוסקת במספר תחומים הקשורים באילוף כלבים:

  • אילוף גורים וכלבים בדגש על שיקום וטיפול בבעיות התנהגות. בתהליך האילוף אני שואפת לשילוב מקסימלי של הכלב בחיי הבעלים, על ידי בניית הרגלי חיים נכונים בבית ובחוץ.
  • ספורט כלבני שנקרא Schutzhund. בספורט זה הכלב והנוהג נבחנים בשלוש קטגוריות: משמעת הכלב, גישוש והגנה. הדרישות מעבודת הכלב והנוהג מתאפיינות ברמת דיוק גבוהה, חוסן נפשי ופיזי והכי חשוב קשר טוב בין הנוהג לכלב. על מנת לקחת חלק בספורט ייחודי זה, יש לעמוד במבחני דרגה עד רמת אליפות עולם הנערכת מדי שנה. מבחינתי כמאלפת כלבים זהו המקום לשפר את יכולותיי ולחדד את הדקויות הנדרשות בניתוח ובהבנת דרכי החשיבה של הכלב.
  • הכשרת כלבים לתחום הביטחון במגמת הרחה וחיפוש (סמים וחומרי נפץ).
  • אחזקת וניהול פנסיון לכלבים למטרות אילוף ואירוח.

הלהקה הפרטית שלי מונה כיום שמונה כלבים. מתוכם, שישה אסופי רחוב שעברו שיקום פיזי ומנטלי על ידי, ועוד שני רועים גרמניים מקווי עבודה שבחרתי לשם עיסוקי בספורט ה- Schutzhund. כל הכלבים בלהקה שלי לוקחים חלק פעיל בחיי ובעבודתי כמאלפת כלבים. הם מהווים מקור השראה עבורי לפיתוח שיטות חינוך וחיזוק הקשר וההבנה בין הכלב לאדם. מבחינתי הם היו והינם המורים הטובים ביותר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *