מסיר כתמים וריחות הטובים ביותר לבעלי כלבים בשנת 2020

לינה לכלבים במזג אוויר קר!

אין הרבה חסרונות לחברים הפרוותיים שלנו. הם מספקים לנו המון שמחה, אך תופעת לוואי מצערת של לחיות איתם היא העובדה שאנחנו בסופו של דבר עם כתמים וריחות שיכולים להיות די מבולבלים. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות לטפל בהן, כך שאם חיפשת פיתרון מסחרי לבעיית שיער האף הזו ובעיה מכוערת, אנו שמחים להציג בפניך כמה פתרונות.

חמשת מסירי הכתמים והריחות המובילים

ספריי מסיר כתמים קשים המומלצים ביותר מהורים לכלבים

בחרנו חמישה ממוצרי הניקוי המודרניים הטובים ביותר שיעזרו לכם להתמודד עם כתמי חלדל והריח שנוצר. כל אחת מהן מתאימה למשהו באופן ייחודי, וכולן משתלמות עבור בעל החיות שרוצה למנוע מהבית שלו להריח, והשטיחים שלהם לא יוכתמו בגלל התהפוכות של הכלבים והחתולים שלהם. אז קרא את הביקורות הטובות ביותר שלנו להסרת ריח שתן לכלבים. ובחר את הטוב ביותר!

מסיר כתמים וריחות של Sunny & Honey

מנקה – שתן, צואה, הקיא, ריר
משטחים – שטיחים, ריהוט, מיטות לחיות מחמד וארגזים, עץ קשה ומינציה
זהו פיתרון נהדר ומקיף לכל דבר שעשוי להתמודד איתו כתוצאה מחוסר הכשרה או מחלה של בעלי החיים שלכם. כתם לחיות מחמד ומסיר ריחות מאת סאני אנד דבש הוא מנקה אנזימטי המבקש מאיתנו נקודות עילאיות ביכולתו לשמש בכל מקום ובכל זמן כדי לבצע עבודות קצרות אפילו מהכתמים הקשים ביותר והריחות הזויים ביותר.

זה מטפל בכתמים וגם בריח עם תוצאות מדהימות ורוב האנשים ימצאו שמספיק לחסל כמעט כל דבר שהם עלולים להיתקל בהם. אין צורך לדאוג מכתים, מוצר זה מפרק את הכתמים העלולים להיווצר משתן בצורה טבעית. זה מאפשר לדברים להתפשר ולהשאיר אותך עם רצפה נקייה שרק ניחוחו של המנקה אליו. למי שמתמודד עם כתמים וריחות בכמויות גדולות, קשה להמליץ ​​על שום דבר אחר חוץ מכתמי סאני אנד דוניי וכתמי ריח.

יתרונות

 • פעולת ניקוי אנזימטית
 • מטפל בכתמים וגם בריחות
 • ניתן לשימוש על כל משטח

חסרונות

 • ריחניים מדי מדי עבור חלק מהאנשים

Rocco & Roxie Professional חזק בלהסיר כתמים ריחות

מנקה – שתן, צואה, הקיא, ריר
משטחים – שטיחים, רצפות, ריהוט, ביגוד, ארגזי ליטר, מלונות, מנשאים, כל אזורי המגורים וחיות המחמד
הכוח המקצועי של כתם & ריח של Rocco & Roxie ממלא את שמו. נוזל יעיל זה יסיר במהירות ובקלות ריחות, אך במקום בו הוא מאיר הוא בטיפול בכתמים סופר קשים.

הפעולה האנזימטית של מנקה זה עושה עבודה קצרה אפילו בשתן מגובש. קחו בחשבון ש”עבודה קצרה “במקרה זה אינה פיתרון מיידי, אך אם תצטרך להתמודד עם היבנה המגעיל באמת, משרים לילה יכולים לרוב לטפל בדברים.

בין אם אתם דואגים לשנים של הצטברות של שתן לכלבים או מתזה ומרססים בלגן של חתולים, תשמחו לדעת שאפשר לטפל בדברים. הקפידו להקדיש זמן להספיגה ותוכלו להיות בדרך לרצפה נקייה וריחה טובה יותר.

התערובת של רוקו ורוקסי עובדת נהדר גם על כתמים וגם על ריחות, אבל במקום בו היא באמת מאירה היא בטיפול ברצפות מוזנחות וסיוע להחזיר אותם למראה של שפיות.

יתרונות

 • מדהים בטיפול בכתמים
 • דואג למרבית הריחות
 • ניתן להשתמש בכל משטח
 • פעולה אנזימטית בטוחה לילדים וחיות מחמד

חסרונות

 • רבים מוצאים את ריח המנקה לא נעים

Eliminator הטוב ביותר לניטור ריח לכלבים

מנקה – כתם, ריח
משטחים – שטיחים, ארגזי ליטר, כלביות, ריהוט, רצפה
אם אינכם מתמודדים עם יותר מדי כתמים, אך במקום זאת מוצפים את ריחות הנטיות של חיית המחמד שלכם, אתם בידיים טובות עם מסיר ריח השתן של חיית המחמד וכלב זה מכמות התומים. הוא תוכנן במיוחד כדי לחסל ריח מחיית המחמד, אך הוא ממש לא מתכוון להכתים.

ניחוח הדרים נחמד וקל על האף וגם ירתיע את כל פרט לחיות המחמד העיקשות ביותר לעשות שימוש חוזר באזור. כולנו מכירים את הכאב של הצורך לנקות שוב ושוב את אותו האזור וכל סוג של התייאשות להמשיך בתהליך זה ללא הפוגה, טוב גם לנו וגם לחיות המחמד שלנו.

זה שימושי כמעט בכל מקום. גם אם מדובר במלונה בחוץ או במקום הזה בחצר האחורית, יהיה לך טוב עם המוצר הזה. אל תשתולל בגודל הירידה של הבקבוק, כל 8 oz של מוצר זה יכול לשמש כדי להמציא ליטר ריסוס מכיוון שהוא כל כך מדולל.

עם זאת, קיים פגם אחד, והוא שאותו ריח הדרים שמרתיע את חיות המחמד שלך מהשימוש חוזר באזור נוצר על ידי שמן כתום. זה נורא לכל סוג של ריצוף עץ קשה וזה לא שווה את הסיכון שכן הוא יכול להפשיט את הגימור. אם ריח חיות מחמד הוא הבעיה העיקרית בביתך, עם זאת, זה בדיוק מה שאתה מחפש.

יתרונות

 • ניחוח הדרים נקי
 • דואג לריחות המחמד המהממים ביותר
 • ניתן לשימוש בבית ובחוץ
 • יכול להכין גלון של פיתרון מבקבוק 8oz

חסרונות

 • מסוכן לרצפות עץ קשה

BISSELL 2X הפיתרון הטוב ביותר עבור חומרי ניקוי עמוקים

מנקה – ריח, קשקוש, קרקעות אחרות
משטחים – שטיחים
אמנם זה לא מוצר עצמאי, אבל אם השקעת במנקה שטיחים, אתה תהיה די מרוצה עם מסיר כתמים לחיות מחמד Bissell 2X וריח. זה גם זול בהרבה מרוב האפשרויות העצמאיות.

זו תערובת מרוכזת, לכן הקפידו לבצע את ההוראות אחרת אתם עלולים להסתכן במעט נזק לשטיח שלכם. זה באמת ניתן לשימוש רק על שטיח, כך שגם אם אתה מערבב בקבוק ריסוס של החומר, אתה לא הולך להתקדם הרבה על משטחים קשים.

אחד הדברים הנחמדים במוצר הזה הוא שיש לו סקוטש-גארד מובנה בתוכו, כלומר אתה מקבל את הניקוי והסרת הריח ואחריו שכבת מגן שתישאר במקום על השטיח הפוגע.

אם כבר יש לך מנקה לשטיחים, יתכן שזה בדיוק הפיתרון שאתה מחפש. אם לא, תוכלו לנסות ולערבב אותו בבקבוק ריסוס בכדי לנצל את העלות המופחתת אך יתכן והיה לכם טוב יותר עם אחד המוצרים האחרים העצמאים שאנו ממליצים

יתרונות

 • פעולת ניקיון מדהימה
 • מיועד לשימוש עם מנקה עמוק
 • הגנת סקוטשארד לאחר השימוש
 • מטפל בריח כללי של חיות מחמד כמו גם בשתן

חסרונות

 • לא ממש מתאים לניקוי עצמאי

TriNova תרסיס לניקוי אנזים מתקדם

מנקה – כתמים, ריחות, כל המשטחים
יש נושא משותף בכל דבר בו אנו משתמשים כדי להתמודד עם חיות המחמד שלנו: עלות גבוהה. עם הכתם הטבעי של חיות המחמד של TriNova ומסיר ריחות, ייתכן שתוכל לטפל בבעיה מבלי שתשקיע השקעה סופר רצינית.

למרבה המזל, נראה כי עלות התקציב לא פגעה יותר מדי ביעילותה. הדברים האלה עובדים. תוכל להתמודד עם מרבית הכתמים והריחות פשוט פשוט לרסס אותם, לתת לו קצת זמן לעבוד ואז לסיים את העבודה.

יש לו כמה חסרונות: מוצר זה עובד הכי טוב על כתמים טריים. אם אתה עובר לחדר מגורים לשעבר עם שתן מגובש ולוחות רצפה הרוסים, זה לא יספיק אבל אם הדברים במצב טוב עכשיו אתה רוצה לשמור אותם כך הם יהיו מושלמים.

לאנשים עם תקציב מצומצם ואינם זקוקים להתמודדות עם כתמים וריחות ישנים, ריסוס מנקה אנזים מאת TriNova יהיה מנקה האנזים הטוב ביותר לשתן כלבים.

יתרונות

 • מטפל בריחות וכתמים טריים כמו אלוף
 • מחיר טוב
 • ניתן לשימוש על כל משטח
 • מטפל בריח כללי של חיות מחמד כמו גם בשתן

חסרונות

 • עובד הכי טוב על כתמים טריים

בשנים האחרונות יש שוק די למוצרי ניקוי מסוג זה. אנשים רבים נוטים לחשוב על שתי הבעיות הללו כצדדים נפרדים של אותו מטבע, אך למעשה ניתן לטפל בהן בצורה טובה למדי עם פיתרון יחיד אם אתה מקפיד על הבחירה שלך.

Rocco & Roxie מקצועי כוח כתם & Eliminator ריח – הטוב ביותר להסרת כתמים לחיות מחמד באמת זה משהו לכל אחד, אבל אתה רוצה לשקול את הדברים הבאים לפני שתחליט מה יהיה הכי טוב לבית שלך.

סוג המנקה
ישנם המון סוגים שונים של חומרי ניקוי הנמצאים בשוק, ובהתאם למה שאתם צריכים לנקות חלקם יעבדו טוב יותר מאחרים.

חומרי ניקוי אנזימטיים הם די חדשים, אך הם גם אחד הפתרונות הטובים ביותר עבור מי שמתכנן לטפל בבלגן שהשאירו חיות המחמד שלהם.

הם מתפקדים על ידי ביצוע פירוט שלם של התרכובות המרכיבות את הכתם והן אלה המייצרים את הריח. הם מציעים פיתרון ביולוגי יוצא דופן לסוג הבעיות הללו.

רוב אלה שאינם שימוש ישיר במוצרים אנזימטיים מיוצרים לשימוש במכונות ניקוי עמוקות של פסים שונים. בכל מקרה הם עובדים מצוין לשטיח שלך, אז מדוע לא לוודא שאתה מקבל משהו שתוכנן במיוחד לדאוג לכתמי הצואה, הקיא והשתן המגוונים שמטרידים בעלי חיות מחמד רבים?

משטח ניקוי
המשטח שאתה מתכנן לנקות הכי הרבה בהחלט ישפיע על המוצר שאתה בוחר ללכת איתו.

לרוב, ניתן להפריד בין אלה למשטחים קשים ורכים. מה שעובד טוב על השטיח, למשל, עשוי לא להיות טוב לאריחים או עץ קשה. זה האחרון יכול להיות בעייתי במיוחד כשמדובר בבחירת שואב טוב, אך חומרי ניקוי אנזימטיים הם לעתים קרובות די טובים כדי לא להשפיע על גימורם.

עם זאת, רבים מסירי כתמי חיות מחמד וריחות מציעים לפחות יכולות הגון בשני סוגי המשטחים.

פתרונות אמיתיים לכתמי חיות וריחות

בהחלט יש כמה טריקים לוודא שטיפלת בכתמי חיות וריחות בצורה הטובה ביותר. יש גם כמה תרופות תוצרת בית שאנשים ממליצים עליהן וחלקן יעילות במיוחד.

התאמת פנס UV עם מחסל ריח לחיות מחמד פשוט לקנות את המנקה לעתים קרובות איננו מספיק, עליך גם לוודא שתקוף את הבעיה כראוי.

באמצעות חומרי ניקוי מסחריים

רוב חומרי הניקוי ומסירי הריחות עובדים כמיטב יכולתם אם תוקפים את הבעיה ברגע שזה קורה. ככל שתגיעו לאסון מהר יותר תוכלו להיות טובים יותר. פתרונות אנזימטיים מועילים במיוחד בדרך זו מכיוון שחומר רענן ימצא את החומר “יותר טעים” לאחר מכן.

רבים מהניקויים הזולים יותר פשוט לא עובדים על כתמים וריחות. אם זה המקרה עבורך, תצטרך לוודא שאתה מקבל אותו במשהו חזק, יש להשרות אותו ולהשאיר אותו לפרק זמן לא מבוטל.

המקום העיקרי בו תיתקל בבעיה עם הטקטיקה הזו הוא רצפות עץ קשה, אז נסה את זה במקום כלשהו שלא נראה קודם כדי לוודא שלא יהיו בעיות.

חומרי ניקוי מסחריים מציעים פיתרון מוכן ובאופן כללי, כאשר הם אינם עובדים כראוי, ניתן לייחסם לשגיאת משתמשים בצורה מסוימת. הקפד לקרוא את ההוראות ואם אתה צריך לבצע מספר ריצות בבלגן, החליק מעט טקטיקות עד שתצליח לטפל בזה.

פתרונות תוצרת בית

בעוד שמוצרים מסחריים מציעים יתרונות רבים, ישנם כמה דרכים בהן תוכלו לדאוג לדברים בעצמכם מבלי להשקיע במוצר. הם אולי לא יעילים באותה מידה, אבל תמיד כדאי לחסוך קצת מזומנים.

הפיתרון הראשון שרוב האנשים מנסים הוא תערובת של חומץ וסודה לשתייה. מערבבים כוס חומץ לבן, שתי כפות סודה לשתייה וכוס מים חמים ואז מורחים אותו על הכתם בעוד שהתערובת כולה עדיין מבעבעת.

תן לזה לשבת חמש עד עשר דקות ואז לתפוס מגבת ולשפשף את האזור הפוגע. זה למעשה עובד די טוב בהרבה מקרים, אבל ריח החומץ יכול להיות מכריע עבור אנשים מסוימים. זה בעיקר טוב לטיפול בריחות אבל החומץ יכול לעתים קרובות לחתוך מעט כתמים גם כן.

אם אתה עובד עם אריחים או שטיח לבן, אולי כדאי לך לנסות תערובת של מי חמצן וסודה לשתייה. נסה לערבב כוס סודה לשתייה, חצי כוס 2% מי חמצן, ונקי סבון כלים.

החל תערובת זו וקרצף במרץ בכדי להפיק את המרב ממנה. לאחר מכן תרצה לשאוב את השטח אם הוא על השטיח.

אל תשתמש בתמיסת מי חמצן על שטיח בצבע עמוק. התוצאה לא תאהב

לסיכום

להבין באיזה מוצר להשתמש הוא הצעד הראשון להבטיח שביתכם יישאר רענן ומסודר, לא משנה כמה חיות מחמד יהיו ברשותכם. עם הצד הטוב ביותר לכתמי חיית המחמד ולריח הריח לצידך, אין צורך להתנצל על ריחות וכתמים שנוטים להצטבר אפילו עם החברים המנוהלים ביותר ברחבי הבית. להבין מה מתאים לך ולתת לו צילום, הגיע הזמן שתתחיל לנצח במלחמה הזו

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

 1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
 2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!