קניתם או קיבלתם גור כלבים מתוק ומקסים. כל בני המשפחה שמחים ונכונים לטפלו ולשחק איתו. מה עושים עכשיו? כיצד אפשר לחנך אותו? זה בדיוק הזמן הנכון למצא לו ממוחה – מאלף כלבים.

מאלפי כלבים צריכים ללמד באופן מקצועי את הכלב כיצד לתקשר עם בעליו וכיצד לציית לו בדרך הדדית ונכונה לשני הצדדים – הכלב ובעליו.
קיימים סוגים שונים של מאלפי כלבים ולכל סוג אילוף כלבים מומחיות אחרת ושיטות פעולה שונות.
צריך להתאים את סוג אילוף כלבים למטרת האילוף. למשל במקרה של הקניית משמעת והתנהגות נאותה בתוך המשפחה יש צורך במאלף כלבים מומחה המשלב שיעורים פרטיים וקבוצתיים ויש מאלפים המתמחים בשיטות אילוף כלבים שנועדו לחזק את הקשר בין הכלב למשפחתו.

למה אילוף?

כשאנו שומעים את המושג אילוף כלבים, לרוב עולה במוחנו תמונה של אילוף כלבים לקרקס, כדי שיבצעו תרגילים ותמרונים שונים.
למעשה, האילוף נועד ליצור תקשורת נכונה בין הכלב לבין בעליו, כך ששני הצדדים יבינו זה את זה.
חינוך כלבים
הכלב אינו בן אדם, ואין לו תכונות אנושיות. הכלב הוא חיה פראית מטבעו, ולכן עלינו להבין את שפתו בכדי ליצור עמו תקשורת נכונה.
מטרתנו היא לגרום לכלב להתנהג כיאות ולפי החוקים שלנו, אבל לא לגרום לטראומות – לא לכלב ולא לנו. אנו רוצים לחנכו לא לקפוץ, לא לכרסם, לא לעשות צרכים בבית, לא לחפור ולא לנשוך ועוד.
כאן נכנס לתמונה מאלף ומחנך כלבים. שיטות האילוף המתקדמות בהן אנו מתמחים אינן גורמות לטראומות לכלב, ויוצרות איכות חיים משופרת לכל בני הבית, כאשר הכלב הופך לנכס יקר במקום לנטל.

בחירת מאלף כלבים

חשוב מאוד לברר את הפריטים של מאלף כלבים – הכין הוא התמחה, איזה ניסיון יש לו והאם ניסיונו מתאים למטרה באישית של בעל הכלב, לשמוע חוות דעת מלקוחותיו של מאלף הכלבים המדובר וברור לגבי מקום העבודה שלו. כיום אילוף כלבים נעשה מאוד פופולרי וכן ישנם מאלפי כלבים רבים ומתחזירם רבים. מאלף כלבים לא מקצועי או מתחזה עלול אפילו לגרום נזק.

המפגש בין הכל למאלף הכלבים

לאחר שנבחר מאלף כלבים ראוי זה הזמן להפגיש בינו ובין הכלב. מאלף כלבים מקצועי וטוב ימצא את דרכו לכל כלב ויצור אצלו אמון והתלהבות בכל מפגש מחדש.

מאלפי כלבים – מצויינות היא שם המשחק

אצלנו תמצאו מאלפי כלבים מומחים ומקצועיים ובעלי ידע וניסיון עשיר ביותר וממלאים את עבודתם במסירות. מנהל החברה הוא אמיתי טל בעל 7 שנות לימוד בבית ספר לאילוף כלבים בבלגיה והוא בעל שם עולמי בתחום אילוף הכלבים. אמיתי ממשיך לעבור התמחיויות אצל מאלפי כלבים מהטובים בעולם וכן הוא מתפקד כאחראי ועדות אימון עבור כלבי הגנה והצלה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!