כלבים קטנים לאימוץ - האם זה מתאים לך?

בואו לגלות האם אימוץ של כלב קטן מתאים לכם? ומה צריך לקנות לפני שמאמצים כלב קטן

גורי כלבים לאימוץ הוא דרך מצוינת להשיג את החבר הכי טוב הבא שלכם.
בין אם אתם מחפשים גור, מבוגר צעיר, גיל ביניים או כלב זן קטן בכיר, סביר להניח שיהיה כלב שמחכה לכם.
בעוד שאימוץ כלב מבוגר מגזע קטן בדרך כלל קל יותר מאשר למצוא, ישנם גורים שיש לך אם אתה סבלני ושקד בחיפושך.
החדשות הטובות הן שתקבלו חיית מחמד בעלות נמוכה שעברשה או מעוקרת ומעודכנת בכל החיסונים, התולעים וצרכי הטיפול הרפואי האחרים.
החדשות הרעות הן שרוב ארגוני ההצלה דורשים אישור והתהליך יכול לקחת זמן.
חלקם מחמירים מאוד כך שלא כל האנשים שרוצים כלב יורשו לאמץ.
במאמר זה אדבר על הדרכים השונות בהן תוכלו לאמץ כלב קטן.

היכן ניתן למצוא אימוץ כלבים קטנים?

ארגוני הצלה

אם לבך נשען על כלב בוגר, כלבים קטנים לאימוץ דרך ארגון הצלה עשוי להיות הדבר הטוב ביותר שלך.
מצילים רבים הם ספציפיים לגזע, אך אחרים מספקים שירותים לקבוצות גזעים כולל כלבים מגזע קטן.
לפעמים מגדלים מקצועיים ימכרו או יאמצו את המבוגרים שלהם בפנסיה. אם המגדל הוא בעל מוניטין, שמר על הכלב במצב בריאותי מעולה וסיפק אימונים וסוציאליזציה, זו עשויה להיות האופציה המושלמת.
אימוץ כלב ממגדל פחות מכובד או גרוע מכך, טחנת גורים עשויה להיות שנים של שיקום.

אל תשתולל ולחשוב שכלבים מהמצילים או מקלטים הם נחותים, פגומים, חסרי תקנה או חסרי תקווה. רובם בריאים, מאושרים, והם לא נמצאים באשמת עצמם. רבים יזדקקו להכשרה נוספת ולחלקם עשויים להיות בעיות רפואיות.
החדשות הטובות עם אימוץ כלבים קטנים הן שאתם נכנסים לבעלות על חיות מחמד חמושים בידע על הרקע של הכלב הקטן. זו תהיה הבחירה שלך לקבל או לדחות. יתכן וייתכן שלא יהיה לך ידע זה עם גור זעיר.
לארגוני הצלה יש לעתים קרובות אנשים שאוהבים זן מסוים ומסכימים לטפח ולשקם כלב בוגר עד שיהיו מוכנים לאימוץ.

כלבים שוכנים בבתי אומנה שונים בהם הם מוערכים ומאומנים בזמן שהם ממתינים לבית המושלם לנצח. ארגוני הצלה חוסכים מכלבים את הטראומה של חיים בסביבת מקלט.
הורי האומנה של הכלבים מאומנים ויש להם עניין ברווחתו של הכלב. אלו המטפחים מנסים לגלות כמה שיותר על אישיותו והרגליו של הכלב, ככל האפשר ומספקים מידע זה לבית הפוטנציאלי. אימוץ כלבים קטנים כולל בדרך כלל:

 • סירוס
 • חיסונים
 • בדיקת תולעי לב ותרופות
 • בדיקת שיניים במידת הצורך
 • שבב
 • בדיקת בריאות מלאה

טיפוח הוא לרוב חלק מהחבילה.
בעלים חדשים צפויים לשלם דמי אימוץ המסייעים לקזז חלק מהנהלים אלה. תמורת דמי האימוץ הנמוכים, על בעלי חדשים פוטנציאליים למלא טופס ראיון נרחב ולהגיש לביקור בית.
רבות מהשאלות ששואלים המגדלים הן גם אותן ארגון הצלה ישאל. כל ארגון הצלה הוא ייחודי ומפתח שאלון משלו, לכן היו מוכנים לשלל שאלות.

מקלטים

מקלטים יכולים להיות בבעלות פרטית או בבעלות ציבורית, להפעיל ולממן. חלקם קשורים לארגונים המקומיים לבקרת בעלי חיים.
חלקם הם מקלטים המחזיקים כלבים למשך מספר ימים מוגדר לפני שהכלבים מורדדים או שהם מקלטים הנחשבים “ללא הרוג”, מה שאומר שהכלבים שוכנים במקום ללא הגבלת זמן עד שניתן יהיה לאתר בעלי חדש.
מקלטים מסוימים מקבלים רק בעלי חיים מהתעללות או מצבי הזנחה. זה כולל פשיטות על טחנות גורים בהן מבוגרים וגורים שהוחרמו להשבתם מחדש. אחרים מאפשרים רק לכלבים הדורשים טיפול רפואי.

אחרים עדיין יקבלו כניעה של בעלים. במילים אחרות, כל המקלטים שונים, כך שאם אתם מעוניינים לאמץ ממקלט, הדבר הטוב ביותר הוא להתקשר או לבקר וללמוד על המדיניות שלהם.
מרבית המקלטים יספקו שירותי עיקור / סירוס, חיסונים, תילוע וטיפול בכל פציעה.

רוב האנשים מאמינים כי הכלבים היחידים שנמצאים במקלט עירוני הם פיטורי בור ותערובות בור-בור, לא כלבים קטנים.
נכון שרוב הכלבים במקלטים הם כלבים מגזעים גדולים; עם זאת, לא סביר להניח שאתה לא יכול למצוא את הכלב המושלם עבורך במקום כזה.
מרבית המקלטים דורשים בקשה מלאה לאימוץ כלבים קטנים, אך לא כולם מצריכים לימוד ביתי או ביקור.
חלקם אינם מגבילים כמו ארגוני הצלה. חלקם מאפשרים לך לבקר ולקחת הביתה כלב שבחרת בו כל באותו אחר צהריים.
החלק המתגמל ביותר באימוץ הוא שאתה נותן חיים לכלב שאולי יומת.

שאלות שנשאלו לאימוץ כלבים קטנים

 • מצב החיים שלך, המתגוררים בבית, גילם, ואם יש להם אלרגיות לחיות מחמד
 • מהם סוגי הגזע שאתה מעוניין לאמץ וסיבה לכך שאתה אוהב את הגזע המסוים הזה
 • החוויה שלך בטיפול באילוף וכלב
 • האם יהיו לך המשאבים לשלם עבור שטרות וטרינרים, טיפוח ואספקה לכלבך
 • מצב העבודה והשעות שלך, כולל הוראות לכלב בזמן שאתה בעבודה
 • ההגדרה שלך למשמעת כלב
 • חלקם עשויים לבקש גדר בחצר או להעיר מבעל הבית על כך שמותר לחיות מחמד
 • חלקם עשויים לשאול לגבי תוכניות הנסיעות שלכם ומה תעשו עם הכלב כשאתם נוסעים
 • הפניות אישיות כולל שם של וטרינר

אתה גם חופשי לשאול שאלות ולהגיש בקשות כמו הגיל המועדף עליך, מין, גזע או מאפיין ספציפי.
אם אתה בסדר עם דרישות ארגון ההצלה, סביר להניח שתשיג כלב בוגר נהדר העונה על צרכיך במחיר מעולה. אתה יכול להרגיש שמח שאתה נותן לכלב בוגר אחר חכירה חדשה על החיים.

מציאת אימוץ כלבים קטן מושלם שלך

הדרך הקלה ביותר למצוא גורי כלבים לאימוץ היא לאתר ארגונים המפרסמים עבור מגוון עצום של מצילים. ארגוני מצילים כלבים כמו: יד4, תנו לחיות לחיות, אס.או.אס חיות, אגודת צער בעלי חיים בישראל, ראשון אוהבת חיות ועוד.
יכולים לספק תמונות ותיאורים של כלבים רבים הזמינים לאימוץ.

משאב טוב נוסף הוא אימוץ גורים

אם אתה יודע איזה זן אתה רוצה, ייתכן שתוכל להתחיל עם ארגון הצלת כלבים בישראל של אותו זן. חפש את העמותה דרך העמוד אימוץ כלבים קטנים בכל הארץ שנמצא בפורטל הבהב.

כל המידע הקיים כולל רקע הכלב, היסטורייתו, מצבו הרפואי, לייקים ולא אהובים וכו ‘כבר ידוע הכל במחיר שווה לכל נפש.
אתה פחות סביר שתמצא כלבלב מושלם בן שמונה שבועות המשתמש במסלול זה, אבל זה לא מתקבל על הדעת, אז אל תפסול את דרך האימוץ אם אתה רוצה גור.

החוויה האישית שלך (מצילים, אימוץ, טיפוח)

אם אימצת כלב לאחרונה או אפילו מזמן, נשמח לשמוע איך זה הלך לך. אנא היו כנים, אנחנו רוצים לדעת את החלק הטוב, החלק הרע ואולי אפילו את החלק שתרצו לשכוח. רק דעו שאתם עוזרים לאחרים שרוצים לאמץ.

7 דברים שכדאי לדעת לפני שתשיג את הגור הראשון שלך

גורים אהובים על ידי אוהבי בעלי חיים. הם ישויות קטנות, נחמדות, שובבות, חיבה, שתוכלו לשאת בכל מקום. מה יש לא לאהוב? בהחלט קשה להתנגד לגורים. אולי זו הסיבה שאנשים רבים בסופו של דבר מקבלים כלבלב לפני שהם מוכנים או לפני שהם יודעים להתכונן לאחד כזה.

יש הרבה החלטות שיש לקחת וגורמים שיש לקחת בחשבון לפני שתחליט להביא הבור גור חדש. אל תיכנע לדחף ולקחת הביתה גור בזמן הלא נכון. עשה תחילה את המחקר שלך. למדו אם אתם מוכנים להביא גור ולגלות כיצד להשיג אחד באחריות. התחנכו כיצד להתכונן לגור החדש שלך ואיך לגדל את הגור הזה היטב.

1. האם אתה מוכן לאמץ גור כלבים?

גורים עשויים להיות בלתי ניתנים להתנגדות, אך הם גם גוזלים זמן רב במיוחד. אם מעולם לא היה לך גור, אולי אינך מבין למה אתה עומד להיכנס. זה דבר אחד להיות מוכנים להשיג כלב, במיוחד כלב בוגר. גידול גור דורש רמת מחויבות גבוהה עוד יותר.

יש להאכיל גורים צעירים שלוש עד ארבע פעמים ביום. יש להוציא אותם החוצה מיד לאחר האכילה או השתייה כדי שיוכלו לחסל אותם ולהתאמן בבית. גורים יקבלו תאונות בבית בזמן שהם עדיין מאומנים בבית. זה אומר הרבה ניקיון.

גור עשוי להעיר אותך מספר פעמים במהלך הלילה. יכול להיות שזה בגלל שהגור צריך לצאת החוצה, או שזה יכול להיות רק בגלל שהגור משועמם. אי אפשר להשאיר גור צעיר לבדו יותר מכמה שעות. על הגור להישאר בארגז כשהוא לבדו; זה מסייע באימוני הבית ומונע מהגור לא ללעוס את כל מה שיש בבית. עם זאת, לאחר מספר שעות, גור לא יכול להחזיק את שלפוחית ​​השתן (ולפעמים גם מעיים).

גורים יכולים להיות הרסניים. הם רוצים לחקור, ללעוס, ללקק, ואולי אפילו לאכול דברים בסביבתם. הם אינם מכירים נימוסים ועשויים להתנהג בצורה לא-ישירה או היפראקטיבית. כל הגורים צריכים להיות מאומנים וחברתיים; הם גם זקוקים להרבה פעילות גופנית. הדברים האלה גוזלים המון זמן.

האם אתה מוכן לחזור הביתה מהצהריים מהעבודה כדי לטפל בגורך? אתה יכול להתמודד עם ערות באמצע הלילה? האם אתה מסוגל לבלות כמה שעות בשבוע בעבודה על אימונים וסוציאליזציה? מה לגבי חיות מחמד או אנשים אחרים בבית שלך? האם גור יהיה משבש מדי? אם אתה מקבל גור צעיר, היה מוכן לבלות איתו הרבה זמן נוסף, במיוחד בחודשים הראשונים. אם זה נשמע כמו יותר מדי, אבל אתה בכל זאת רוצה כלב, שקול לאמץ כלב בוגר

2. איזה סוג של גור מתאים לך?

אז שקלת את היתרונות והחסרונות של בעלות על גורים והחלטת שזה הזמן המתאים בשבילך לאימוץ גורי כלבים. מזל טוב! עכשיו הגיע הזמן לחפש את בן לוויה החדש והקטן שלך. אבל מאיפה מתחילים?

ראשית כל, החליטו איזה סוג של גור מתאים לכם. ערכו רשימה של תכונות או תכונות שחייבות להיות לכם, אלה שאתם מעדיפים, ואלו שאתם בהחלט לא רוצים

 • כמה גדול או קטן אתה רוצה שהכלב שלך יהיה? לעתים קרובות, כלבים קטנים עושים טוב יותר בחללים קטנים יותר. מזון, אספקה ותרופות יקרים יותר לכלבים גדולים וענקיים.
 • האם אתה רוצה כלב שיישאר פעיל מאוד כמבוגר, או שאתה מעדיף שיהיה לו כזה שסביר להירגע בעוד שנה או שנתיים? כמה תרגיל אתה יכול לספק?
 • קחו בחשבון גם את סוג מעיל השיער. האם אתה מוכן להתמודד עם שפיכה? או, האם אתה רוצה כלב ששופך מעט מאוד? לעיתים קרובות, כלבים בעלי שפיכה נמוכה נאלצים לצאת לטיולים רגילים בגומר. אתה יכול להרשות לעצמך את זה?

3. איפה למצוא את הגור החדש שלך

לאחר שקיבלתם מושג איזה סוג גור אתה רוצה, הגיע הזמן להתחיל בחיפוש.
במידת האפשר, שקלו קודם לאמץ כלב. כלבים מגזע מעורב הם נפלאים לחלוטין ומוערכים במיוחד. למקלטים המקומיים לבעלי חיים ולקבוצות הצלה של חיות מחמד יש גורים מעורבים מגזע מעורב שרק מחכים לבתים. גם אם אינכם בטוחים שכלב זן מעורב הוא בשבילכם, שווה טיול במקלט או בקבוצת ההצלה המקומית שלכם לפגוש כמה מהגורים. אתה יכול פשוט להתאהב!

יתכן שבאמת לבך מונח על כלב גזעי. לאנשים רבים יש זן מועדף או שהם צריכים לדעת בצורה מדויקת יותר למה לצפות כאשר הכלב יגדל. גורמים כמו הגודל וסוג המעיל ניתנים לחיזוי מאוד בכלב טהור. דאגות בריאותיות, טמפרמנט ורמת אנרגיה הן מעט צפויות אך אינן מובטחות.

אם אתה בוחר לקנות כלב גזעי, אתה צריך להיות אחראי. חפש מגדל כלבים מנוסה ובעל מוניטין מהמם. הימנע ממגדלים בחצר האחורית. לעולם אל תקנו מחנויות חיות, מכיוון שלעתים קרובות כלביהם מגיעים מטחנות גורים. אל תקנו כלב משוק פשפשים או מודעה מסווגת, לגורים אלה רקע לא ידוע והם עלולים להיות לא בריאים.
כשאתה מוצא את הגור המתאים לך, הוא פשוט ירגיש נכון. רוב הבעלים יגידו לך שבן לוויה שלהם בעצם בחר בהם, ולא להפך!

4. הכן את הבית שלך שיהיה מותאם לגור שאימצת

לפני שחברך הקטן יחזור איתך הביתה, חיוני שתכין את הבית שלך. עשו כמיטב יכולתכם להגנה על הגור בכל אזור בביתכם. התנהגות גור הרס היא שכיחה, מתסכלת ויכולה להיות מסוכנת לכלבך. הגור שלך בטוח למצוא את כל הדברים הקטנים שיכולים לפגוע בו.

נסו לחשוב לעומק וחפשו סכנות:

 • הסתר את כל כבלי החשמל בצורה הטובה ביותר.
 • נעילת ארונות, במיוחד כאלה המכילים מזון או תרופות, כימיקלים רעילים, וכלי בית אחרים שעלולים להיות מסוכנים.
 • שמור על עציצי בית גבוהות במקום שהכלב שלך לא יכול ללעוס את העלים.
 • השג פח אשפה עם מכסה נעילה או השאר את הפח מאחורי דלתות סגורות.
 • הרחק מכביסה, נעליים ופריטים קטנים אחרים מהישג יד. גורים לפעמים לועסים ו / או בולעים אותם.

הדרך הטובה ביותר לשמור על הגור שלך בטוחה היא לפקח עליו בכל עת. שמור את הגור בארגז כשאתה לא נמצא (פשוט הימנע מללכת למשך יותר מכמה שעות כאשר הגור שלך עדיין צעיר). גור לא אמור להיות בעל הריצה המלאה של הבית עד שהוא מבוגר ומאומן היטב.

5. להצטייד בדברים בסיסיים וחיוניים לגור

אתה תצטרך שפע של ציוד לכלבים לפני שתביא הביתה את הגור החדש שלך. התחל עם היסודות לפני שתסיים חבורה של דברים שאינך זקוק להם, כגון צעצועים שהגור שלך לא נהנה מהם או מיטות שהגור שלך לא ישן בהן. 

אתה בהחלט צריך כמה יסודות כדי להתחיל:

ככל שהגור שלך יגדל, תמצא שאתה זקוק לחפצים אחרים, כמו ציוד לטיפוח ומוצרים מונעים. הווטרינר שלך יכול לעזור לך להחליט אילו פריטים מתאימים בצורה הטובה ביותר לצרכי הכלב שלך.

6. מצא את הווטרינר הנכון

הגור החדש שלך אמור לבקר אצל הווטרינר בפעם הראשונה תוך מספר ימים מרגע שהוא חוזר איתך הביתה. לגור חשוב לבצע בדיקה גופנית, גם אם אין חיסונים. זו הזדמנות לוודא שאין בעיות בריאות שלא התגלו על ידי המגדל, המקלט או קבוצת ההצלה.

עדיף למצוא וטרינר טוב לפני שתביא את הגור לביתך. ואז תורכב לווטרינר ולא תמהר למצוא אחת. חפש משרד וטרינרי בעל מוניטין רב במקום נוח עבורך. ודא שהמחירים שלהם נוחים עבורך. הדרך הטובה ביותר למצוא וטרינר טוב היא לשאול ולחקור. שוחח עם חברים ובני משפחה עם חיות מחמד. תראו ביקורות מקוונות. אולי תרצו אף פעם לצאת לסיור בבית החולים ולפגוש את הצוות כדי להרגיש את המקום.

בביקור הראשון של הגור שלך, הקפד להביא את כל הניירת שמספק המגדל או קבוצת האימוץ. הווטרינר שלך יבצע את הבדיקה וישוח איתך על לוח החיסונים של הגורים. יש לחסן גורים לראשונה בין גיל שש לשמונה שבועות. יש להגביר את החיסונים עד לגיל 16 עד 18 שבועות. צפו לבקר בווטרינר כל שלושה שבועות בערך עד אז.

7. למד כיצד לגדל את הגור שלך בצורה נכונה

כל הגורים זקוקים לטיפול מיוחד כדי להבטיח שהם יגדלו בריאים ומאושרים.

אם בביתך יש יותר מאדם אחד שיתקשר עם הגור, הגדר את המבנה מראש. מי אחראי על האכלת הגור והליכתו ומתי? וודא כי כל הצדדים מסכימים על כללים לגבי המותר לגור ללכת. עבדו יחד כדי לוודא שההדרכה עקבית. אם יש ילדים בבית, וודאו שהם יודעים להתנהג סביב כלבים. אם יש חיות מחמד אחרות בבית, וודאו שהן מוצגות כהלכה ומפוקחות היטב בכל עת.

עמותות לאימוץ כלבים

יד 4

המאגר הארצי לאימוץ בעלי חיים

תנו לחיות לחיות

באתר זה תמצאו כלבים לאימוץ, גורים ובוגרים ומכל הסוגים, שמחכים למסירה לבית חם

אס.או.אס חיות

האגודה למען בעלי חיים

ראשון אוהבת חיות

עמותה למען בעלי חיים

אגודת צער בעלי חיים בישראל

עמותה לאימוץ בעלי חיים

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

עמותה לאימוץ בעלי חיים

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

 1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
 2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!