וטרינרים במודיעין

מודיעין היא עיר נהדרת במחוז מרכז, הנמצאת בדיוק בין תל אביב לירושלים ולכן גם תושבים רבים מ2 הערים הגדולות בישראל עושים עסקים, עובדים, מטיילים ופועלים במודיעין ולהיפך. העיר עצמה מונה קרוב ל100 אלף תושבים ועשרות אלפי בעלי חיים המגדולים בבתים ובמרכזי חיות כאלה ואחרים בעיר ובסביבה. משום כך חשובה מאוד הימצאותו של וטרינר במודיעין שיוכל לספק לכם את כל מה שאתם צריכים בגידול בעלי החיים שלכם ודאגה לבריאותם באופן שוטף במרחק נסיעה קצר מכם. 

בדיקות רפואיות ושירותי מעבדה וצילומים:

גם בני האדם צריכים מדי פעם להגיע אל רופא המשפחה, לבצע בדיקות כלליות של לחץ דם, סוכר, דופק, בדיקות דם, בדיקות שתן ועוד. שמירה על הבריאות של בעלי החיים שלכם תיעשה על ידי בדיקות רפואיות כלכליות תקופתיות אצל הווטרינר שלכם במודיעין. כמו כן חשוב לוודא שלווטרינר יש ציוד וחלל מתאים לביצוע צילומי רנטגן על מנת לטפל בבעיות בריאותיות שונות, לשלול בעיות אחרות, לזהות היריון של בעל החיים שלכם במידת הצורך ועוד. 

חיסונים ושירותי עיקור וסירוס:

שירותים מסוימים הם בגדר חובה כיום. ראשית בין אם אתם מגדלים כלב או חתול חשוב מאוד לעשות להם את החיסונים המתאימים. חיסון משושה, חיסון נגד תולעים, כלבת ועוד. חיסונים אלה חשובים מאוד לשמירה על בריאות בעל החיים שלכם, במיוחד כאשר הוא יוצא החוצה לגינה או לפארק, בעת סיבוב שאתם עושים לו בסביבה (במקרה של כלבים למשל שעושים אתם טיול עם רצועה) וחשוף לחיידקים, תולעים, פשפשים ועוד. שירותי עיקור וסירוס גם כן שירותים חשובים מאוד כיוון שהם מסייעים בהפחתת ההתרבות הבלתי נשלטת של בעלי החיים. זה לא חכמה להרבות את בעלי החיים שלכם אם לא תוכלו לשאת בגידול הגורים ולאחר מכן כבוגרים. גידול מוגזם עשוי להוביל לבעלי חיים רבים שיחיו ברחוב ללא בית חם וטיפול ראוי ואנו רוצים למנוע עוגמת נפש זו ולאפשר התרבות רק בסביבה אחראית ואפשרית. עיקור וסירוס בעל החיים שלכם יהיה גם בעל יתרונות בריאותיים עבורו.

חדר ניתוח וטיפולים מורכבים:

לבסוף כאשר אתם באים לבחור וטרינר במודיעין חשוב לוודא שיש לו גם חדר ניתוח עם ציוד טכנולוגי מתקדם ואת כוח האדם הנדרש במרפאה לבצע ניתוחים וטיפולים מורכבים בעת הצורך וגם במקרה חירום חס וחלילה. במילים אחרות כאשר אתם בוחרים וטרינר בעיר אתם רוצים לוודא לא רק שהוא קרוב אליכם באופן יחסי מבחינת זמן הנסיעה אלא שגם הזמינות שלו והציוד שיש לו יאפשרו לכם להיות רגועים שגם במקרה חירום יש מי שיטפל בבעלי החיים היקרים שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!