חמשת השמפואים הטובים ביותר לכלב מלטז

רשימת השמפואים לגורים ולכלבי מלטזי בוגרים
כל המוצרים באתר עברו בדיקה מקיפה ועם המלצות.

כלב מלטזי - השמפואים שנדרשים בכל בית

המלטי הוא אחד הגזעים הקטנים ביותר של כלבי צעצוע ובכל זאת מעט קסם עם משיכה גדולה.
מי יכול להיכשל להתאהב באותו מעיל מפואר של פרווה לבנה וארוכה שנופל על האדמה?
אכן המעיל שלו כה ארוך ומשיי עד שהוא מעניק לו מראה של צף על פני האדמה תוך כדי תנועה.
כל הורה לחיות מחמד מלטזית צריך לדעת איזו השמפו הטוב ביותר עבור מלטזים בכדי לשמור על המעיל המושך את העין במצב קצה.

הציוד הבסיסי שכל בעל מלטזי זקוק לו הוא מברשת מסרק ומנעול. אבל שמירה על נקיון המעיל היא רק חלק מהסיפור מכיוון שכלב קטן זה עם מעיל ארוך וארוך זקוק לצחצוח וטיפוח יומיומיים כדי להישאר ללא קשר. שני אלה עוזרים ליישר את השיער באותה צורה בה אנו נוטים לשלנו.

הדמיון לא מסתיים בכך מכיוון שלמעיל המלטזית יש המון במשותף עם ראש שיער אנושי. המעיל גדל לאורך ארוך ואין מעיל תחתון. לעיתים קרובות זהו המעיל הרך שהוא אלרגני וגורם לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים, ומסיבה זו, המלטזית מתוארת לעתים קרובות כל היפואלרגנית. כמובן, אף כלב אינו באמת היפואלרגני, מכיוון שכולו עניין של גורמי טריגר ומה שאנשים בודדים רגישים אליו.

עם זאת, קקי חיית מחמד ללא מטרפה כמו המלטזית סבירים הרבה יותר להיות בעייתיים מבעבע זן של גזע. הגודל הקטן של המלטי, מתוק, אינטליגנטי ונאמן, הופך אותם להתאמה אידיאלית לדירות או דירה. ההסתייגויות היחידות הן שהן יכולות להיות מעט קצרות רוח עם ילדים, ובנוסף, יש להן נטייה לנבוח.

חוסר סובלנות לילדים נולד מתוך תחושת פגיעות בגלל גודלו הקטן של הכלב, ואולי עם סיבה טובה שכן טיפול גס עלול לגרום לפגיעה גופנית במלטזית.
אבל בצד זה, עבור ההורה לחיות מחמד שמוכן להקדיש זמן לטיפול במעילים, המלטי הוא זן מענג.
אז בלי להתייחס יותר, בואו נראה את השמפו הטוב ביותר לכלבים למלטים.

1. כריס כריסטנסן ווייט בשמפו לבן

אתה יודע איך חולצות טריקו לבנות הופכות לאפור בכביסה?

ובכן, דבר דומה קורה לכלבים לבנים עם שיער לאורך זמן, המעיל שלהם מתחיל לצהוב.
אף אחד לא רוצה שהמלטים שלהם ייראו מוכתמים בניקוטין ועם זאת, שמפו עשוי לפעמים לעשות מעט הבדל.

שמפו מלבין יכול להיות התשובה, אך אילו עובדים למעשה?

שמפו ההלבנה הטוב ביותר למלטז אינו מסתמך על אקונומיקה או כימיקלים קשים שיכולים לייבש ולפגוע במעיל. אכן, מוצר זה של כריס כריסטנסן נקי מחומרי הלבנה, וההשפעה המדהימה (תרתי משמע!) מתקבלת על ידי שימוש בהלבנים אופטיים.

הורים לחיות מחמד המשתמשים בשמפו זה אומרים שזה משנה את ההבדל לכלבם וכעת הם לא היו משתמשים במוצר אחר. החיסרון הקל הוא שיש להשאיר את השמפו למשך 10 דקות כדי להשיג תועלת מרבית. זה מאפשר לחומרים הפעילים לעבוד בקסם שלהם, ואם כתם מוכתם במיוחד כבד אתה יכול להוסיף שמפו נוסף ולהשאיר אותו חמש דקות נוספות.

אמנם זה לא הדבר הכי נוח בעולם, אבל לפחות לא מדובר בבעיה לוגיסטית עם כלב קטן. כל שעליך לעשות הוא לוודא שהחדר יפה וחם לפני שתתחיל ויי פרסטו – כלב לבן בוהק. עלינו לציין שלמרות שמדובר בשמפו מלבין מכיוון שהוא אינו מלבין, אך עדיף להשתמש בו על צבעי מעיל אחרים. ההשפעה תהיה להבהיר ולא להבהיר ולייצר ברק רך למעיל.

2. שמפו ומרכך שיבולת שועל של OxGord

באותם זמנים שאתה רוצה לשטוף את ‘n’ ללכת, במקום לחכות 10 דקות, אתה זקוק לשמפו הטוב ביותר לשיער מלטזי שישאיר אותו נקי, רך ונגיש.

זה קל מדי מכדי שהשיער המלטי הארוך יופשט משמנים ויהיה יבש ושביר.
כדי להפסיק את ההתרחשות הזו אתה זקוק למוצר שיעיל בניקוי אך גם מחזיר לחות.
בתור המזגן הטוב ביותר למלטזית, שמפו של OxGord מתקתק את כל הקופסאות הנכונות כיוון שהוא עושה בדיוק את זה.

בתור התחלה, זה גם טבעוני (לא שאתה מתכוון לשתות אותו) וגם אורגני, מה שאומר שהוא נקי מצבעים מלאכותיים, ניחוחות וחומרים משמרים, וכימיקלים נשמעים מגעילים כמו פרבנים, סולפטים ו- DEAs.

המרכיבים הם זיקוקי שמנים טבעיים וכוללים רכיבים טעימים להפליא כמו שיבולת שועל (לתכונות הלחות והאזנת הטבעיות שלה) חמאת שיאה, אלוורה, קמומיל ורוזמרין.

כל זה אומר לא רק שהוא עדין על הפרווה אלא שהוא נרגע על העור, מה שהופך אותו לאידיאלי לעורות עדינים, אלרגיים או תגוביים.
בונוס נוסף הוא שמדובר בפורמולה נטולת דמעה, כלומר אין דרמות אם אתה מקבל בטעות חלק מהשמפו בעיני הכלב.

המשמעות היא שזמן האמבטיה עשוי להיות זמן מהנה, ולא זמן מלחיץ, למרות ש- OxGord לא מבטיח שזה יהיה רומן נטול התזה! למוצר OxGord זה דירוג אישור יוצא מן הכלל לשמפו.

הסיבה לפזמון ההשבחה הכללי הזה היא שאתה צריך רק להשתמש מעט ובכל זאת, המעיל משופר באופן ניכר לאחר מכן. עם בקבוק כה גדול, ורק זקוק לכמויות קטנות, זה מייצג תמורה מצוינת לכסף במיוחד עבור מוצר שמבטיח את הבטחותיו.

3. שמפו למספרות של חיות מחמד קראטין

שיער פגום יבש שאיבד את הברק שלו ונוטה לשבירה?

לא, אנחנו לא מתארים שיער אנושי אלא המעיל הארוך של המלטז שלך. שיער ארוך הוא שיער ישן, שכן לוקח זמן עד להגיע לאורך זה.

באותו אופן ששיער אנושי ארוך הופך להיות שביר ומשעמם כאשר הוא חסר לחות, כך גם המעיל של המלטז שלך.

התשובה היא לטפל במלטזית שלך במקבילה לחיות מחמד של שמפו למספרות, שהיא במקרה זה מוצר המספרה של Pet זה, המיועדת להוסיף לחות חיונית ולנעול אותה במקום לציפורן חיצונית חלקה ומבריקה.

השמפו גם נטול גופרת ואידיאלי לכל גזע שיש לו מעיל ארוך זורם מהמלטז ועד לכלב האפגני. שמפו זה מבוסס קרטין עוזר למלא את חספוס הציפורן ועוזר להחליק את השיער שטוח, מה שמקנה לו את האיכות המחזירה האור שאנו מכירים כמעיל נוצץ ומבריק.

לא רק זה, אלא שהתנאי הנוסף פירושו שהשיער פחות נוטה לקצף ונשאר נראה טוב גם במזג אוויר לח. תוכלו גם למצוא את זה יותר קל לסרוק ולהבריש את המעיל של הכלב שלך, שכן שיני המסרק גולשות ללא מאמץ בין שערות שפחות מועדות לשטיח ולשריקות.

אם אתה באמת אוהב לנסוע לעיר על הכלב שלך, יש גם מרכך תואם כדי לוודא שהמעיל של המלטז שלך זז בצורה זורמת חופשית שפשוט צועקת בריאות טובה.

4. שמפו לכלבים שיבולת שועל טבעי היפואלרגנית

עור מלטזי רגיש, ובמקרים מסוימים הוא גם אלרגי הן לאלרגנים הנישאים באוויר בסביבה והן לכל מה שמונח על העור.

כדי להימנע מגירוד מוגזם וסבל של עור אלרגי, שטיפה קבועה של כלבים שנפגעים מסייעת בהוצאת אותם גירודים שמעוררים אלרגנים מעל פני העור. עם זאת, ההורה לחיות מחמד נשאר אז עם דילמה.

מה אם הכלב אלרגי לשמפו הנחוץ לניקוי אלרגנים?

זו בעיה נפוצה מכיוון שלכלבים הסובלים מאלרגיות סביבתיות רגישים לרוב לבשמים או לכימיקלים קשים בשמפו רבים. זו הסיבה ששמפו של שיבולת שועל ואלו הוא הטוב ביותר עבור כלבים מלטזים הסובלים מאלרגיות לעור או רגישות.

ראשית, מדובר במוצר טבעי וטבעי, נטול פרבנים, כימיקלים וניחוח. החומרים הפעילים הם תמציות עדינות וטבעיות של קוקוס, אלוורה ושמן זית. הם פועלים בהרמוניה כדי לייצר מוצר ניקוי יעיל אך עדין. כמובן שאם הכלב שלך אלרגי לקוקוס, אלוורה או שמן זית הם יגיבו, אך אלה הם מוצרים טבעיים ונמצאים נמוך במיוחד ברשימת הדברים שעלולים לעורר תגובה אלרגית.

טיפולי טיפוח רבים ממליצים על שמפו זה ללקוחות שנמצאים בסופו של דבר בגלל העור הרגיש של הכלב שלהם. הורים לחיות מחמד לכלבים מגרדים גילו שהוא הרגיע את הגירוד והותיר אחר כך את המעיל במצב נוצץ.

כל מי שמכיר את הסבל שבחיים עם כלב מגרד, יבין איזו הקלה מוחלטת היא להיות מסוגל לרחוץ את הכלב שלו ולא לגרום לו לגרד ימים לאחר מכן. בגלל אפקט הניקוי העדין שלו, מרכיבים טבעיים והתאמתו אפילו לעור הרגיש ביותר, המוצר ההיפואלרגני של Evolution Pets הוא שמפו הטוב ביותר למלטז עם עור רגיש.

5. השמפו נטו הדמעות שלי

אתה צריך להתחיל כפי שאתה מתכוון להמשיך לרחוץ את המלטז שלך כלבלב צעיר. זה עוזר להם להתרגל לטיפול המעיל הבלתי נמנע שנמשך לחייהם הבוגרים כדי לגרום להם להתבונן במיטב הלבן הפנימי שלהם.

עם זאת, גורים צעירים נוטים לא להיות טובים בלשאר בשקט, במיוחד במים. זה יכול להוביל להתכווצויות ולהתיז, ושמפו בטעות להגיע במקומות שבהם זה לא אמור להיות כמו העיניים.

אם עיניו של גבר ננעצות על ידי שמפו הם ילמדו במהירות להיזהר מזמן האמבטיה וזה יהפוך למאבק הולך וגובר. התשובה היא, אם כן, להפוך את זמני הרחצה לנעימים ככל האפשר ולא להשתמש במוצרי קרעים, למקרה שהבלתי נמנע יתרחש.

לשמפו My Net Pets יש אילן יוחסין מרשים.

הוא מעט ועדין מספיק לשימוש קבוע והוא מאוזן pH כדי להיות בהרמוניה עם אפילו העורות העדינים ביותר. זה גם שוטף בקלות, כך שאם יש לך זמן התזה זה עוזר לשמור על האמבטיה קצרה ככל האפשר. הניחוח קל ונעים, כך שהוא לא מגזים על האף או על הגורים!

מה שאנחנו באמת אוהבים בשמפו נטול הדמעות של My Net Pets הוא שהיא עושה את מה שכתוב על התווית. מצאנו הורים לחיות מחמד שמשתמשים בזה כבר לא צריכים לדאוג לקבל שמפו בעיניים של הגורים שלהם, ואפילו כלב אחד עם עיניים רגישות במיוחד נותר מאושר ומתנדנד בזמן האמבטיה במקום להתפתל למילוט.

זה הופך את זה לשמפו הטוב ביותר עבור גורים ממלטים ודרך נהדרת להוציא את הלחץ מהשמירה על הילד הצעיר שלך רענן. ולבסוף, טיפול במעיל של המלטז שלך אמור להיות תענוג ולא משפט. כשאתה משתמש בשמפו הטוב ביותר למלטז העונה על צרכי שיער ארוך, אז החיים הופכים להרבה יותר קלים. המעיל הרך הזה פחות צפוי לקשור ולהסתבך, והעור בריא יותר. זה הופך את הנגיעה במעיל לחוויה מהנה וזה נותן לכלב את המראה הקסום הזה של החלקה על פני האדמה כשהם מתרוצצים.

השמפו המלטזי הטוב ביותר הוא חביב למעילם ולעורם, מאוזן לחומציות pH, ורצוי להכיל רכיבים טבעיים והוא נקי מפרבנים וגולפטים. זה אמור להקציף היטב ולשטוף בקלות. כמובן, ניחוח זה משהו שהוא טעם אישי, אבל ניחוח קל ומרענן מתאים יותר לאופיו של הכלב המלטזי.

זכור, תהנה לטפל במלטז שלך על ידי שימוש במוצרים המתאימים לגזע ותצפה לזמן הרחצה, כי תתרגש לראות את התוצאות בכל פעם.

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!