פריזבי לכלבים מהטובים ביותר של שנת 2020

רכושו את הצעצוע העמיד הזה כדי לבדר את הגור שלך
כל המוצרים באתר עברו בדיקה מקיפה ועם המלצות.

הטוב ביותר: צ'וקיט פריסבי Paraflight

הצ’אקיט! Paraflight Frisbee הוא הצעצוע המושלם למשחקי איחוף אינסופיים. תוכנן להימשך להרבה מפגשי משחק, הצ’וקיט! הוא אווירודינמי ומפותח לטיסה למרחקים ארוכים. פריזבי זה מיוצר מניילון וגומי והוא מצוף להפליא במים, כך שתוכלו לקחת אותו לחוף הים או לאגם. הוא מגיע בשני גדלים, קטנים (6.5 אינץ ‘) וגדולים (9.6 אינץ’), כך שהוא נהדר לגזעים מכל הגדלים. זה גם קל משקל, כך שהוא נוח לנשיאה ואחזור.

בעלים אומרים שהם אוהבים שצ’אק קל לזרוק, ומקבל מרחק רב מבלי לדרוש מאמץ רב. יש בודקים שאומרים שזה לא מסתדר היטב עם לעיסה מוגזמת, אבל תחליפים הם בעלי עלות נמוכה ושווה את זה. אם אתה מחפש פריזבי נהדר מסביב לשעות משחק, תאהב את הצ’וקיט!

הכי מתאים ללעיסה: דיסק מעופף גומי של KONG

אם אתה הורה לכלבים בעסיה אינטנסיבית, אתה בטח מכיר את הכאב של התפרצות על צעצוע כלבים חדש רק כדי למצוא אותו נקרע לגזרים כמה ימים אחר כך. דיסק גומי המעופף של KONG הוא אחד מהפריזיז העמידים ביותר בשוק, שנועד לעמוד בפני אפילו הלעיסה האגרסיבית ביותר. גם אם חברך הארבע רגליים הצליח ללעוס דרך כל צעצוע אחר מפלסטיק, הקונג עומד לאתגר. עשוי הגומי הקלאסי הלא רעיל של KONG, דיסק זה חזק אך עדיין גמיש דיו כדי שיהיה נוח למשחק במשך כל היום. פריזבי הגדול הוא בגודל 9 אינץ ‘ומיועד לכלבים עד 85 קילו ואילו הגודל הקטן הוא 7 אינץ’ ומושלם לגורים עד 45 קילו.

חובבי הכלבים אומרים שה- KONG היא אחת ההשקעות הטובות ביותר שהם ביצעו עבור הגור שלהם. לא רק שהיא מספקת אינסוף אימונים ומליטה, אלא שלא תצטרך להחליף אותם לאחר חודש או חודשיים של שימוש.

הכי טוב לכלבים קטנים: UpDog Dog Frisbee

כלבים מכל הגדלים נהנים ממשחק טוב יותר של אחזור, אך פריזביות גדולות יכולות להיות חסרות רוח עבור גזעים קטנים יותר. אנחנו אוהבים את פריזבי UpDog לגורים קטנים יותר מכיוון שהוא רק 6 ”אך עדיין עמיד מספיק לעיסה. פריזבי UpDog מיוצר מגומי רך וגמיש, מגיע בחמישה צבעים בהירים שונים, מה שמקל על מיקום זה בעשב גבוה ובאור נמוך. הגודל הקטן יותר מתאים לפיות של גזעים זעירים ובינוניים, והקצה המעוגל מאפשר נשיאה נוחה. ללא ריחות גומי כימיים קשים, UpDog אינו רעיל ובטוח לכלבך.

בעלי כלבים אומרים שה- UpDog הוא פריזבי נהדר עבור כלבים מיניאטוריים שלהם. הגומי הרך עמיד ומתמיד היטב פעם אחר פעם. זוג בעלים מציינים שהפריזבי כבד מאחרים, ומקשה על זריקת מרחקים ארוכים

הכי טוב ללילה: Nite Ize Flashflight Discuit Frisbee

רק מכיוון שהשמש שקעה לא אומר שיש גם לעודף האנרגיה של הגור. פריזבי Nite Ize Flashflight Discuit מלא באורות LED בהירים, כך שאתה וכלבך יכולים לראות את הצעצוע, אפילו בחושך. האורות מחליפים צבעים ככל שהדיסק גועש, ויוצרים ספקטרום צבעים משעשע באוויר. חשוב לציין שהפריזבי לוקח שתי סוללות ליתיום (כלולות) המוגנות באמצעות כיסוי לכלבים. כל דיסק הוא 8.2 אינץ ‘ועשוי מפלסטיק קשיח קל וקל לזרוק. לכל מוצר מגיע אחריות חלופית אם אינך מרוצה מהמוצר מסיבה כלשהי.

הסוקרים אומרים שהיכולת לשחק להביא עם הגורים שלהם לאורך הלילה הופכת את ה- Nite Ize לקנייה נהדרת. יש כאלה שציינו שזה לא תואם לעיסויים אגרסיביים כמו גם צעצועי גומי גמישים אחרים, אבל זה מוצר חידוש מהנה ששווה בהחלט את תג המחיר.

הכי טוב עם הרמקול: צעצוע טבעת Squeezz

הפוך את משחק הפריזבי הבא שלך לחגיגה בלתי צפויה לאוזני הכלב שלך עם צעצוע טבעת ה- Squeezz Ring. הם יאהבו את הציוץ המנצח כשהם תופסים, ומוסיפים מימד חדש לגמרי למשחקי אחזור. ניתן לזרוק או להקפיץ את הצעצוע עם סגנון לא שגרתי שמאפשר את הגורים מאורסים. הוא עשוי מחומר עמיד ובלתי רעיל, והסקיצים הנסתרים ימשיכו לעבוד גם אם הכלב שלך ניקב חלק אחד של הצעצוע. הוא נמכר בגדלים בינוניים וגדולים כאחד ומגיע במגוון גווני תכשיטים מהנים (הצבע נבחר באופן אקראי עם המשלוח).

הלקוחות כותבים כי כלבים אוהבים את משחקי הפריזבי החדשים שלהם, בזכות צעצוע טבעת ה- Squeezz Ring. אמנם זה לא מיועד לזריקות ארוכות וגלישה כמו פריזבי מסורתית, אבל זה נהדר למשחקי אחיזה, והרמקולים בדרך כלל מחזיקים מעמד אפילו עם לעיסה אגרסיבית (אם כי הם אינם ניתנים להפרעה).

Bionic Toss N 'Tug צעצוע בינוני קשה לקחת וללעוס לכלבים

האם משחק הפריזבי הרגיל שלך מרגיש פתק אחד קטן? הפוך את המשחק הבא שלך לשילוב של משיכה ומשיכה עם הכלב החיצוני Bionic Toss N ‘Tug. פריזבי זה בעל עיצוב ייחודי עם סט ידיות לרוחב האמצע, מה שמעניק לכלבך אתגר נוסף כשהם מחזירים אליך את פריזבי. העיצוב מאפשר גם לפרזבי לצוף במים, אבל הוא חזק כמו שהוא קל משקל, מרים דרך אינספור סיבובים של משיכה וזריקה. השימוש החכם במרחב שלילי מעניק לכלבך אפשרויות נשיאה רבות, אם כי לקוחות מסוימים מציינים שהוא די שטוח ויכול להיות מאתגר במקצת עבור כמה להרים אותו משטח שטוח באופן דומה.

ה- Outward Hound Bionic Toss N ‘Tug נמכר בשלושה צבעים (סגול, ירוק וכתום), והבעלים כותבים שהוא שומר על צורתו באופן מפתיע לאורך זמן. זה אווירודינמי מאוד והרבה יותר תכליתי מאשר פריזבי מסורתי. זה יכול להיות הצעצוע האהוב החדש של הכלב שלך.

עמודים נוספים שיכול לעניין אתכם

אתה, הכלב שלך והפריזבי מעופף

יש כלבים שנולדו רק לעוף. אתה רואה אותם בפארק, מזנקים גבוה לאוויר לתפוס דיסק מעופף, מתענג על השמחה הטהורה של המלכוד המושלם.

משחקי פריזבי מעופפים, המכונים בדרך כלל “משחקי פריסבי” ו”משחקים פריסבי “, על שם הצעצוע המסומן הפופולרי Wham-O פריסבי, הם ספורט פופולרי, וברוב הערים ברחבי הארץ, חובבי דיסק מעופף יקיימו תחרויות” כלב דיסק “מאורגן. עם הכלבים שלהם.

כלבים רזים, שוקלים פחות מ -50 פאונד ובעלי תשוקה לשליפה מתאימים ביותר לשחק במשחקי פריזבי מעופפים. איזה סוג דיסק הכי טוב ואיך אתה הולך ללמד את הכלב שלך לשחק? נדון כאן ביסודות.

מתחילים

ראשית, אל תטעו: בעוד שהדיסק המעופף הוא צעצוע, משחק המשחק הוא פעילות ספורטיבית. דרוש הרבה אנרגיה וסיבולת כדי להיות נגן דיסקים טוב. לפני שתתחיל לאמן, הווטרינר שלך יעריך את מצבו הגופני של הכלב שלך. אם הכלב שלך הוא אחד הגזעים המועדים לדיספלזיה של הירך, למשל, תצטרך לבדוק אותו אם יש בעיות אפשריות שיכולות להחמיר בגלל פעילות זו.

חשוב גם שהכלב שלך כבר למד לפחות פקודות צייתנות בסיסיות, וכי אתה יכול לסמוך על כך שהכלב שלך יחזיר לך את הפריזבי ולא יתפוגג איתו. אם הכלב שלכם עדיין לומד כיצד לשלוט בהתרחבותם של הנוער ונמצא בתהליך אימונים, תנו לו זמן ללמוד שליטה עצמית וצייתנות לפני שהוא מתקדם לתמרונים מורכבים יותר כמו משחקי דיסק.

שנית: לא סתם דיסק ישן יעשה. הפריזבי רך וגמיש העמיד בפני שיניים חדות – המיוצר במיוחד לכלבים – עדיף למשחק דיסק.

הכירו את הפריזבי במהלך משחק רגיל, מאפשרו לכלבכם להחזיק אותו בפה כדי שיוכל להתרגל להחזיק אותו. גלה התלהבות ושבח את כלבך אם הוא מגלה עניין בדיסק. בהתחלה, זרוק את הפריזבי נמוך, ברמה של הכלב, כמו שהיית כדור. אתה יכול גם לגלגל את הדיסק על צדו – שוב, כמו שהיית כדור – ולתת לכלבך לרדוף אחריו לאורך החדר או החצר.

ברגע שהכלב שלך התחיל לעבור אחרי הפריזבי ולהחזיר אותו אליך כדי לזרוק שוב בשבילו, אתה יכול לעבור לשלב הבא. נסה לזרוק את הפריזבי במרחק קצר בחוץ – בחצר או בפארק. תן שבחים מפוארים כשכלבך מרדף. אולי אפילו תרצה לשלב פינוקי אימונים כשהוא מחזיר לך את הדיסק. המשך לזרוק את הדיסק נמוך, בגובה הגובה של הכלב ולמרחק קצר בלבד. כדי למנוע פציעה אפשרית, וודא שאתה זורק את הדיסק לכלב, ולא ישירות לעבר הכלב.

הבא הוא ללמד את הכלב שלך כיצד לאחזר כראוי את הפריזבי. הקפידו לבחור מקום בטוח, בו הכלב שלכם לא יכול להתחמק בטעות אל מסלול כביש במרדף אחר הדיסק, רצוי אזור מגודר. וכאן פינוקים באימונים יכולים להועיל כמועילים בעידוד הכלב שלך לחזור ישר אליך. מוביל אימונים ממושך יכול גם לעזור לך לגלגל את כלבך בחזרה. רק וודא שמדובר בסוג עופרת שאינו מסתבך. בחר מילות פקודה עקביות שישמשו להחזרת הכלב שלך לצדך ולפקודה על הכלב להפיל את הדיסק.

ככל שהכלב שלכם משתפר בלתפוס, לאחזר ולהחזיר את הפריזבי, תוכלו להגדיל בהדרגה את הגובה והמרחק בו אתם זורקים אותו.

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!