כיסוי ומחסום לרכב לכלב

מגוון רחב של כיסוי מושב אחורי לרכב לכלבים. מתאים לכלבים גדולים וקטנים.
כל המוצרים באתר עברו בדיקה מקיפה ועם המלצות.

כיסוי לאוטו לכלב קטן

כיסוי מושב לרכב לכלבים גדולים

כלבים מייצרים את הקופילוטים הטובים ביותר כשאתה נוסע ברכב, אבל הם לא בדיוק עוזרים לשמור על ניקיון. כיסויי מושב המכונית הטובים ביותר לכלבים הם בגדר חובה אם ברצונך למנוע מהגור שלך להשאיר שיער או הדפסי כפות רגליים בוציות בכל מקום. בעת בחירת אחד מהם, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון.

ראשית, חשוב על החומר. זה אמור להיות אטום למים באופן מלא, כך שגשם, בוץ, לכלוך ואלמנטים אחרים לא יחלחלו פנימה. זה צריך להיות עבה מספיק כדי למנוע את ציפורני הכלב שלך לשרוט את הריפוד. חפש בדים עמידים כמו בד ניילון, פוליאסטר ובד אוקספורד.

כמו כן, כיסא מושב המכונית שלך צריך להיות מתאים כך שהוא לא יחליק. חפש אפשרויות עם ציפוי סיליקון או גומי מאחור שתאחז במושב וישמור על הכל במקום. בנוסף, רצועות מתכווננות או מערכות עוגן יעברו דרך ארוכה לקראת מניעת הכריכה.

לבסוף, וודאו שקל לנקות אותה. למרות שכמה מבעלי כלבים בעלי מוטיבציה יתרה לא אכפת להם שטיפת ידיים של חיית מחמד, אני באופן אישי מוצא שבחירות שטופות מכונות מקלות על החיים הרבה יותר בימים ההם כאשר אתה וכלבך חוזרים מהפארק המכוסה בבוץ.

מחסום כלב למושב האחורי ברכב

אם להיות בטוחים, ניתן להבחין בין מחסום הכלב הטוב ביותר לרכב שטח בהתאם לסוג הרכב שברשותכם וכדי להיות בטוחים בגודל היצור אותו אתם מתכוונים לסחוב. מחסום לחיות מחמד הוא דבר שמפריד בין אזור ההילוכים של רכב לשטח הנוסע. משם, מגוון מכשירי הגישה להפרדה בין בני אדם לממותה הוא רחב. למעשה, הגאדג’ט עצמו ידוע במספר רב של שמות, כולל ירק להבה, חבילה, מפריד או דלת. כולם עושים את אותה הפעילות, רק בכמה דרכים.

באשר לבחירת המכשול הנכון לשימושו הספציפי, הוא מצמצם לשניים או שלוש גישות מהותיות, כמה אתה צריך להוציא, כמה הגור שלך גדול ואיך אתה תמיד צריך להכניס את המחסום. בסולם העלויות, מחסום מרקם הוא למעשה הגישה הפחות יקרה להפריד את המכונית מתחת ל 100$, עם זאת, ככלל, היא איננה יציבה במיוחד, ייסורים להתאמה ופליטה, והיא גם יכולה להגביל את הנהג לאחור חזון. לא היינו ממליצים עליהם כאסטרטגיה אמינה להכיל כלב בחלק האחורי של רכב כלשהו.

יחד עם הקו נמצא מחסום המושב האחורי או המכשול הכל כלול, אשר בדרך כלל מותקן על מסילות משענת הראש האחורית ומשתמש במוטות אדפטיביים כדי לאמוד את ההתאמה על פני שטח משמעותי. גב המושב מהווה את עיקר חלקו של המחלק, ומחסום המושב האחורי ממלא את החור שמעל. כמו כן, החזקת מהדקים רחבים סביב מסילות משענת הראש מגדילה אולי את הסכנה לפגיעה בגובה הנוסעים, בעוד שהמכשול ככל הנראה לא מאט כלב חסון או חיית מחמד לא מבוטחת בתאונה קשה.

השאירו פרטים בצור קשר

אם אתם מעוניינים בפרסום העסק שלכם או פרסום מאמר בתחום השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם 🙂