פדים לאימון כלבים שעושים צרכים בבית

פדים לגורים ולכלבים שעושים צרכים בבית וזקוקים לתהליך גמילה על ידי אימון

הדרך האידיאלית לאמן את הגור שלך בשירותים היא עם טיולים קבועים בחוץ לביטול והתבוננות זהירה בכדי לחפש אחר סימנים שהוא צריך ללכת. עם זאת, פדים לאילוף גורים יכולות לעזור במניעת תאונות מצערות על הרצפה כשאתה מחוץ לבית או לא יכול להעניק לגור את מלוא תשומת הלב שלך. במקום להידבק בכתמים וריחות לא נעימים עמוק בשטיח שלך, משטח האימונים לוקח את הלהיט. שימוש נכון בפדים לאימוני גורים יכול לעזור לאלף הגורים במהירות רבה יותר.

סקרנו עשרות פדים לאימון לגורים כדי לזהות את הטובים ביותר. בחנו מגוון של תכונות הכוללות גודל, ספיגה, יכולת נטרול ריח, אישורים ידידותיים לסביבה וביקורות של משתמשים קיימים.

פדים לגורים ולכלבים

משטח פדים לכלב, פדים לכלבים 100 יחידות, פדים לגורים

פדים לצרכי הגורים על ידי בולדוגולוגיה

להלן אפשרות נוספת ויבשה מהירה שהופכת מיידית נוזלים לג’ל, ונועלת את הבלגן לצמיתות בחומר הסופג בן 6 שכבות. אתה יכול לבחור להשתמש בסרט הדביק כדי לאבטח את המשטח במקומו, אך הדבק חזק ולכן חשוב לחשוב פעמיים על השימוש בו על רצפות עץ קשה.

הקפידו על ריח ביתי רענן ונקי באמצעות בקרת הריח שמבטלת ריחות לא נעימים. האם אתה בדרך כלל בדרכים? המושך המובנה יכול לעזור באימוני סירים גם בהיעדרכם! אם מסיבה כלשהי הכרית אינה מסתיימת, תקבל את הכסף שלך בתוספת 10% נוספים!

לאחר ניתוח כל התחרות, פד לפיפי לגור על ידי Bulldogology היו הבחירה הברורה שלנו לבחירה ראשונה. הם נותנים לך את כל מה שאתה יכול לרצות מכרית גורים חד פעמית. ולמרות שאתה יכול למצוא אפשרויות זולות יותר שם, במחיר של בערך 100 ש”ח עבור 50 פדים, הם לא בדיוק ישאירו אותך פושט רגל.

אחד השיקולים העיקריים בבחירת פדים הגורים הוא יכולת הספיגה. אם הם לא מספיק סופגים, שתן יישב בחלק העליון של המשטח, שיכול לעלות על רגלי הגור שלך ולהתחקות אחרי הבית. בעוד שרוב המותגים המובילים של פדים לאימון גורים כוללים ארבע או חמש שכבות, פדים הבולדולוגיה כוללות שש שכבות, מה שהופך אותם לסופגים במיוחד.

לא רק שפדים האימונים הללו סופגות במיוחד, הן גם נועלות ריחות ושומרות על ריח של הבית שלך. יותר טוב, הם מכילים משיכה, שמעודדת את הכלב שלך להשתמש בהם, גם כשאתה לא בסביבה לכוון אותה לכיוון הכרית.

מאפיין מצוין נוסף הוא הדבק האופציונלי בחלק התחתון של פדים אלה. כשמשתמשים ברצפה קשה, כרית הגורים הממוצעת מחליקה לכל עבר, אך עם הדבק, אלה נשארים על מקומם עד שתבחר להסיר אותם. מכיוון שהדבק הוא לא חובה, תוכלו להשתמש בהם גם על רצפות שטיחים.

תכונות עיקריות של משטח פיפי גולד-בולדולוגיה פרימיום:

 • שולט בריחות
 • סופג שתן באופן מיידי
 • סופג פעמיים כמו פדים לגורים ממוצעות
 • דבק אופציונלי

יתרונות

 • חומר סופג 6 שכבות
 • סרט דבק לנעילה במקום
 • בקרת ריח
 • אחריות של 110% כסף בחזרה

פיתרון פשוט כרית גורים רחיץ גדולה

אם אתה מחשיב את עצמך כאדם מודע לסביבה, ייתכן שתרצה לנסות את המועמד שלנו, הפיתרון Simple Training רחיץ גדול וטיפוח כלבים וכלבלבים. במקום לזרוק את הפדים האלה לפח, אתה יכול לזרוק אותן לכביסה והן ייצאו רעננות ונקיות. מכיוון שהם מגיעים כחבילה של שניים, אתה יכול להשתמש באחד ולשטוף את השני, כך שלעולם לא ייגמר לך.

אמנם זה נהדר שפדים אימון הגורים הללו מצמצמות את כמות האשפה שהולכת להטמנה, אך הן גם מצוינות בזכותן. הם יכולים לספוג נוזלים פי עשרה יותר מכריות הגורים הסטנדרטיות ומגיעים עם גיבוי מוגן מפני דליפות כדי להגן על הרצפות שלך.

במידות 30 ס”מ על 32 אינץ ‘, פדים הגורים הרחיצות של Simple Solution גדולות מספיק מבלי להיות גדולות במיוחד. הליבה הסופגת מאוד והשכבה העליונה של ייבוש מהיר עוזרת להימנע מעקב. אמנם 20 דולר לשניים אולי נשמעים כמו הרבה כסף, אבל שתי פדים צריכות להיות מספיקות בכדי לראות אותך דרך שלב האימונים בסיר, שם תוכל לבלות יותר משמעותית על פדים חד פעמיות.

פיתרון פשוט אימון רחיץ גדול וטיולי כלב וכלבלב תכונות עיקריות:

 • רחיץ במכונה
 • ידידותי לסביבה
 • אין פגיעות כמו פדים גורים רגילות
 • אין דליפות או מעקב

יתרונות

 • לשימוש חוזר וניתן לכביסה במכונה
 • סופג מאוד
 • צדדי
 • רך עם ספיגה מעולה

פדים לפיפי לגורים של Wee-Wee XL לכלבים גדולים יותר

עולה פחות מ- 300 ש”ח עבור 200 פדים, ארבע כפות Wee-Wee כריות כלבלב סטנדרטיות מסתכמות במעט יותר מ 20 סנט לכל כרית, וזה ערך טוב במיוחד. כמובן שאם אינכם חושבים שתצטרכו להשתמש באותה פדים אימון רבות לפני שהגור שלכם שובץ בית, יתכן שעדיף לשקול חבילה קטנה יותר, או אפשרות לשימוש חוזר.

מערכת “שריון רצפה” מעניקה לך אחריות נטולת דליפות של 100%, וזו חדשות טובות לשטיחים שלך, שיכולים להכתים או להתלכלך על ידי פדים גורים דולפות. עם חמש שכבות, כולל שתי שכבות עליונות מייבשות במהירות, פדים אלה ידועות כמי שסופגות במיוחד ומונעות מעקב.

המושך המובנה יעודד את הגור שלך לעשות את העסק שלו על פדים לכלבים אלה, וזה מאוד שימושי בתחילת אימוני השירותים, כאשר הוא עדיין לא יודע למה הכריות מיועדות. חדשות טובות לכל מי שיש לו בן לוויה לכלבים אשר ילעיס משהו בדרכה, פדים לאימונים של הגורים אלו עמידות ועמידות בפני דמעה.

האם יש לך כלב עם שלפוחית השתן הגדולה או אפילו מספר חיות מחמד? ל- Four Paws אפשרות גדולה במיוחד עבורך. פדים לפיפי אלה גדולות ב -140% מהמרפד הממוצע עם ספיגת אולטרה. החומר המוגן מפני דליפות יגן על הבית שלך מפני בלגן אפילו בקיבולת מקסימאלית.

השכבה העליונה מייבשת במהירות ולא תיצמד לכפות הגור שלך או לקרוס את ציפורניהם. המושך המובנה יחזק את שגרת האימונים שלך ויהפוך אותה למשימה מהנה. הניח את אחת מכריות הפיפי הענקיות האלה כדי שתוכל להשתמש בגור שלך או במספר חיות המחמד.

יתרונות

 • חסין דליפה
 • משטח מהיר יבש
 • גודל גדול במיוחד
 • מושך מובנה

למה אנחנו אוהבים את זה – יותר חיות מחמד וגורים גורמים יותר שתן ופסולת. ארבע כפות יצאו בחינניות עם הגדלים העצומים האלה כדי לחסוך לכם את הטרחה של הניקיון התכוף

דשא אמיתי לצרכי הכלב

הדשא הסיר טרי של החווה הוא קל משקל, חסר אדמה וסופג מאוד נוזלים וריח, ונמשך בערך שבוע עד שלושה שבועות לפני שיש להחליפו. המגשים קלים, עמידים, מוגנים מפני UV ומונפים מעל פני האדמה לניקוי קל ונמכרים בנפרד. לשימוש פנים וחוץ.

איזה מושג מעניין הביא לחיים! העשב המגודל הידרופוני (שגדל ללא אדמה) משמש כמושך טבעי המבטל גם ריחות. זה כמו להחזיק בית קטן של מדשאה בבית רק בשביל הכלב שלך! זה מושך את האינסטינקטים של הכלב שלך והופך את אימוני הסיר להרבה יותר פשוטים.

מכיוון שסיר הדשא של כלב דשא זה רעיון חדש יחסית בהשוואה לכרית הפיפי, Fresh Patch נותן לך עם ייעוץ אילוף כלבים בחינם! זוהי אפשרות מצוינת עבור עיר עירית ללא חצר אחורית ואין לה גישה מיידית לפארקים. הביא מעט טבע מהבית כדי לתת לחיות המחמד שלך את החופש להפיג את עצמן בכל עת שהם צריכים.

יתרונות

 • דשא מבוגר הידרופוני
 • מחיר משתלם
 • משיכה טבעית

למה אנחנו אוהבים את זה – כמובן, אפשרות זו מתכלה וידידותית לסביבה. להיפרד מדשא מלאכותי ולתת לכלבך את החוויה של קיץ בחיק הטבע בנוחות של ביתו שלו!

פדים לאימון כלבים גדולות במיוחד לספיגה

פדים האימונים של גור הכל-ספיגה מתפקדות היטב בכל הסיבוב, עם שכבה תחתונה חסינת דליפות כדי לעצור דליפות, שכבה עליונה לייבוש מהיר למניעת מעקב, ושכבה עם סודה לשתייה כדי לסייע בנטרול ריחות.

פדים גדולים במיוחד מיוצרות לתינוקות פרווה גדולים במיוחד! אתה רוצה רפידת ספיגה ומהירה לייבוש מהיר לבית שלך. משטח הייבוש המהיר של פדים גדולים במיוחד אלה מונע מעקב. החומר כל כך סופג שהוא יכול להכיל עד 3 כוסות נוזלים! פדים אימון מחזיקות נוזלים על ידי הפיכת השתן לג’ל. בחלק מהפדים יש גם מטהרי ריח מובנים כמו אלה מ- All-Absorb. אפשרות זו מושלמת לאילוף גורי גזע גדולים או אפילו לעזרה בקשישים.

יתרונות

 • גיבוי חסין דליפה
 • ספיגה גבוהה
 • לא רעיל
 • מנטרל ריח

למה אנחנו אוהבים את זה – התנסיתי באופן אישי עם הגור שלי קורע ומפרק את הכרית בשביל הכיף. העובדה כי אפשרות זו אינה רעילה היא בחירה מצוינת עבור בעלי כלבים סקרנים.

למה לקנות פדים לאימון גורים?

כפי שהשם מרמז, לרוב האנשים שקונים פדים לאילוף כלבים יש גורים. הם יכולים להועיל גם כדי לעזור באימוני שירותים בגורים, במיוחד אם אתה הולך לצאת מהבית לכמה שעות או שאתה גר בדירה ואין לך גינה פרטית שבה הגור שלך יכול לעשות את העסק שלה. לפני שעברה את החיסונים שלה.

עם זאת, פדים לגורים יכולות להועיל גם לכלבים מבוגרים הסובלים מבריחת שתן ולא תמיד יכולים להחזיק אותה עד שתגיעו הביתה, או אפילו עד שתגיעו לדלת כדי לתת להם בחוץ.

תכונות חשובות שיש לקחת בחשבון
כרית אילוף גורים צריכה לעשות כמה דברים טוב. זה מה שיש לקחת בחשבון בבחירת פדים לאימון גורים:

 • אבידות. חיוני כי כרית אילוף גורים סופגת מאוד. אם הפדים שבחרת לא יכולות להחזיק הרבה נוזלים, הם עלולים בסופו של דבר להתייבש ולטפטף אחרי הפסקה אחת בחדר האמבטיה. לא זו בלבד שהדבר הופך אותם ליותר לא נעימים לניקוי, אלא שסביר יותר שהגור שלך יעקוב אחר שתן על הרצפות שלך לאחר שעמד עליהם.
 • שכבה עליונה מייבשת במהירות. דרך נוספת למנוע מעקב אחר שתן היא שכבה עליונה של ייבוש מהיר. זוהי תכונה נפוצה בפדים גורים חד פעמיות וגם לשימוש חוזר.
 • שליטת ריח. איש אינו מעוניין שביתם יבקר פיפי גורים, וזו הסיבה שפדים לאילוף כלבים רבות מציעות בקרת ריח מסוג כלשהו, ​​אם כי חלקן יעילות יותר מאחרות. ישנם מותגים שיש להם גם ניחוח המסכה ריחות רעים, אך לא כולם אוהבים סוגים של ניחוחות מלאכותיים חזקים.
 • מושכים. פדים לאימון גורים רבות מחוברות ב”מושכות “, אשר מתווספות בהן אמוניה, פרומונים או ריחות עשב שנועדו לספר לגורכם שהרפידה היא המקום הטוב ביותר ללכת אליו. זה מגדיל את הסבירות שהגור שלך ילך על הכרית ולא על השטיח שלך.
 • הגנת דליפה. בעוד שלכל פדים הגורים יש גב עמיד למים, חלקן יעילות יותר מאחרות. פדים מסוימות יכולות לדלוף שתן דרך החלק התחתון אם הן מתמלאות מדי, ולהשאיר שתן לספוג לשטיח שלך. פדים לכלבים לשימוש חוזר הן לרוב חסינות הדליפה, אך גם מחפשות מותגים המציעים אחריות מוגנת דליפה של 100%.
 • דבק. אם תניח את כריות האימון של הגור שלך על רצפות קשות, כמו אריחים או עץ קשה, הם יכולים להחליק מסביב. למנוע את המתרחש על ידי בחירת פדים עם אפשרות הדבקה.
 • עמידות. אם הגור שלך הוא עיטור מושבע, כדאי לחפש פדים אימון לגורים עמידות שלא ניתן להרוס בקלות.
 • תעודות ידידותיות לסביבה. אם אתה מודאג מההשפעה הסביבתית של פדים גורים (יותר מפלסטיק במזבלה), בחר פדים לשימוש חוזר או משהו מתכלה, למשל טלאי סירי דשא אמיתי.

שאלות נפוצות

איך משתמשים בכריות אימון גורים?

פדים לאילוף גורים לא צריכות להוות אלטרנטיבה לאימוני אסלה את הפוך החדש שלך, אלא גיבוי לאותם זמנים שהקטנטן שלך לא יכול להשיג את זה בחוץ. בכל פעם שהגור שלך עושה את העסק שלו באשר הוא בבית שלך, זה מחזק את הרעיון שכל העולם (מבפנים ומבחוץ) הוא חדר האמבטיה שלו. ואילו אם הוא הולך על כרית גורים או בחוץ, קל יותר להיגמל אותו לגמרי מכריות הגור בבוא העת.

מכיוון שהמטרה הסופית שלכם היא שהכלב שלכם ייצא החוצה בכל פעם, עדיף להניח את כרית האימונים של הגורים ממש ליד הדלת לגינה שלכם (או, אם אין לכם גינה, איזו דלת תוציא אתכם מהבית) . כל שעליך לעשות הוא להניח אותם ולהסיר אותם כשהם מאוכלסים – זה כל כך פשוט.

האם פדים לאימון גורים באמת עובד?

אם המטרה שלך היא להימנע מתאונות ברצפות שלך, כן, פדים לאימון גורים באמת עובדות. כמובן שאתה צריך ללמד את הכלב שלך להשתין על הכרית קודם (עוד על זה אחר כך), אחרת היא פשוט תגיע לכל מקום. יש להשתמש בהם גם יחד עם שגרת אימונים לשירותים בחוץ, אחרת הגור שלך יחשוב שהם תמיד התכוונו ללכת פנימה על משטח אימונים, ולא בעולם החיצון.

כיצד אוכל לגרום לכלבי לעשות פיפי על הכרית?

ללמד את הגור שלך להשתין על כרית כלבלב זה כמו ללמד אותו לצאת החוצה. כשאתה מבחין בסימנים שהגור שלך צריך להשתין (כמו להסתובב, לרחרח את האדמה, להתבכיין, לשרוט ברצפה או בדלת, או לחזור לאזור שהוא שתן בעבר), הרם אותו והניח אותו על כרית הגור. . כנראה שתצטרך להשתמש בצווארון וברצועה כדי להחזיק אותו בהתחלה. המתן עד שהוא ישתין על הכרית, ואז תן לו המון שבחים מילוליים ותענוג (סוג זה של חיזוק חיובי יעודד אותו לחזור לכרית בעתיד). אם הוא לא יתן פיפי אחרי כמה דקות על הכרית, יתכן שפרשת לא נכון את השלטים וחשבת שהוא צריך ללכת כשלא עשה זאת, אז תניחו לו לרצועה.

אם הגור שלך עושה פיפי במקום הלא נכון, לעולם אל תעניש אותו. זה לא ירתיע את ההתנהגות, רק יגרום לו לפחד ממך. במקום עונשים, התמקדו בשבחים כשהוא מסתדר, וזכרו שהוא רק תינוק שלומד את כל זה בפעם הראשונה.

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

 1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
 2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!