חמשת חיתולי הכלבים הטובים ביותר של 2020
(נקבות, זכרים וגורים)

חיתולים לכלבים מועילים, אך איך בוחרים?
החל מעטיפות או רצועות בטן ועד חיתולים, ריכזנו את האפשרויות הטובות ביותר.

בשלבים שונים בחיי הכלבים, חיתולי חיות מחמד עשויים להיות שימושיים ביותר. חומרי גלם שימושיים אלה עוזרים להפוך את המעברים משלב לשלב לקלים בהרבה. חיתולי כלבים מיועדים במיוחד לגורים העוברים הסרת משק בית, לכלבים מבוגרים הסובלים מבריחת שתן, לכלבים זכרים המסמנים את שטחיםיהם ולכלבות הנקבות נכנסות לחום. למצוא את חיתולי הכלבים הטובים ביותר אולי לא יהיה קל כמו שאתה חושב, אבל עשינו את המחקר בשבילך.

חיתולי הכלבים המובילים הטובים ביותר לטיפולי שתן בית ובריחת שתן כמו חיתולים כמו לבני אדם, ישנם סוגים שונים, גדלים וצורות שונות של חיתולי חיות מחמד לכלבים. יהיה עליכם לבצע מחקר על איזה חיתולים עם כלבים יתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכי הכלב שלכם, בהתבסס על גודל כלבכם, גילו והסיבה שאתם רוכשים חיתולים לכלבים מלכתחילה. יתכן שיידרש גם ניסוי וטעייה כדי למצוא מותג חיתולי הכלבים הטובים ביותר שיתאים היטב לכלב שלך.

הסיבות הנפוצות ביותר שבעלי חיות מחמד מחפשים את חיתולים לכלבים הטובים ביותר הם:

 • וסת לכלבה
 • כלבים בוגרים
 • גורים


למרבה המזל, מרבית סוגי החיתולים לכלבים משיגים את שלושת המטרות הללו. ההבדל היחיד הוא שאתה צריך לבחור בין חיתולי כלבים רחיץ לחיתולי כלבים חד פעמיים, כמו גם בין חיתולי כלבים נשיים וחיתולי כלבים זכריים. בהמשך נדון בהמשך המאמר, אך אתה תמיד יכול לבחור איזה סוג אתה רוצה.

במאמר זה עייננו מקרוב בכמה מהסוגים הפופולריים ביותר של חיתולים לכלבים, ובחרנו חיתולי כלבים זכריים נקבים וטובים ביותר. להלן חמש מחיתולי הכלבים הטובים ביותר שיידונו במאמר זה:

חיתולים לכלבים המומלצים ביותר

חיתולים לכלבים - נקבות, זכרים, מבוגרים וגורים

איך לבחור את החיתולים הטובים ביותר לכלב?

חיתולי הכלבים הטובים ביותר שיעזרו לכם בהכנת בית ובריחת שתן ראשונה, תצטרכו לדעת את משקל הכלב שלכם ואת היקף מותניו כדי לרכוש עבורו את הגודל הנכון של חיתולי הכלבים. אם יש לך כלב זכר, יהיה עליכם גם להיות בטוחים למדוד מספיק קדימה כך שהחיתול מכסה את השופכה. ישנם חיתולי כלבים מיוחדים המיועדים לכך. אחרת החיתול לא יתפוס את השתן ויהיה חסר תועלת.

ישנם שני סוגים של חיתולים לכלבים: חד פעמי או בד. חיתולים לכלבים חד פעמיים נוחים הרבה יותר עבור רוב הורי חיות המחמד, אך חיתולי בד המכונים גם חיתולי כלבים רחיץ יכולים לחסוך לכם כסף רב והם טובים יותר לסביבה. איזה סוג חיתול כלבים הטוב ביותר שתבחר יהיה תלוי ככל הנראה בסיבה שאתה קונה אותם וכיצד ישמשו אותם.

לדוגמה, אם אתה משתמש רק בחיתול לחיות מחמד לכלבה נקבה בחום, אז חיתולים חד פעמיים יהיו אפשרות טובה בהרבה עבור כולם. ואם הכלב שלכם סובל מבעיות בריחת שתן, יהיה הרבה יותר זול להשתמש בחיתולי בד בטווח הרחוק. וטרינרים ממליצים לרוב להשתמש בחיתולים לכלבים הסובלים מבעיה זו.

לפני שקונים חבילת חיתולים לכלבים, הקפידו לקרוא ביקורות או בדקו עם כלבים אחרים הבעלים של חברים בכדי לראות כיצד הם מסתיימים. אתה צריך למצוא חיתול שיספוג היטב, אך הוא גם נוח. חיתולים צמודים מדי ימרחו את העור, ואם הם לא יספגו היטב הם עלולים לגרום לפריחה מחיתולים.

חיתולים לכלבים הטובים ביותר לגורים וכלבים בוגרים

כורכת זכר נוחה חד פעמית של וטרינר

גברים כלבים זכרים הסובלים מבריחת שתן עקב שלבי חיים טבעיים או מצבים רפואיים, ייהנו מאוד מחיתולי הכלבים הטובים ביותר של חברת Vet’s Best. החיתול בצורתו המלבנית עטוף סביב מותניו של הכלב הזכר. הוא מכסה את אזור איברי המין ומתהדק בקלי קלטת עם מתכוונן עם רצועה יחידה. הוא מגיע בגדלים של כלבים קטנים, בינוניים וגדולים להתאמה נוחה עם פסי מותניים בגודל 30-45 ס״מ, 45-60 ס״מ, ו 60-80 ס״מ בהתאמה.

מחוון הרטיבות מאפשר לך לדעת מתי כלבך זקוק להחלפת חיתול. הקונים שמחו מאוד מהמוצר הזה. לטענתם, לחיתול החסר סופג יש הגנה מפני דליפות נוספת המכילה באופן אופטימלי שתן. חיתולי הכלבים הטובים ביותר הללו שמרו על הגורים נוחות ומגנים על רצפות וריהוט מפני נזילות. הקונים גם גילו שהם נהדרים להשתמש גם בעטיפות מתחת.

החומר עמיד ועם זאת עדין. חיתולים אלה משתלבים בנוחות ואינם משתנים. לכלבים לא אכפת ללבוש כריכות עטוניות חד פעמיות של זכר וטרינר בכלל בפעילויות היומיומיות שלהם. חשוב למדוד את קו המותניים של הכלב בזהירות לפני ההזמנה. עם זאת, יהיה זה בטוח יותר לקנות את הגודל הגדול יותר כשאתה לא בטוח מכיוון שבודקים אומרים כי החיתולים האלה קטנים למדי בהשוואה לרוב החיתולים שבהם השתמשו.

בין אם אתם קונים את זה לכלב זכר מזדקן שיש לו שליטת שלפוחית השתן או לכלב זכר צעיר ומלהיב עם יותר מדי הפסקות בלתי צפויות, מוצר זה יעזור לכם. מספר קטן של בודקים לא היו מרוצים מהספיגה של חיתולי הכלבים הטובים ביותר הללו, אך תוכלו למצוא ביקורות כאלה על כל מוצר ברשימה זו. כמה קונים לא היו מרוצים מהתאמת החיתולים הללו, אך זוהי תלונה נפוצה גם למוצרים מסוג זה.

יתרונות

 • מיוצר במיוחד לכלבים זכרים
 • מהדק היטב עם סרט מתכוונן עם רצועה אחת
 • מגיע בגדלים של כלבים קטנים, בינוניים וגדולים להתאמה נוחה עם קווי מותניים בגודל 30-45 ס״מ, 45-60 ס״מ, ו 60-80 ס״מ בהתאמה.
 • מחוון הרטיבות מאפשר לך לדעת מתי הכלב שלך זקוק לשינוי

חסרונות

 • חלק מהסוקרים ציינו כי החיתולים הללו קטנים יותר ממוצרים דומים אחרים לכן, הקפידו על הוראות המדידה
 • מספר קטן של בודקים לא היו מרוצים מהספיגה של חיתולי הכלבים הטובים ביותר הללו, אך תוכלו למצוא ביקורות כאלה על כל מוצר ברשימה זו.

חיתולי כלבים לשימוש חוזר לחיות מחמד

לכלבים שאינם נוחים לחיתולים חד פעמיים, חיתול רחיץ שניתן לשימוש חוזר זה מחיית מגסין יהיה האופציה החכמה ביותר. הוא מיועד לכלבים זכרים או נקביים עם בעיות שלפוחית השתן ותאונות פיפי, ואפילו דליפות והפרשות פתאומיות מכלבות הנקביות בחום. ישנם ארבעה גדלים הפועלים מקטן במיוחד לגדול, עבור גורים שזה עתה נולדו וכלבים בוגרים עם פסי מותניים של עד 46 עד 66 ס״מ.

הבטנה הפנימית סופגת מאוד ואילו החומר החיצוני אטום למים. יש להם גם חור ביריות שהזנב ייצא בנוחות. החיתול מאובטח סביב המותניים עם פסי וולקרו. בעלי חיות מחמד שקנו את חיתולי הכלבים הטובים ביותר היו מרוצים מאוד מהרכישה שלהם. זה היה הפיתרון לבעיה התכופה של כלבים שדולפו על משטחים סביב בתיהם.

הקונים אהבו גם את איכות החומרים – רכים וסופגים מבפנים, חזקים ועמידים בפני מים מבחוץ. גם הכלבים שלהם אהבו את החיתולים, וענדו אותם באופן טבעי בזמן שהם התנדנדו או שכבו לישון. עבור דליפות גברים כבדים, יש להתאים את חיתולי הכלבים לשימוש חוזר לחיות מחמד מגסין בזהירות סביב החזית כדי להבטיח שהם מכוסים היטב שם.

חיתולי הכלבים הטובים ביותר. בסך הכל, אלה מיועדים להשתמש בחיתולים לשימוש חוזר וניתן לרחצה עבור חיות המחמד שלהם. הם מטפלים במגוון רחב של בעיות הרטבה, בין אם הכלב זכר או נקבה. מכיוון שהם ניתנים לשימוש חוזר, העלות יוצאת זולה יותר לאחר התפשטות לאורך זמן. זה טוב לבדוק את גודל חור הזנב וגודל הזנב של הכלב שלך, מכיוון שלחלק מהכלבים יש זנבות גדולים מהרגיל. חלק מהקונים לא היו מרוצים מגודל חיתולי הכלבים הטובים ביותר הללו, ואחרים לא היו מרוצים מהאופן שבו הם מתאימים לכלבים זכרים.

יתרונות

 • חיתול רחיץ וניתן לשימוש חוזר
 • מיועד לכלבים זכרים ונקביים
 • ניתן להשיג במידות קטנות במיוחד עד גדולות להתאמה לכלבים עם פסי מותניים של עד 17 עד 26 אינץ ‘
 • בטנה פנימית סופגת מאוד והחומר החיצוני עמיד למים

חסרונות

 • יש להתאים בזהירות את הכלבים הזכרים על מנת להבטיח שאיברי המין שלהם מכוסים כראוי
 • הקפידו למדוד את גודל הזנב של כלבכם שכן כמה מהסוקרים ציינו כי חור הזנב בחיתולים אלה אינו גדול מספיק עבור חיות מחמד עם זנב רחב.
 • רוב הביקורות השליליות ניתנו מכיוון שבעל הכלבים לא היה מרוצה בגודל של חיתולי הכלבים הטובים ביותר האלה, לכן הקפד למדוד את חיית המחמד שלך בזהירות

חיתולי כלבים חד פעמיים לפיתרון פשוט

עכשיו אם אתם מחפשים חיתולים לכלבים חד פעמיים שעובדים עבור כלבים זכרים וגם נקביים, הנה אחד מתוך Simple Solution. הם סופגים רטיבות משתן ומשתחררים מכלביות בחום. יש מגוון רחב של גדלים לבחירה, עם גודל XXS לגורים זעירים וגזעי צעצוע ועד לגודל XL לגזעים גדולים יותר בגודל של עד 76 ס״מ סביב המותניים. החומר נושם עם שכבה חיצונית מגנה מפני דליפות.

העיצוב מספק התאמת רגל אלסטית נוחה, חור זנב והידוק ידידותי לפרווה מתכוונן. חיתולי הכלבים הטובים ביותר האלה באמת עשו את ההבדל בחייהם של בעלי חיות המחמד וחיות המחמד שלהם. הם שמרו על הבית נקי ושמרו על איכות חייו של כלב ובני אדם כאחד. החיתולים יכולים להחזיק נוזלים משמעותיים וכלבים קטנים יותר עשויים לישון במהלך הלילה ללא צורך בהחלפת חיתול.

עם זאת, כלבים בריצוף בריחת שיניים עשויים להזדקק למספר שינויי חיתולים במהלך הלילה. קקי בדרך כלל עובר דרך חור הזנב שהוא גדול מספיק; אבל כשזה לא קורה, יהיה צורך באמבטיית כלבים והחלפת חיתולים. באופן כללי, לכלבים לא אכפת ללבוש חיתולי כלבים חד פעמיים לפיתרון פשוט וזה מאוד חשוב.

ככל שיש מוצרים דומים אחרים, היו כמה תלונות על גודל החיתולים האלה. הקפד למדוד במדויק ולעקוב אחר ההוראות בתיאור המוצר לפני שאתה מזמין. בודקים בודדים התלוננו גם כי החיתולים הללו אינם סופגים כפי שצפו.

יתרונות

 • חיתול רחיץ וניתן לשימוש חוזר
 • מיועד לכלבים זכרים ונקביים
 • ניתן להשיג במידות קטנות במיוחד עד גדולות להתאמה לכלבים עם פסי מותניים של עד 17 עד 26 אינץ ‘
 • בטנה פנימית סופגת מאוד והחומר החיצוני עמיד למים

חסרונות

 • יש להתאים בזהירות את הכלבים הזכרים על מנת להבטיח שאיברי המין שלהם מכוסים כראוי
 • הקפידו למדוד את גודל הזנב של כלבכם שכן כמה מהסוקרים ציינו כי חור הזנב בחיתולים אלה אינו גדול מספיק עבור חיות מחמד עם זנב רחב.
 • רוב הביקורות השליליות ניתנו מכיוון שבעל הכלבים לא היה מרוצה בגודל של חיתולי הכלבים הטובים ביותר האלה, לכן הקפד למדוד את חיית המחמד שלך בזהירות

Wiki Wags המותג זכר כורכת חד פעמית
(סרטי בטן)

הנה עוד עיצוב חיתולים פשוט שעובד באמת עבור כלבים זכרים, בין אם מדובר בסימון שתן, בריחת שתן בגלל זיקנה או מצב רפואי, או הרטבת תאונות עבור כלבים קטנים שעובדים על הוצאת בית. חיתולים אלה מבית Wiki Wags הם פסי מלבניים ארוכים וניתנים לשימוש חד פעמי, העוטפים את הבטן בטנה רכה וגושים כדי לשמור על כלבים יבשים מבפנים. ישנם ארבעה גדלים החל מ- X-Small לגדול, לקווי מותניים בגודל 15-33 ס״מ ל- X-Small ועד 25-30 אינץ’ לגודל Large.

שני סרטי סגירה מתכווננים מספקים התאמה מושלמת ובטוחה. חיתול זה בוודאי פתר בעיות רבות שעומדות בפני בעלי כלבים, במיוחד בשמירה על סביבה ומשטחים נקיים מריח שתן ורטיבות. זוהי להקת חיתולים נהדרת ללבוש, במיוחד כאשר כלבים מחוץ למלונה שלהם ויכולים לגרום נזק או כתמים על רצפות, קירות, רהיטים ושטיחים כאשר הם מסמנים אותה או משתינים עליה בטעות.

עבור רבים שניסו סגנונות ומותגים שונים, להקת החיתולים הזו היא דרכם סביב סוגיות החיתול הרגילות של התאמה קשה סביב הרגליים והזנב. בעזרת העיצוב הפשוט הזה, כורכת כריכות חד פעמיות לגברים חד פעמיים של המותג Wiki Wags (קלטות בטן) הרבה יותר קל למצוא את ההתאמה המושלמת עבור הפחות נוחות של הלובש. החומר הפנימי יעיל בספיגת הרטיבות, הכיסוי החיצוני מגן מפני דליפות, וסקיות עוזרות לחיתול לשמור על צורתו וכושרו.

עם זאת, זכרו שהדבר עובד רק עבור כלבים זכרים במיוחד עבור אלה שמקימים טריטוריה ומציבים סימנים בכל מקום. כלבים שנרטבים בכבדות עשויים לדרוש יותר שינויי חיתול והם מועדים יותר לדליפות. בודק אחד ציין חוסר עקביות בייצור בין חבילות. הם הצהירו כי בעוד שכמה חבילות עבדו טוב, אחרות נוטות יותר לדלוף.

יתרונות

 • מיועד במיוחד לכלבים זכרים
 • מצויד בטנה רכה וגושים כדי לשמור על כלבים יבשים מבפנים
 • ארבעה גדלים זמינים החל מ- X-Small לגדול, לקווי מותניים בגודל 6-13 אינץ ‘ל- X-Small ועד 25-30 אינץ’ לגודל הגדול

חסרונות

 • עובד רק לכלבים זכרים
 • כלבים שנרטבים בכבדות עשויים לדרוש יותר שינויי חיתול והם מועדים יותר לדליפות
 • בודק אחד ציין כי חוסר עקביות בייצור בין אריזות, הצהיר כי בעוד שחבילות מסוימות עבדו טוב, אחרות נוטות יותר לדלוף.

חיתולי Wegreeco פרימיום לכלבים נקבות

הגדלים נעים בין קטן במיוחד ל- XX גדול עבור חיתולי כלבים לשימוש חוזר וניתן לכביסה מבית Wegreeco. XS יתאים היטב לכלבים שזה עתה נולדו קטן מ- 3.5 פאונד וגודל XX יתאים לכלבים בגודל 35 אינץ ‘סביב החלק הצר ביותר של המותניים. ישנן שתי סטים של צבעים – בהירים וטבעיים. לשוניות Velcro מספקות סגירה ולא יפגעו או ימשכו את פרוות הכלב שלך. החומר הפנימי המרופד סופג מאוד ואילו החומר החיצוני מונע דליפות.

יש חור לזנב ופתחי רגליים אלסטיות כדי לשפר את הנוחות תוך מכיל שתן ורטיבות. חיתולים אלה עובדים עבור כלבות נקבות בחום, כלבים צעירים שעובדים על טיפול בהכשרת בית, כלבים פעילים יתר עם בעיות שמפיצות התרגשות, סימון כלבים זכרים וכלבים בכירים במבוגרים. הקונים גילו שהחומר העמיד נשאר רך ונוח לאחר שטיפות רבות, והדבר הופך את החיתולים הטובים ביותר לכלבים לחבבנים אלה.

הריפוד הפנימי של המיקרופייבר מכיל כמות משמעותית של נוזלים תוך שמירה על יבש ונוחות יותר של הכלב. ניתן להוסיף כרית סופגת לרשת בחלק הקדמי הפנימי של חיתולי הכלב Wegreeco Premium לכלבים נקבים כדי להגדיל את יכולת הספיגה. תכונה לשימוש חוזר מפחיתה את עלות החיתולים ומפחיתה גם את הפסולת. זה מושך במיוחד לבעלי חיות מחמד בעלי מודעות אקולוגית.

עם הרבה מחיתולי הכלבים הטובים ביותר ברשימה זו, היו כמה ביקורות שליליות של בעלי לא שמחים עם גודלם של חיתולים אלה. חלק מהסוקרים ציינו כי החיתולים הללו עבדו היטב עבור כלבות נשיות, אך הם לא היו נהדרים עבור גברים. קונה אחד אפילו כתב שכאשר קיבלו שלוש חפיסות חיתולים אלה, כבר היה מוכתם בשתן. הם לא אמרו אם הם יצרו קשר עם החברה בעניין זה.

יתרונות

 • הגדלים נעים בין קטן במיוחד ל- XX גדול. XS יתאים לכלבים שזה עתה נולדו וגזעי כוס תה הקטנים מ- 3.5 פאונד וגודל XX יתאים לכלבים בגודל 35 אינץ ‘בחלק הצר ביותר של המותניים
 • לשוניות Velcro מספקות סגירה ולא יפגעו או ימשכו את פרוות הכלב שלך
 • חומר פנימי מרופד סופג מאוד, ואילו החומר החיצוני מונע דליפות
 • מצויד בחור לזנב ופתחי רגליים אלסטיות לשיפור הנוחות תוך מכיל שתן ורטיבות

חסרונות

 • היו כמה ביקורות שליליות של בעלי שלא היו מרוצים מגודל החיתולים הללו
 • לא מתאים לכלבים זכרים

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

 1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
 2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!