כל מה שכדאי לדעת על מיטות כלבים

קבלת מנוחה מספקת ואיכותית הינה בעלת חשיבות עליונה לרווחתנו הנפשית והפיזית וכדי לעשות זאת, אתם זקוקים למרחבי מנוחה נוחים. לפני שרוכשים מיטת כלבים, עליכם לדעת מה יש שם בחוץ, כדי שתדעו מה לחפש. בסעיף שלהלן התייחסנו לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר למיטת כלבים:

האם מיטת הכלבים הנכונה תלויה בכלבך?

התשובה הקצרה היא כן. לכלבים גדולים וקטנים צרכי נוחות ומרחב שונים. בעוד שכלב קטן יכול בהחלט לעשות את עצמו בנוח על מיטת כלבים גדולה יותר, ההיפך הוא לא נכון. גזעים גדולים יותר אלה זקוקים למיטות המאפשרות את משקלן וגודלן, ולכן הן זקוקות למיטה עם ריפוד טוב.

יתר על כן, אם לכלבכם יש מצב רפואי כמו דלקת פרקים (שכיחה מאוד אצל כלבים מבוגרים) הם יזדקקו למקום נוח להוריד את הלחץ מהעצמות והמפרקים. קצף זיכרון הוא האפשרות הטובה ביותר עבור כלבים אלה. עליכם גם לוודא שחומרי המצעים לא ירגיזו את עור הכלב שלכם.

האם אוכל להציב את מיטת הכלבים בגינה?

כלבים נחשבים כיום לרוב כחלק ממשפחה מודרנית כמו כל בן אנוש, ולכן זה פחות ופחות בארצות הברית שכלבים ישנים בחוץ. השארת הכלב שלך לישון בחוץ חושפת אותם לגורמים, מה שעלול לפגוע בבריאותם. עם זאת, אם הכלב שלך אוהב את המרחב שלו ולא אכפת לו לישון באזור מבודד יותר בבית שלך, אתה יכול להכניס את הרגל למלונה שלהם, במיוחד אם זה עדין.

כלבים רבים גם לא יוכלו לשאת שלא לישון באותו בית בו שאר בני המשפחה. מצוקה זו עלולה לעורר התקפי נביחות שעלולים להרגיז את השכנים סביבך. לכן לבריאותם ולאושרם, עדיף שהכלב שלכם יישן בפנים.

  • טיפ

עליכם גם לקחת בחשבון לאיזה סוג טורפים הכלבים שלכם נחשפים. ישנם סיפורים באזורים רבים בארצות הברית על כלבים המותקפים ואף נהרגים על ידי בעלי חיים כמו זרעי ערבות ואריות הרים, ונכנסים למריבות עם חיות כלולות כמו דביבונים ואפילו חתולים.

האם הכלב שלי יכול לישון איתי במיטה שלי?

כולם צריכים לקבל את ההחלטה הזו לעצמם, אך עליכם לעשות קצת מחקר על גזע הכלב שלכם ולהכיר יותר את אישיותו האישית לפני שתקבלו את ההחלטה. יש כלבים וגזעים שהם עצמאיים מאוד ונהנים מזמנם לבד. הם עשויים לישון איתך כדי לפייס אותך, אך לא יהיו נוחים לחלוטין. אז עדיף לקבל את ההחלטה הזו מההתחלה.

כפי שנוהג בעבר, ברגע שהכלב שלך מורגל לישון במקומות שונים (כולל המיטה שלך), זה יכול להיות הרגל קשה לשבור. אם אתה רוצה שהכלב שלך ישן איתך במיטה שלך, אתה צריך להיות מוכן להתחייב להחלטה הזו, כך שהם לא יתבלבלו אם תחליט לשנות את דעתך. הם עלולים בסופו של דבר לפרש את זה כעונש.

האם זה רעיון טוב להציב את המיטה של הכלב שלי למיטה שלי?

כלבים הם כמו בני אדם וחלקם נוחרים הרבה! חלקם גם מפליצים הרבה או קמים פעמים רבות בלילה לשתות ולאכול. זה עשוי בסופו של דבר להשאיר אותך ער, אז ייתכן שתצטרך להחליט אם עדיף להם לישון במקום אחר.

אם אינך מתרגש מכך שהכלב שלך ישן באותה מיטה כמוך, עליך לוודא שהוא פועל לפי הכללים שלך. אתה החבר השולט בחבילה ואסור להם לעשות דבר ללא אישורך.

היכן עלי לשים את מיטת הכלבים שלי?

קח בחשבון את טובת חיית המחמד שלך בעת בחירת כתמים, אך חשוב גם על שנת הלילה הטובה שלך. מטבחים וחדרי מגורים נוטים למקם מקומות טובים. זה המקום בו הטמפרטורה נוטה להיות הכי קבועה, בזמן שהיא לא נמצאת בחדר שלך.

אם חיית המחמד שלך לא יכולה לעמוד בהפרדה ממך בלילה, אתה יכול להכניס את המיטה שלהם לחדר שלך, אך יתכן שהם ירצו לקפוץ איתך על המיטה. אם אינך רוצה זאת, עליך להיות איתנה ולוודא שהם מבינים שאתה מבצע את הכללים. ברגע שתתחיל להרשות להם, ייתכן שיהיה קשה לצמצם את זה.

היכן הכלב שלי צריך לישון אם יש לי בית קטן?

גם אם אין לך הרבה מקום לחסוך, עליך לייעד אזור מיוחד למיטות כלבים וצעצועים. ככל שכלב אוהב אותך, הוא צריך גם מרחב משלו. פינת הסלון, או ממש ליד המטבח, היא לעתים קרובות מקום נהדר להקים אותם. ככה הם יכולים להיות קרובים אליך, אך עדיין מבודדים אם הם רוצים להיות.

חשוב לדעת שכל מקום שתבחר בהתחלה כנראה יישאר כשטח של חיית המחמד שלך עוד שנים רבות, שכן כלבים הם יצורים של הרגל. לכן הקפידו לבחור איפשהו נוח, נוח ואיפה תוכלו לדעת שהכלב שלכם מרגיש בנוח.

מהן מיטות כלבים אורטופדיות?
מיטות כלבים מיוחדות הבנויות מקצף זיכרון הן הטובות ביותר לכלבים עם בעיות מפרקים ושרירים. קצף זה נוצר לגופם ולתנוחתם. הם גם פשוט אפשרויות נהדרות לכל כלב (בריא או אחר) מכיוון שהם נוחים במיוחד.

עליך לקחת בחשבון בזהירות את עובי המזרן בבחירת אחת ממיטות הכלבים הללו. יש מגוון רחב של מיטות כלבים מסוג זה, עם מזרונים ויסקו-אלסטיים, עם מספר אינסופי של דגמים, צורות, חומר ומחירים.

מהן מיטות כלבים אורטופדיות?

מיטות כלבים מיוחדות הבנויות מקצף זיכרון הן הטובות ביותר לכלבים עם בעיות מפרקים ושרירים. קצף זה נוצר לגופם ולתנוחתם. הם גם פשוט אפשרויות נהדרות לכל כלב (בריא או אחר) מכיוון שהם נוחים במיוחד.

עליך לקחת בחשבון בזהירות את עובי המזרן בבחירת אחת ממיטות הכלבים הללו. יש מגוון רחב של מיטות כלבים מסוג זה, עם מזרונים ויסקו-אלסטיים, עם מספר אינסופי של דגמים, צורות, חומר ומחירים.

מהם דפוסי השינה הנפוצים אצל כלבים?

לשים לב לדפוסי השינה של כלבך זו דרך טובה לדעת כמה הם בטוחים ומאושרים. כלבים אוהבים להתכרבל עם דברים בזמן שהם ישנים כדי להרגיש בטוחים יותר. אם אתה רואה את הכלב שלך מתרסק בזמן השינה, סביר להניח שיש לו חלום.

אם הכלב שלך ישן מתוח, ובטנו חשופה, פירוש הדבר שהם חמים ומרגישים בטוחים. אם קשה להניח אותם במיטה, או להסתובב כל הזמן תוך כדי שינה, זה עשוי לגרום למפרקים שלהם להיפגע.

  • טיפ

אם הכלב שלך סובל מסיוטים בלילה, דבר איתם ברכות או אמר את שמו בעדינות.

האם זו בעיה אם הכלב שלי ישן כל הזמן?

גורים בדרך כלל מבלים עד 90 אחוז מיום השינה שלהם, הפרוסים לאורך היום ולעיתים בשעות אי-זוגיות. ככל שהכלב מתבגר, הוא מסוגל להסתגל באופן מלא לבעלי השינה שלו בשינה. כלבים בוגרים ישנים כ 14 שעות ביום, ומתפצלים לכמה תנומות קטנות וכ 8 עד 9 שעות בלילה.

יש לשמור על כלבים בוגרים פעילים. אם הכלב שלך ישן יותר ממה שהוא צריך, זה יכול להיות סימן שהוא או מגורה תחת. אם אתה מוצא את הכלב שלך ישן בצורה מוגזמת, וחסר לו דחף לצאת ולעשות דברים, דבר עם הווטרינר שלך מכיוון שיש לו בעיה בריאותית או פסיכולוגית.

מה אוכל לעשות כדי להבטיח שהכלב שלי ישתמש במיטה שלהם?

אם לאחרונה הבאת את הכלב שלך הביתה תצטרך לאמן אותו להתנהגויות מסוימות, ויש טריקים ספציפיים לעשות זאת. אם יש לך גור חדש וחרד, אתה עלול לנסות לתת להם לישון איתך במשך מספר ימים תוך כדי שהם נוחים ואז להעביר אותם למיטה שלהם.

כדי שהכלב שלכם ירצה להשתמש במיטה שלו או שלה, זה צריך להיות נוח. אם אתה רוצה להבטיח שהם יוצרים קשר חיובי עם המיטה שלהם, נסה לתת להם פינוק כשהם משתמשים בה. לעולם אל תכריח את הכלב שלך להשתמש במיטה. אם הם לא רוצים להשתמש במיטה קיבלתם אותם, יתכן שזה לא נמצא במיקום הנכון, או עלול להרגיז את עורם.

מה עלי לעשות אם הכלב שלי הורס את מיטותיהם?

חלק מהכלבים הם הרסני מיטות רגילים. יכול להיות שהם שובבים מדי, וזה יכול להיות שהם נסערים. כך או כך, החלפת מיטות כל הזמן יכולה להיות יקרה למדי. כלבים אוהבים ללעוס דברים כי זה בונה חוזק לסת ושומר על בריאות השיניים. זה הגיוני לתת לכלבך ללעוס צעצועים שהם יכולים להשתמש בהם כדי לעזור בצרכים האלה.

מלבד זאת, אתה יכול להורות לכלבך לא ללעוס בכך שהוא אומר לו בתוקף “לא” כשאתה תופס אותו. קח את המיטה משם והחזיר אותה זמן קצר אחר כך. אם הם ממשיכים לעסות, חזור על התהליך. אם הם לא לועסים כשאתה מחזיר אותה בפעם השנייה, תגמל את ההתנהגות הטובה עם פינוקים ושבחים.

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!