טיפולים אצל וטרינר

מדוע אנחנו בעצם זקוקים לגשת לביקורת אצל וטרינר? ביקורים סדירים אצל וטרינר מאריכים את חיי בעל החיים ואף מאפשרים להם איכות חיים טובה להם ולנו.

בניגוד לבני האדם, אשר מנהלים את חייהם על פי כללי ההיגיינה ושמירת בריאות הגוף, לבעלי החיים אין את התודעה לנהוג כך. בעלי החיים הם חלק מהטבע, כאשר אנחנו מכניסים אותם תחת קורת הגג שלנו, אנו זוכים בהמון אהבה ושמחת חיים, אך עלינו להתאים את חיות המחמד שלנו אל הסביבה הביתית, לדאוג להם ולטפל בהם.

טיפולים אצל וטרינר כוללים חיסונים, ניקוי שיניים ואף טיפולים מסובכים יותר במידה וישנם מחלות שונות או בעיות.

  • ניקוי שיניים: היגיינת הפה של בעל החיים שלנו, בעיקר אצל כלבים, הינו הכרח, על מנת לשמר את חלל הפה באופן בריא ולמנוע ריקבון של השיניים ומחלות חניכיים. מניעה של מחלות חניכיים ואיבוד שיניים היא הדרך הטובה ביותר על מנת לשמור על בריאות הפה של חתולים וכלבים. היא מתחילה בציחצוח השיניים של בעל החיים שלנו, אך גם ניקוי שיניים אחת לשנה המתבצע על ידי וטרינר.
  • חיסונים: חיסון בעל החיים שלנו הינו הכרחי, גם על מנת לשמור על בריאותו וגם על מנת לשמור על בריאותינו שלנו. כל בעלי הכלבים יודעים כי חיסון כלבת הינו חוק, אשר עלינו לעמוד בו ולחסן את בעל החיים שלנו אחת לשנה. אך ישנם חיסונים נוספים הכרחיים לא פחות, כמו חיסון תולעת הפארק, אשר עלולה לגרום למוות, חיסון נגד טפילים של המעיים ועוד. את החיסונים יש לעשות באופן תדיר בהמלצת וטרינר.
  • מחלות: כמו שבני האדם חולים, כך גם בעלי החיים. מחלות מעיים, שעלת המכלאות, בעיות עור ואפילו סרטן, הן חלק מההיסטוריה הרפואית של בעלי החיים הביתיים. חלק מאותן מחלות ניתן למנוע על ידי שמירה על חיסון בעל החיים באופן תדיר, אך לעיתים, בעלי החיים שלנו יכול לחלות במחלות שונות, טיפול בכל סוגי המחלות נעשה אצל וטרינר. לעיתים, ניתן להתגבר על המחלות על ידי כדורים ולעיתים יהיה צורך בניתוח.
  • שברים ותאונות: בעלי החיים אוהבים מרחבים, שחרור של כלב בפארק מסודר יהיה נהדר, אך לא פעם קורים מיקרים בהם בעל החיים שלנו נקלע לתאונה, זו יכולה להיות תאונה כתוצאה מדריסת רכב או אופניים, או אפילו תאונה ביתית. במקרים שכאלה יש צורך לסור אל וטרינר במהירות, על מנת להעניק לבעל החיים את הטיפול המהיר והטוב ביותר עבורו.
  • עיקור וסירוס: ההמלצה היום גורסת כי יש לסרס או לעקר כלבים וחתולים. סירוס ועיקור נעשה אצל וטרינר, זוהי פעולה שכיחה ומהירה יחסית וההחלמה ממנה מהירה.

וטרינרית, מעניקה את כל הטיפולים הרפואיים לבעלי החיים תחת קורת גג אחת. במרפאה של תוכלו להעניק לחיית המחמד שלכם את כל הטיפולים להם הם נזקקים, בצורה מקצועית, וכמובן – אוהבת. טיפול רופאי שיגרתי ומונע, יאריך את חיי בעל החיים ויעניק לו איכות חיים טובה.

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!