מרפאת ומוקד חירום לכלבים בכל הארץ - וטרינר 24 שעות

עמותות לאימוץ כלבים בכל הארץ

רוצים להוסיף עמותות נוספות של אימוץ כלבים לרשימה? לחצו כאן

רוצים לאמץ כלב? נהדר!

אספנו בשבילכם את העמותות לאימוץ כלבים בכל הארץ.
הינה רשימה מסודרת שבה תוכלו לחפש כלב לאימוץ מהאזור שלכם.

יד 4

המאגר הארצי לאימוץ בעלי חיים

תנו לחיות לחיות

באתר זה תמצאו כלבים לאימוץ, גורים ובוגרים ומכל הסוגים, שמחכים למסירה לבית חם

אס.או.אס חיות

האגודה למען בעלי חיים

ראשון אוהבת חיות

עמותה למען בעלי חיים

אגודת צער בעלי חיים בישראל

עמותה לאימוץ בעלי חיים

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

עמותה לאימוץ בעלי חיים

טיפים לשלושים הימים הראשונים לאימוץ כלבים

הימים הראשונים בביתכם הם מיוחדים וקריטיים עבור חיית מחמד. הכלב החדש שלך יתבלבל לגבי היכן הוא נמצא ומה לצפות ממך. הגדרת מבנה ברור עם המשפחה שלך לכלבך תהיה בעלת חשיבות עליונה במעבר חלק ככל האפשר.

לפני שתביא את הכלב שלך הביתה:

 • קבע היכן הכלב שלך יבלה את רוב זמנו. מכיוון שהוא יהיה תחת לחץ רב בשינוי הסביבה (ממקלט או בית אומנה לביתך), הוא עשוי לשכוח כל שבירת בית (אם קיימת) שלמד. לעתים קרובות מטבח יעבוד בצורה הטובה ביותר לניקוי קל.
 • אם אתה מתכנן לאמן את כלבך, הקפד להתקין מלונה ומוכן ללכת אליו כשאתה מחזיר את הכלב החדש שלך הביתה. גלה מידע נוסף על אימון כלובים לכלבך.
 • מוגן בפני כלבים את האזור בו יבלה הפוך שלך את רוב זמנו במהלך החודשים הראשונים. פירוש הדבר עשוי להדביק חוטי חשמל רופפים אל לוחות השולחן, אחסון כימיקלים ביתיים על מדפים גבוהים, הסרת צמחים, שטיחים וניתוקים לשבירה, הקמת מלונה והתקנת שערי תינוקות.
 • אילוף כלבך יתחיל ברגע הראשון שיש לך אותו. קח זמן ליצור רשימת אוצר מילים שכולם ישתמשו בהם בעת מתן הוראות לכלב שלך. זה יעזור במניעת בלבול ויעזור לכלבך ללמוד את הפקודות שלו מהר יותר. אינך בטוח באילו פקודות להשתמש? בדוק כיצד לדבר עם הכלב שלך.
 • הביא איתך תג זיהוי עם מספר הטלפון שלך כשאתה מרים את הכלב שלך כך שיהיה לו מידה נוספת של בטיחות לנסוע הביתה ולימים הראשונים לא נוחים. אם הוא שבב מיקרו, הקפד לרשום את פרטי הקשר שלך בחברת השבב, אם החילוץ או המקלט כבר לא עשו זאת.

היום הראשון:

 • אנו יודעים שהמעבר מלחיץ – והכלב החדש שלך מרגיש אותו דבר! תן לו זמן להתאקלם בביתך ובמשפחתך לפני שתכיר אותו בפני זרים. וודאו שילדים יודעים לגשת לכלב מבלי להציף אותו. עבור לכאן למידע נוסף על הצגת כלבים וילדים.
 • כשאתה מרים את הכלב שלך, זכור לשאול מה ומתי הוא ניזון. שכפל את לוח הזמנים הזה לפחות בימים הראשונים כדי להימנע ממצוקת קיבה. אם ברצונך לעבור למותג אחר, עשה זאת במשך כשבוע על ידי הוספת חלק אחד מזון חדש לשלושה חלקים ישנים במשך מספר ימים, ואז לעבור לחצי אוכל חדש, חצי ישן, ואז חלק אחד ישן לשלושה חלקים חדש. למידע נוסף על תזונת הכלב שלך, עיין בחלק שלנו בנושא תזונה לכלבים.
 • בדרך הביתה, כלבך צריך להיות מאובטח בבטחה, רצוי בארגז. יש כלבים שמגלים שנסיעות ברכב מלחיצות, כך שהמצב שלו במקום בטוח יהפוך את הנסיעה הביתה לקלה יותר עליו ועלייך.
 • כשהוא בבית, קח אותו לאזור השירותים שלו מייד ובילוי איתו זמן טוב כדי שהוא יתרגל לאזור וישכיל את עצמו. גם אם הכלב שלך אכן משחרר את עצמו במהלך תקופה זו, היה מוכן לתאונות. כניסה לבית חדש עם אנשים חדשים, ריחות חדשים וצלילים חדשים יכולים לזרוק אפילו את הכלב הכי שבור ביתי מחוץ למסלול, אז תהיו מוכנים למקרה. זקוקים לטיפים נוספים להדרכת בית? בדוק את החלק שלנו בנושא הסרת כלבים.
 • אם אתה מתכנן לאמן את ארגז הכלב שלך, השאר את הארגז פתוח כך שיוכל להיכנס בכל פעם שמתחשק לו למקרה שיציפה אותו. כמו כן, הקפד לבדוק מה המותר ואסור לאימון ארגזים לכלבך.
 • משם, התחל את לוח הזמנים שלך להאכלה, טואלטיקה ומשחק / אימון. מהיום הראשון, הכלב שלך יזדקק לזמן משפחתי ולתקופות קצרות של כליאה בודדת. אל תיכנעו ותנחמו אותו אם יבכה כשנשאר לבדו. במקום זאת, הקדישו לו תשומת לב להתנהגות טובה, כמו לעיסת צעצוע או לנוח בשקט (מקור: הכנת ביתך לכלב חדש).
 • בימים הראשונים, הישאר רגוע ושקט סביב כלבך, והגביל יותר מדי התרגשות (כמו פארק הכלבים או ילדי השכונה). לא זו בלבד שתאפשר לכלבכם להתיישב ביתר קלות, זה ייתן לכם יותר זמן אחד על אחד להכיר אותו ואת אהבותיו / לא אוהבים אותו.
 • אם הוא הגיע מבית אחר, חפצים כמו רצועות, ידיים, עיתונים ומגזינים מגולגלים, כפות רגליים, כסאות ומקלות הם רק חלק מחתיכות “ציוד האימונים” שעשוי היה להשתמש בכלב זה. מילים כמו “בואו לכאן” ו”שכבו “עשויות להביא לתגובה אחרת מזו שאתה מצפה. או שאולי הוא ניהל חיים מוגנים ומעולם לא היה חברתי לילדים או לפעילות המדרכה. יתכן וכלב זה הוא תוצר של סדרה בלתי נגמרת של תקשורת מקושקשת וציפיות לא אמיתיות שיחייבו סבלנות מצידך

השבועות הבאים:

 • לעתים קרובות אנשים אומרים שהם לא רואים את אישיותם האמיתית של כלבם עד מספר שבועות לאחר האימוץ. בהתחלה הכלב שלך עשוי להיות מעט לא בנוח כשהוא מכיר אותך. היה סבלני והבנה תוך כדי שמירה על לוח הזמנים שאתה מתכוון לשמור עליו להאכלה, טיולים וכו ‘. לוח זמנים זה יראה לכלבך את מה שמצופה ממנו כמו גם את מה שהוא יכול לצפות ממך.
 • לאחר שתדון עם הווטרינר שלך כדי לוודא שלכלבך יש את כל החיסונים הדרושים, מומלץ לקחת את הכלב שלך לשיעורי אילוף קבוצתי או לפארק הכלבים. שימו לב לשפת הגוף של הכלב שלכם כדי להיות בטוחים שהוא נהנה – והוא לא מפחד או בריון בפארק הכלבים. אם אינך בטוח באילו סימנים יש לצפות, עיין בסרטון זה בנושא בטיחות בפארק הכלבים.
 • כדי לחיות חיים ארוכים ומאושרים יחד עם כלבך, הקפידו על לוח הזמנים המקורי שיצרתם, וודאו כי לכלבכם יש תמיד את האוכל, זמן הסיר ותשומת הלב שהוא זקוק להם. אתה תהיה ערובה תוך זמן קצר! למידע נוסף על יצירת לוח הזנה לכלבכם בקרו באיזו תדירות עליכם להאכיל את כלבכם?
 • אם אתה נתקל בבעיות התנהגות שאינך מכיר, בקש מהווטרינר שלך המלצת מאמן. בחר מאמן המשתמש בטכניקות חיזוק חיובית כדי לעזור לך ולכלבך להתגבר על מכשולי התנהגות אלה. בקר באילוף כלבים למידע נוסף על אילוף מבוסס תגמול

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

 1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
 2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!