כל מה שכדאי לדעת על כלובי כלבים

אתם כבר יודעים מה האלטרנטיבות הטובות ביותר בשוק. עם זאת, לא כדי לכם למהר להחליט בעת רכישת כלוב כלבים. בחלק זה נפתח מדריך קניות עם כל מה שצריך בכדי לעשות את הבחירה הנכונה. זה כולל בחינת התכונות של מוצרים אלה, כמו גם מענה לשאלות שעשויות להיות לכם.

מהו כלוב כלבים בדיוק?

כלוב כלבים הוא אביזר מעשי מאוד שיכול לסייע רבות בתוך הבית ועונה על פונקציות שונות. אך בנסיבות רבות אחרות, כלוב יכול להפוך לבית נעים לכלבכם ואפילו לסביבה מהנה. למעשה, ישנן גרסאות של כלובים המאפשרות לכם לכלול מיטות ושמיכות בכדי לספק נוחות מקסימאלית לכלבכם. אתם יכולים להכניס אותו לביתך או למקם אותו בחצר הבית, מכיוון שהוא מתאים לכל סביבה.

אילו יתרונות וחסרונות יש לכלוב כלבים?

לכלובי כלבים יתרונות רבים, אך חשוב מאוד שגם תהיו מודעים לחסרונותיהם. זה יעזור לכם להתמודד אם כדאי לבצע את ההשקעה ואם זה משהו שהכלב שלך באמת צריך. עיין בטבלה שלהלן לפרטים נוספים ומידע שימושי.

יתרונות

 • מעניק לחיית המחמד שלך את ההגנה המרבית.
 • לבעל החיים שלך יהיה בית משלהם.
 • אם הכלב שלך אגרסיבי, הוא יפסיק לנשוך אנשים וכלבים אחרים.
 • מגן על חיית המחמד שלך.
 • הכלב ירגיש בנוח.
 • קל להובלה.

חסרונות

 • יש כלבים שלקח קצת זמן להתרגל לכך מכיוון שהם עשויים להרגיש לכודים.
 • אם הכלב שלך פעיל מאוד הם עלולים לפגוע בעצמם בניסיון לברוח.
 • הם יכולים להרגיש מאוימים או עצבניים.
 • תופס מקום רב במיוחד בבתים קטנים.

האם כלוב כלבים טוב לחיית המחמד שלי?

כלוב מעניק לכלב מרחב משלו, ויוצר תחושת ביטחון ויציבות, כמו גם פינת שינה נוחה. עם זאת, כדי לקבל את ההשפעות הצפויות מכלוב הכלבים, עליך להשתמש בזה כדבר המתאים ביותר. אחרת, אתה עלול לגרום נזק לחיית המחמד שלך ולא לגרום לו לחוש פחד.

מצד שני, אם הכלב שלכם מאוד חסר מנוחה ואוהב להסתובב בבית, כלוב כלבים יכול לפתור את הבעיה. זה מאפשר לך לאמן את הכלב עד שהוא יכול לשמור על התנהגות טובה ולא לגרום להרס בתוך הבית שלך. וכפי שציינו קודם, מנע מהכלב שלך לנשוך אנשים אחרים.

האם זה אכזרי להשתמש בכלוב כלבים?

רוב האנשים חושבים כך, מכיוון שאיש אינו אוהב את הרעיון להינעל כל היום בכלוב. אבל בדיוק ההפך קורה עם כלבים, מכיוון שהם זקוקים לאזור נוח למנוחה. הם לא צריכים לישון מתחת לשולחן או על הספה, מכיוון שכלוב כלבים הרבה יותר טוב.

אפילו אחיהם הפראיים, זאבים, זקוקים למקום לינה ומנוחה, אך אלה אינם אזורים גדולים. במקום זאת מדובר בחורים ובמורות בממדים קטנים, מכיוון שהם מרגישים בנוח באותה סביבה. ובכן, כלוב גורם לאותן השפעות על הכלב שלך.

האם כלובי הכלבים בטוחים?

כתשובה כללית: כן. עם זאת, חשוב לזכור כמה דברים שיכולים להשפיע על בטיחות הכלוב. ראשית כל החומר ממנו הוא עשוי חשוב: ככלל, עליהם להיות מיוצרים ממתכת לבטיחות מיטבית. שנית, גודל הכלוב צריך להיות מתאים לחיית המחמד שלך, אחרת זה עלול לגרום לבעיות.

חומר וגודל קשורים מאוד זה לזה, מכיוון שהכלב שלך יכול להיפצע בכלוב מתכת קטן מדי. מצד שני, אם אתה משתמש בכלוב גדול מאוד לכלב זעיר, הוא יכול לברוח וללכת לאיבוד. הדברים האלה חשובים באמת, במיוחד כשאתה מתכוון לשים את כלוב הכלבים בחוץ.

עם זאת, ברגע שהכלב מתרגל לכלוב שלהם, הוא בטוח לחלוטין. בנוסף, הוא מציע הגנה מפני כלבים תועים, חולדות וכל חיה אחרת שעשויה לנסות לתקוף את חיית המחמד שלך. 

מתי כלובי כלבים נחוצים?

אין תשובה אחת לשאלה זו, מכיוון שאתה צריך לקחת בחשבון כמה סוגיות מהותיות והיא תשתנה בהתאם למצב. ראשית, נתח עד כמה חיית המחמד שלך אגרסיבית, מכיוון שאם מדובר בבעל חיים אגרסיבי ביותר, כלוב כלבים הוא חיוני. אחרת זה לא חובה, אך עליכם לקחת בחשבון גם מצבים אחרים כאשר יתכן ומומלץ.

אתה כבר יודע שכלובי כלבים הם דרך לספק לחיית המחמד שלך מקום נוח לחיות בו. לכן, יש לקחת בחשבון אם ברצונכם להעניק לחיית המחמד שלכם מתנה ולהשאיר אותה מאושרת. אם אתם מתכננים להחזיק את הכלב שלכם בחצר, כלוב הוא אידיאלי כך שחיית המחמד שלכם מוגנת תמיד.

איזה גודל כלוב הכלבים מתאים לחיית המחמד שלי?

כדי לקבוע את הגודל המתאים של כלוב הכלבים, הדבר הראשון שצריך לזכור הוא גודל חיית המחמד שלך. ברור שאתה לא רוצה שהכלב שלך יינעל באופן שיפגע בהם. חשוב שלכלבך תהיה חופש תנועה טוב כדי לאפשר לו לאכול, לשתות ולהקל על עצמו.

מצד שני, ישנם מצבים בהם ניתן להמליץ ​​על כלוב קטן, במיוחד כאשר הכלב אלים. בדרך זו חיית המחמד שלכם תלמד להתנהג ותאמנו אותה להפחתת האגרסיביות שלה. במקרים כאלה, הסורגים צריכים להיות קרובים זה לזה, כך שילדים לא יכולים להכניס את ידיהם פנימה.

האם כלובי כלבים טובים יותר מנשאים?

אין תשובה ספציפית לשאלה זו מכיוון שהם אלמנטים לפונקציות שונות לחלוטין. כלוב הוא מרחב שלכלב להיות בו בית. מנשא הוא פריט קטן יותר המשמש להסעת הכלב שלך.

זה יהיה דבר רע להשאיר את הכלב שלך נעול במנשא בתוך הבית, מכיוון שזה יגביל לחלוטין את החופש. מצד שני, זה יכול להיות מביך לסחוב כלוב גדול סביב, למשל, ללכת לווטרינר. אינך יכול לומר אם מוצר אחד טוב יותר מהמוצר, מכיוון שהוא משמש למטרות שונות.

האם עדיף להשתמש במלונות או בכלובי כלבים?

שלא כמו בדוגמה הקודמת, כלביות כלבים וכלובי כלבים אכן ממלאות כמה פונקציות דומות מאוד. לדוגמה, שניהם מספקים נוחות. מלונה מתאימה אם כלבכם רגוע, ידידותי ואינו מייצג שום איום על ביתכם. בנוסף, כלבי כלבים מעניקים לחיית המחמד שלכם גישה חופשית, כך שהם יכולים להיכנס ולצאת מתי שהם רוצים.

מצד שני, אם אתם זקוקים לחיית המחמד שלכם להישאר באזור מסוים, אתם כבר יודעים שהאפשרות הנכונה היא כלוב כלבים. אנשים רבים משתמשים גם בכלובים תוך השארת הדלת פתוחה לכלב כדי לקבל גישה חופשית. זוהי אפשרות חוקית אם הכלב שלך לא אגרסיבי.

היכן כדאי לכם למקם כלוב כלבים?

המיקום הטוב ביותר למקם כלוב כלבים נמצא בפינת הבית, כי כאן הוא לא יפריע לבני המשפחה. בעיקרו של דבר, בחר במקום שאינו חם מדי ולא קר מדי. הדבר נכון גם להצבת הכלוב בחצר: נסה שהוא לא יהיה חשוף מדי לקצוות מזג האוויר.

זכור כי כלבים אוהבים להיות קרובים ככל האפשר לבעליהם מכיוון שהם אוהבים להרגיש נאהבים. כך תוכלו למקם את כלוב הכלבים בסלון או בכל מקום אחר שיש בו קשר בין חיית המחמד לבני המשפחה. לבסוף, חשוב לא לשנות את המיקום לעיתים קרובות מדי, מכיוון שהכלב שלכם זקוק לזמן כדי להתרגל אליו.

איך אוכל להרגיל את חיית המחמד שלי בכלובי כלבים?

ראשית, לעולם אל תאלץ את כלבך להיכנס לכלוב. אל תדחפו או תאלצו אותו כי זה לא מועיל. אחרת, הכלב לא יראה את הכלוב כמקום בטוח, הרבה פחות כאזור הנוחות שלו. לכן, הדבר הכי הגיוני הוא להניע את הכלב להיכנס לכלוב בעצמו, תוך שימוש באסטרטגיית “הכל טוב”.

טכניקה זו מורכבת משימוש בפרסים בכל פעם שהכלב שלכם נכנס לכלוב ואף להכניס מתנות בפנים. אתה יכול להשתמש בעוגיות או פינוקים ואל תשכח צעצועים, למשל עצמות גומי. מומלץ גם למקם שמיכות כך שהחיה תרגיש בנוח בביתו החדש ורוצה להישאר בפנים.

מאיזה גיל יכולה חיית המחמד שלי להשתמש בכלוב כלבים?

טעות שעושה כמעט כל אחד לעתים קרובות היא לחכות שהכלב יגדל לשימוש בכלוב מגן. לעיתים פעולה זו מונעת מהכלב להפחית את רמות האגרסיביות שלו. כתוצאה מכך, הכלב שלך נוטה לנגוס הרבה יותר. למעשה, אם אימון מגיל צעיר לא מתבצע, הכלב לעולם לא יכול היה להתרגל לכלוב.

זו הסיבה שההמלצה הטובה ביותר שלנו היא להתחיל להשתמש בכלוב הכלבים בהקדם האפשרי. לאחר הלידה, חכו חודש-חודשיים לכלבכם יגדל עוד קצת וקנה כלוב גורים. בדרך זו יהיה הרבה יותר קל לכלב להסתגל ולהרגיש בנוח בביתו החדש.

כיצד מנקים כלובי כלבים?

כדי לנקות ביעילות כלוב כלבים עליכם לקחת בחשבון את חומר הייצור. כלובי מתכת אינם מנוקים בדיוק כמו כלובי עץ. לפני שנכנס לפרטים אנו ניתן לך כמה צעדים כלליים. הסר את כל האבק מהמשטח, כמו גם לכלוך, בעזרת מטלית מיקרופייבר.

הסר שאריות מזון ונקי צואה ושתן (יש לעשות זאת כל יום). בדרך זו תוכלו לעבור לניקוי עמוק יותר. בכלובי מתכת עליך למרוח מוצר ספציפי שיכול לשמר את החומר ולמנוע ממנו חלודה. ניתן גם ללטש את הסורגים באמצעות תערובת של מים עם אלכוהול.

כשמדובר בכלובי עץ, מומלץ להשתמש במוצר לניקוי פרקטים. בנוסף, תוכלו לשחזר את בהירות החומר על ידי שימוש בשמן זית ולחטא את פני השטח בחומץ לבן. במקרה של כלובי פלסטיק, השתמש במים וסבון נוזלי. חשוב לא להשתמש בצורה מוגזמת במוצר זה מכיוון שהם עלולים לגרום נזק לכלב.

מהן המלצות לשימוש בכלובי כלבים?

חיוני שלעולם לא תשתמש בכלוב כלבים בצורה מוגזמת, במיוחד אם הכלב לא התרגל אליו. עליכם לזהות מתי הכלב מרגיש בנוח או לא. אם אתה מבחין שזה עצוב, כדאי לקחת את זה לטיול. מצד שני, אם אתם יוצאים, אל תשכחו להשאיר את המזון והמים המתאימים להם.

הכלוב צריך להיות תמיד נקי מכיוון שאחרת הכלב שלך יכול לחלות. אתה יכול גם לאמן את הכלב שלא להקל על עצמו בכלוב, למזער את הניקיון. ובכל פעם שאתה יכול, תגמל את הכלב שלך במתנה, פינוקים, עוגיות או צעצוע חדש.

קריטריונים לקניות

ענינו כבר לשאלות החשובות ביותר שתוכלו לשאול את עצמכם כשאתם קונים כלוב כלבים. עם זאת, עליכם לקחת בחשבון גם כמה קריטריונים לרכישה שיעזרו לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר עבור הכלב שלך. בחלק זה ננתח את הסוגיות הבסיסיות הבאות:

 • גודל
 • חומרים
 • ציוד
 • גזע כלבים
 • סגנון חיים

גודל

כאמור, מידות הכלוב צריכות להתאים לגודל החיה. לדוגמא, רועה גרמני זקוק לכלוב גדול. מצד שני, כלוב קטן עשוי להספיק עבור צ’יוואווה. בשני המקרים, יש מספיק מקום לאוכל.

כדאי לקחת בחשבון גם את מספר הצעצועים שאתה רוצה שכלבך יהיה בתוך הכלוב שלו. אם אתה מתכנן להכניס אותם לשם כמה שעות או יותר ביום, אל תשכח להכניס שם שמיכות. זכור שעליך לספק נוחות מרבית על מנת שחיית המחמד שלך תוכל להרגיש בנוח. אחרת הכלב ירצה לברוח ויכול לפגוע בעצמם.

חומרים

חומרי ייצור הם קריטריון בסיסי לביצוע הרכישה הנכונה. ראשית, אנו ממליצים להימנע מכלובים עשויים לחלוטין מפלסטיק. מכיוון שכלובי מתכת הם אלה העמידים ביותר, הם מספקים יותר הגנה וביטחון.

עדיף אם הוא עשוי מפלדת אל חלד מכיוון שהחלודה עלולה לפגוע בכלוב במהירות רבה יותר ועלולה לגרום לטטנוס בחיית המחמד שלך. כעת, ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות היא כלוב עץ ומתכת. בנוסף למתן הגנה מרבית, הוא מעניק מראה אלגנטי ודקורטיבי לחדר כולו.

ציוד

כשאתם קונים כלוב עליכם לקחת בחשבון את סוג הציוד שתציבו בתוכו. שוב שמיכות ומיטות חיוניות כדי שכלבך יוכל להרגיש בנוח בביתו החדש. צעצועים הם אלמנט נוסף המאפשר לכלבך ליהנות לחלוטין מהכלוב שלו.

מצד שני, גם אם אתה מבצע את הניקוי על בסיס קבוע, ריחות רעים הם תמיד מציאות אצל כלבים, במיוחד אם הם גורמים להקלה על עצמם בכלוב. מטהר אוויר בכלוב יכול להיות אפשרות יעילה לחדר לריח נעים. לבסוף, אל תשכח לקנות ולהניח את האכלים וקערות השתייה הנחוצות.

גזע כלבים

קריטריון חיוני נוסף שעליכם לזכור מכיוון שהוא קשור קשר הדוק לגודל הכלוב. זה לא תלוי רק בגודל גזע הכלב אלא גם באגרסיביות של הכלב. לדוגמה, כלובי מתכת הם המתאימים ביותר לכלבים חסונים. במקום זאת, כלובי עץ הם הטובים ביותר לכלבים קטנים מכיוון שהם לא יכולים לשבור אותם.

כעת, אם הכלב שלכם נוטה להיות חסר מנוחה מאוד, עליכם להשתמש בכלוב עץ ומתכת. בדרך זו, אם הכלב ינסה לברוח, לא ייגרם נזק, כמו חתכים בעור שיכולים להוביל לזיהום. ללא קשר לגזע, שוב לא מומלץ לקנות כלובי פלסטיק.

סגנון חיים

הגורם האחרון שעליכם לקחת בחשבון הוא אורח החיים שיש לכם ולחיית המחמד שלכם, מכיוון ששניהם משפיעים על סוג הכלוב. לדוגמה, אם אתה אדם שנמצא תמיד בחוץ, אך לא תמיד יכול לקחת איתך את הכלב שלך, כלוב מרווח הוא ככל הנראה הדרך ללכת. בדרך זו הכלב לא ישתעמם כשהוא לבד.

אם הכלב שלך מסתדר כשאתה לא בבית, כלוב קטן הוא אפשרות טובה כשאתה צריך לצאת. עליכם גם לשקול אם הכלב שלכם שובב או רגוע. תלוי באישיותם, תוכלו להחליט לקנות כלוב שהוא מספיק גדול בכדי שתוכלו להכניס אליו צעצועים או סתם פשוט.

לסיכום

הטיפול ורווחתם של חיות המחמד שלנו הוא חיוני. בעלי חיים הם גם יצורים חיים הזקוקים לאהבתנו. כלובי כלבים מאפשרים לך להגן על חיית המחמד שלך ועל אנשים אחרים. אך זכרו, אביזר זה אינו לשמור על נעילת חיית המחמד שלכם כל היום, אלא לספק בית.

לעולם אל תשאיר את הכלב יותר מדי זמן בכלובם ללא אוכל. תזונה מאוזנת חיונית גם לה. בכל פעם שיש לך סיכוי, חיית מחמד עם הכלב שלך בכדי לגרום לו להרגיש נאהב על ידי בעליו. בדרך זו, החבר הכי טוב שלך ירגיש מאושר ויהיה נאמן לך במשך זמן רב.

ובכן, הנה לכם: המדריך השלם שלנו לכלובי כלבים. אם אהבתם את המאמר הזה, אל תהססו לשתף אותו במדיה החברתית. עד הפעם הבאה!

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

 1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
 2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!