כמה עולה לנו לאמץ כלב?

מדוע "אימוץ חינם" אינם בחינם באמת

כשאתה חושב “כמה עולה לאמץ כלב?” אתה עלול לחשוב מייד על אירועי אימוץ חופשי או לנקות את האירועים מסוג המקלטים. אירועים אלה הם דרכים נפלאות לאמץ כלבים ולפנות מקום לחיות מחמד חסרי בית אחרים הראויים במקלטים. עם זאת, אם עלות אימוץ כלב היא מה שמונע מכם לאמץ כלב, זה יכול להיות שאינכם מוכנים או מסוגלים להקריב את הקרבנות הכספיים שתזדקקו בכדי לטפל כראוי בכלב. זה לא שאימוץ כלב זה לא דבר נהדר לעשות – אבל חשוב לוודא שאתה מוכן כלכלית לאמץ כלב. משטרות וטרינרים, אוכל וכלה באילוף, טיפול בכלב כמו שצריך אינו זול!

הצלת כלב היא דרך מדהימה להוסיף חבר חדש למשפחתך. כלבי הצלה יכולים להיות גם מלאים בהפתעות – וחלקם יקרים. מטראומה לא ידועה וכלה בסוגיות התנהגותיות אשר ידרשו אימונים וניהול לאורך כל החיים, חשוב לוודא שאתה מוכן כלכלית לפני שתקבלי את כלבך לביתך.

לדוגמא, מגורים בדירה בצפיפות גבוהה הוכיחו לחצים מדי עבור כלב ההצלה שלי, ובן זוגי ואני נאלצנו למכור את הדירה שלנו ולרכוש לה בית. למרות שדמי האימוץ שלה היו רק כמה מאות דולרים, כלב ההצלה שלי הוא ככל הנראה הכלב הכי יקר איתו חלקתי אי פעם בחיי!

כמה עולה לאמץ כלב? ראשית, דמי האימוץ הראשוניים

ההוצאה הראשונה שמגיעה עם אימוץ כלב היא דמי האימוץ. זה שונה בהתאם לכמה גורמים כמו מקום מגוריכם, אם אתם מאמצים דרך מקלט עירוני או אם אתם מאמצים באמצעות ארגון הצלה פרטי. דמי אימוץ יכולים להיות בחינם, נמוכים יחסית או עד כמה מאות דולרים. מקלטים וקבוצות הצלה רבות גובים דמי אימוץ תלולים יותר עבור גורים, כמו גם עבור כלבים גזעיים וכלבים קטנים.

דמי אימוץ אולי נראים תלולים, אך הם מעט מאוד בהשוואה לכמה שהמקלט או ההצלה שילמו כדי לטפל בכלב שאתה מאמצ. על מצילים וארגוני מקלט לספק מזון וטיפול וטרינרי, כמו גם הכשרה ולעיתים שיקום לכלבים ולגורים לפני שהם מאומצים. דמי האימוץ בדרך כלל מכסים עיקור או סירוס של הכלב. דמי אימוץ מבטיחים גם שאנשים המאמצים כלבים מוכנים ומסוגלים לטפל ברצינות בטיפול בכלבים.

ציוד לכלבים
דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון כשחושבים “כמה עולה לאמץ כלב?” האספקה ​​שתזדקק לכלבך! כשאת מאמצת כלב, תרצה שיהיה לך אספקה ​​בסיסית, כולל מלונה בגודל מתאים, פינוקים ואוכל איכותי, צעצועים, מיטות כלבים, קערות כלבים, רצועות יציבות, רתמות, צווארונים ותגי תעודת זהות.

אוכל לכלבים
אוכל לכלבים הוא עוד הוצאה חשובה שכדאי לזכור כשאתה תוהה, “כמה עולה לאמץ כלב?” בעוד שהעלויות של אוכל לכלבים שונות, הכלל הטוב והכללי הוא שאתה צריך להאכיל את הכלב שלך במזון הכלבים הטוב ביותר שאתה יכול להרשות.

אילוף כלבים
אימון לא צריך להיחשב כהוצאה אופציונלית בעת אימוץ כלב. כמה מקלטים וארגוני הצלה מספקים הנחות לשיעורי הכשרה לנימוס בסיסי, שהם מקומות נהדרים להתחיל בהם. תלוי איפה אתה גר, שיעורי אילוף כלבים עולים בין 3,500 – 1,400 ₪ לשיעורים של שישה מפגשים.

אימונים פרטיים, שאולי לא תצטרך, הם עלות נוספת – אך לעיתים קרובות מאוד שווה את זה. כלבים מאומנים הם כלבים מאושרים, וכלבים מאומנים מסוגלים לתפקד כחברים מאושרים ובטוחים הרבה יותר ממשפחות וקהילות. שיעורי ספורט כמו אימוני טריקים, עבודות ריח וזריזות הם כל הדרכים הנהדרות לקשר עם הכלב החדש שלך שאומץ, ודרכים נהדרות לבנות את הביטחון של הכלב.

טיול כלבים / דוגווקר
עובדים בעבודה 9 עד 5? מתכננים חופשה ללא פידו בחודשים הקרובים? אם אתה עובד מחוץ לבית במהלך היום, רוב הסיכויים שתצטרך להסתכל בהליכון כלבים או מעון יום לכלבים. ואם אתה רוצה לנסוע בלי הכלב שלך, תצטרך למצוא, להזמין ולשלם עבור דוגווקר. המחירים עבור שירותים אלה משתנים בהתאם למקום מגוריכם, אך הם יכולים להסתכם!

עלות וטרינרים?

עלות חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון כשחושבים “כמה עולה לאמץ כלב?” עלות וטרינרים!

דמי האימוץ עצמם יכולים לנוע בין 400-600 ש”ח, אך זה לא העלות היחידה שיש לקחת בחשבון בעת ​​אימוץ כלב חדש, הדבר הראשון שהורים לחיות מחמד חדשים צריכים לעשות כשהם מאמצים כלב חדש, הוא לתאם טיול לווטרינר כדי להבטיח שחיית המחמד החדשה שלהם תהיה בריאה. ביקור הווטרינר הראשון שלהם עשוי להגיע לסכום של 240 – 120 ₪ אם הגור החדש זקוק לטיפולים נוספים.

עלות וטרינרים הם הוצאה מתמשכת עבור הכלב החדש שלך וסביר להניח שתבקר ביקורים וטרינרים תכופים אם הכלב שתאמץ הוא צעיר. הורים לחיות מחמד שאימצו גור יכולים לתכנן ביקור בווטרינר כל כמה שבועות עד שהגור יהיה בערך 16 שבועות, מה שיכול להסתדר במהירות, ואלה רק העלויות הראשוניות. השנה הראשונה לבעלות על כלבים יכולה להיות 4000 שח ומעלה, בהתאם לצרכים ולגודל הספציפי של הכלב.

תרצו גם לתכנן את הבלתי צפוי – ניתוחים לפציעות ברכיים (שכיחים אצל כלבים פעילים גדולים) יכולים בקלות להיות מעל 10,000 ש”ח, שלא לדבר על שום אשפוז או מחלות משמעותיות אחרות.

ביטוח לכלבים

ביקורי וטרינרים יקרים וחשבונות וטרינרים בלתי צפויים הם הסיבות לכך שהורים לכלבים חדשים עשויים לרצות לבדוק תכניות לביטוח חיות מחמד. מבוטחי החיבוק יכולים לבחור בכל וטרינר במדינה שייקח את הכלב החדש שלהם, וחיבוק יחזיר את כל דמי בדיקת המחלה, תרופות מרשם, בדיקות אבחון, אשפוזים, ניתוחים ועוד.

בסופו של דבר, חקר חברות ביטוח חיות מחמד שונות כדי לראות אם אחת מהן מתאימה לך. תוכניות ביטוח לחיות מחמד מסוימות לא מכסות כלבים שיש להם מצבים רפואיים קיימים, או כלבים שאתה מתכוון לאמן בספורט כמו זריזות. קרא את הפרטים של כל תוכנית לביטוח בריאות לחיות מחמד לפני שתקנה אותה בכדי להבטיח שהיא מתאימה לכלבך החדש ותציע לך את הכיסוי הטוב ביותר. תוכניות ביטוח בריאות לחיות מחמד עובדות בדומה לביטוח בריאות אדם. אתה משלם פרמיה חודשית קטנה בתמורה לכך שתוכלו לקבל שטרות גדולים יותר בכיסוי הביטוח.

עזרה בחשבונות וטרינרים

חוששים שזקוקים לעזרה בחשבונות וטרינרים כשאתם מאמצים כלב? אפשרות אחת היא להתחיל להפריש כסף בתקציב משק הבית בכיסוי הוצאות צפויות ובלתי צפויות. הצבת כסף בצד מדי חודש בתוכנית חיסכון לכלבים תעזור לכסות את הכל, החל מטיפול שגרתי למקרי חירום.

אתה עדיין מודאג מכמה כסף אתה יכול להניח בצד בכל חודש? בדוק את ההסמכה מראש לכרטיס אשראי לטיפול. אשראי טיפול הוא כרטיס אשראי שתוכנן במיוחד לכיסוי הליכים וטרינריים שגרתיים וחירום. להלן מספר אפשרויות נוספות למציאת טיפול הווטרינרים במחיר סביר

כיצד לחסוך באספקת כלבים

אם אתה יודע שאתה רוצה לאמץ כלב בקרוב, התחל לרכוש ציוד לכלבים כמו רצועות, צווארונים וכו ‘פריטים לאט לאט ולפני שאתה מאמצ. צפו במכירות ברשת או בחנויות מקומיות לאספקת חיות מחמד

בשורה התחתונה, "כמה עולה לאמץ כלב?"

התשובות ל”כמה עולה לאמץ כלב? “תלויים בגורמים רבים ושונים כמו אורח החיים שלך וגיל הכלב, בריאותו ותנאים קיימים לפני כן. הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתה מוכן לאמץ כלב כלכלי היא לקחת בחשבון את כל הגורמים ולתקצב אותם בהתאם.

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!