12 צעצועים הטובים ביותר עבור כלב שיצו לשנת 2020

המכונה “כלב האריות”, שיצו נחשבים לעתים קרובות כחלק מתמלוגים של כלבים. בעוד כל מי שבבעלותו אחד מהכלבים האלה בגודל הארנק יודע כמה עבודה ומאמץ עוסקים בטיפוח של שיצו, התוצאות היפות שוות לעתים קרובות את הזמן והמאמץ.
מבחינה היסטורית, כלב שיצו היה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה הסינית. במשך מאות שנים, הגורים המפונקים הללו היו בני לוויה קרובים למשפחות מלוכה. עד שנות השלושים של המאה הקודמת, כלב שיצו נשאר כמעט בלתי מוכר לשאר העולם. מרגע שמועדוני הרבייה החלו לצוץ סביב פקין ואנגליה, המלה יצאה בחוץ – ומאז, שיצו נשאר אחד מגזע הצעצועים הפופולרי ביותר בסביבה.

מכיוון שהם גודלו למען חברות ולא למטרה עבודה ספציפית, שמירת העסקים של שיצו שלך עשויה לא להיות אתגר גדול כמו חלק מהכלבים, אבל זה עדיין יכול להיות קשה אם אין לך את הצעצועים הנכונים. אמנם הניסיון למצוא את צעצועי השיצו עם כפה יכול להרגיש בלתי אפשרי, אינך צריך לקנות לבד.

המשך לקרוא בכדי לעיין מקרוב בסוגים שונים של צעצועים לכלב שיצו, מה לחפש בצורה נכונה, והתשובות לשאלות הנפוצות ביותר לבעלי כלב שיצו.

סוגים שונים של צעצועי כלבים עבור סוג שיצו

תאמינו או לא, השיצו שלכם כנראה יצטרך צעצועים מסוגים שונים בכדי לשמור על אורח חיים בריא – ויש סיבה לכך. בנוסף למראה שונה, צעצועים רבים ישמשו גם למטרות שונות.

צעצועים בפלאש, למשל, הם דבר שצריך להשקיע בו אם השיצו הוא עדיין גור או סובל מחרדת נטישה. כמו ילד שגורר סביב שמיכה או חיה ממולאת, כלב השיצו שלך עשוי לשאת את הצעצוע הקטיפתי שלהם בפה. במהלך הלילה, אל תתפלא אם הגור שלך בסופו של דבר להתכרבל איתו, או להיצמד אליו קרוב כשאתה יוצא מהבית.

לעומת זאת, צעצועים אינטראקטיביים נועדו לחזק את הקשר בינך לבין הכלב שלך, ובמקביל גם לאתגר אותו. זה עשוי לכלול כל דבר החל מחפירת צ’יפמונקים ממולאים מתוך עץ מזויף או ניסיון לאכול את הפינוקים מעצם פלסטיק. במקרים רבים, צעצועים אינטראקטיביים מאפשרים לך ולכלבך לשחק יחד.

עם זאת, לעיתים קרובות משתמשים בצעצועים המפיצים פינוק כשאתה צריך להעסיק את השיצו שלך בלי להסתבך. על ידי קפיצה של כמה מהפינוקים האהובים על כלבלב שלך בתוך כדור או צעצוע גומי מפלסטיק, כלב שיצו שלך עשוי לבזבז דקות או שעות על מנת להבין כיצד להגיע לחטיפים הטעימים שבפנים.

מה לחפש בצעצוע טוב לכלב שיצו

אחד החלקים המאתגרים ביותר של קניות צעצועים עבור שיצו יכול להיות מנסה להבין אילו צעצועים יהיו נהדרים ואילו מהם ייפסקו. החדשות הטובות הן שיש כמה גורמים עיקריים המפרידים בין הסטנדרטים לבין הבינוניים.

כמו כל מוצר, העמידות חשובה כשמדובר בבחירת הצעצועים הנכונים. אפילו אם כל היבט אחר של הצעצוע הוא נהדר, לא תקבל את הערך של הכסף שלך אם תצטרך להחליף את הצעצוע כל כמה שבועות.

אמנם לא תמיד ניתן יהיה לומר לחלוטין אילו צעצועים של שיצו הם עמידים, אך דבר אחד שאתה יכול להסתכל עליהם הם החומרים: אם הצעצוע משתמש בפלסטיק זול או גומי דק, יתכן שהוא לא יחזיק מעמד זמן רב בבית של לעיסה אגרסיבית. עם זאת, בד ניילון עמיד או עמיד בפני דמעה נוטה להימשך במבחן הזמן.

דבר נוסף שכדאי לחשוב עליו הוא פונקציה. למרות שצעצועים אכן משרתים מטרות שונות, המטרה העיקרית שלהם היא בדרך כלל להחזיק או לתפוס את תשומת ליבו של השיצו. אם אתה מגלה שהצעצוע שרכשת אינו מסוגל להחזיק את הגור תפוס אפילו מספר דקות, ייתכן שהוא לא האפשרות הטובה ביותר.

זה יכול להיות קשה להבין את זה לפני הרכישה, אבל התבוננות בתכונות הספציפיות של הצעצוע יכולה לעזור. צעצועים אינטראקטיביים, למשל, נוטים לכלול דרגות קושי שונות כאשר צעצוע ללעוס עשוי להשתמש בציוצים מובנים כדי לעניין את השיצו.

בעוד שצעצועי כלבים עשויים להיות מעוצבים באופן טכני כך שיעבדו מבחינה טכנית עבור רוב הגזעים, זה לא אומר שכל צעצוע שתראה יעבוד נהדר עבור השיצו. אין סיבה להתפשר. להלן מיטב הצעצועים הטובים ביותר לכלב שיצו בשוק כיום:

צעצועי כלב לטקס מסוג "רוף" לטפטים מרובים

אם אתם מחפשים צעצוע שיכול לבדר את השיצו שלכם ללא קשר למצב הרוח שלהם, בחירה אידיאלית עשויה להיות צעצועי הכלב לטקס מסוג Ruffet “Ruff”. יש רמקול מובנה שכלבך יכול להפעיל כשהוא משתמש בו במהלך משחק.

שלא כמו גומי או פלסטיק, לטקס העמיד עשוי להחזיק מעמד טוב יותר לאורך זמן ועשוי להיות פחות קרוע או מגורר. ראוי לציין שלצעצוע הזה אין חלקים ניתנים להסרה שיכולים להוות סכנות חנק. כשנגמר זמן המשחק, שטיפת צעצוע לטקס היא פשוטה כמו להריץ אותו תחת מים חמים או לנגב אותו מטלית כביסה.

צעצוע של כלב עוף עצם מרקם Nylabone

כלב שיצו עשוי להיראות כמו לעיסה עדינה, אך לחלק מהכלבים הללו יש עקיצה גרועה יותר מהנגיסה שלהם. אם זה המקרה עם הגור שלך, אולי כדאי לך לנסות להשקיע בצעצוע של כלב העוף של Nylabone DuraChew Textured Bone.

לא רק שמשהו בשבילך לתת לכלבך בזמן משחק, אלא שהעיצוב הרב-מרקם יכול גם לקדם בריאות טובה יותר גם בשיצו. הזיפים המורמים עשויים להיות מסוגלים להפחית את הצטברות הלוחית ולהסיר את האבנית הטבעית. ראוי לציין שגם וטרינרים וגם אנשי מקצוע אחרים בתחום בריאות בעלי החיים ממליצים על צעצוע זה לגור היקר שלך ללעוס עליו.

צעצוע כלב בכיר של קונג

עבור צעצוע גומי חלול וכלבך יכול לבזבז שעות על הלעיסה עליו, צעצוע הכלבים הבכור של קונג עשוי להיות הבחירה הנכונה. אף שזו תוספת נהדרת לארגז הצעצועים של כל שיצו, צעצוע זה עשוי להיות אופציה טובה במיוחד להזדקנות השיצו.

בעוד שהגומי עמיד מספיק בכדי לעמוד במשחק גס של גור, הצעצוע של קונג עדיין רך על החניכיים והשיניים של השיה צו. למען קצת כיף נוסף, תוכלו אפילו להפוך את הצעצוע הזה למתקן פינוקים על ידי הוספת הפינוקים האהובים על הגור שלכם מבפנים.

צעצוע של כלב אינטראקטיבי מסוג Trixie Mini Mover

מה שאין להם בממדים השיצו מפצה לעתים קרובות על אינטליגנציה. כדי לספק אתגר קטן נוסף עבור הגור שלך, צעצוע ה- Trixie Mini Mover Interactive Dog עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך. אתה יכול לנסות להסתיר פינוקים באזורים ספציפיים במשחק, וכששיצו שלך ימצא זאת, אתה יכול לנסות להסתיר את הפינוקים בצורה אחרת.

החדשות הטובות הן שעם ארבע דרכים שונות לשחק, תמיד תמצא דרך לאתגר את יצרי הציד של שיה צו. הצעצוע משתמש בכפות רגלי גומי ללא החלקה כדי לעזור להישאר במקום וניתן לנקות אותן בקלות במדיח הכלים עם סיום זמן המשחק.

צעצוע של כלב Hyper Pet K-9 קאנון

בעוד שכלב שיצו אולי לא ישחק להביא כמו כמה גזעים גדולים יותר, זה לא אומר שזה עדיין לא יהיה אחד הפעמים החביבות עליהם בעבר. למרבה הצער, אין פירוש הדבר כי אחזור הוא החלק האהוב עליך ביותר במשחק – עם כדורי טניס משופשפים, זריקה מתמדת והתכופפות, אפילו רק כמה דקות יכולות להותיר אותך כואבת.

החדשות הטובות הן שעם צעצוע Hyper Pet K-9 קאנון כלב, אתה אפילו לא צריך להשתמש בידיים שלך כדי להרים את הכדור. תלוי במיקום וכמה שיאצו הוא אנרגיה גבוהה, משגר חיית המחמד של היפר יעזור לך לזרוק את הכדור לגובה 75 מטר לכל כיוון שתבחר.

צעצועי כלבים מגוונים קטנים עד בינוני

כמו כל גזע, לרוב השיצו לא אכפת לרוץ אחרי צעצוע החבלים האהוב עליהם או לנסות למשוך אותו מאחיזתך. אם זה המקרה עם הכלב שלך, הם עשויים ליהנות ממשחקי החבל של פריסקו קטנים עד בינוני.

עם תערובת סיבי פולי-כותנה, צעצוע זה עשוי להיות מסוגל להחזיק מעמד הרבה יותר מכמה אפשרויות אחרות. שיצו שעדיין הם גורים עשויים ליהנות גם מצעצועי החבלים האלה מכיוון שהם מספקים את המרקם המושלם לגורים בקיעת שיניים.

קונג ממלא צעצוע של כלב כדור

בעוד שהשיצו שלך בהחלט יזדקק לבדיקות שיניים קבועות וניקוי שיניים, צעצועים כמו ה- Stuff-a-Ball של קונג עשויים להיות מסוגלים לקדם היגיינת פה טובה יותר ובנוסף לעזור במניעת מחלות הקשורות לשיניים אצל הגור שלך.

כדי לעניין את השיצו שלך, כל מה שאתה צריך לעשות זה לארוז את הצעצוע הזה מלא פינוקים. ככל שהכלב שלכם מתגלגל, לועס, ומקפיץ את הכדור, פינוקים באופן טבעי יתפזרו. עם זאת, מה שבאמת שומר על ניקיון השיניים של הגור שלך הוא רכסי הדנטה המוגנים בפטנט שתוכלו למלא בחמאת בוטנים או לטפל בעיסה.

ZippyPaws מיני דונוץ בפלאש

עבור כלב בגודל מיני, אין צעצוע חורק יותר טוב מ ZippyPaws Mini Donutz Squeaky בפלאש בלי צעצוע ממולא. הסופגניות הקטנטנות הללו מגיעות כל אחת עם שני חרציות בצורת ירח סהר כך שהשיצו שלך יוכל להמשיך לצייץ גם אם אחד מהם יוצא.

בלי שום מלית לדאוג, יש גם פחות בלגן להתמודד איתו (וגם סיכון קטן בהרבה לסכנת חנק בגלל מלית תועה או קרועה). כמו כן ראוי לציין כי בהתאם להעדפותיו של הגור, סופגניות המיני הללו מגיעות בשני טעמים חלביים: שוקולד או תות.

צעצוע של כלב כדור רף דאג בלתי ניתן להריסה

אם נמאס לכם להחליף כדורי טניס מעורפלים, מרושמים או קופצים, אולי יתכן שהגיע הזמן לשדרג את השיצו שלכם לצעצוע כלב הכדור הבלתי ניתן להרס של ראף דאג. שלא כמו כדורי טניס מסורתיים, כדור ה- Ruff Dawg הקל משתמש בגומי עבה שמתפקד זהה אך לא נופל באותה קלות.

בנוסף לכך שהם מיוצרים בארצות הברית, כדורי הגומי הללו גם אינם רעילים, כך שלא תצטרך לדאוג שהשיח צו שלך יבלע כימיקלים או חומרים מזיקים במהלך המשחק. מכיוון שהוא מופיע בצבעים אקראיים, ישנה גם ההפתעה הנוספת בכך שאף פעם לא יידע עם מי תגיע.

צעצועי הכלב הטובים ביותר לגורי שיצו

רק מכיוון שצעצוע הוא בחירה מצוינת עבור מבוגר השיצו שלך לא בהכרח אומר שהוא יהיה אפשרות מושלמת לגור של שיצו. אנו מכירים בכך שלגור המתפתח שלך יש צרכים משלו, וזו הסיבה שהמשכנו והדגשנו אילו צעצועים ספציפיים עונים על צרכים אלה:

צעצועי כלב של Nylabone DuraChew Triple Pack

לאלו שמעולם לא היו בעלים של שיצו, זה עשוי להפתיע במידה מסוימת שהכלבים האלה יכולים להיות לעיסה אגרסיבית כשהם רוצים להיות – במיוחד בזמן שהם בקיעת שיניים. אם זה המקרה עם שיצו, ייתכן שהגיע הזמן להשקיע בצעצועי הכלב Nylabone DuraChew Triple Pack.

להבדיל ממוצרים אחרים, אתה לא מקבל לעיסה אחת בלבד – אתה מקבל שלושה טעמים נפרדים כדי שיהיה ךכךב שלך יכולת לכרסם. כאשר הם מתעייפים מלעיסה אחת, אתה יכול פשוט למסור להם את הבא. לחלופין, כשנדמה שחניכיים של הגור שלך כואבות רע במיוחד, אתה יכול לנסות לנקוט אחת או שתיים מעצמות הלעיסה האלה במקפיא ולתת להן להתקרר כמו חבילת קרח.

JW לחיות מחמד מניחים פרפר כלבלב גור

אם אתה לא חושב שיצו שלך הוא דלעת מספיק אגרסיבית כדי להצדיק שלוש נילבונים, אפשרות עדינה יותר היא JW Pet Play Place Butterfly Puppy Teether. למרות שהוא עמיד מספיק בכדי לעסות לעיסה קשה, המטרה העיקרית של הצעצוע JW היא לעסות את החניכיים של שיצו.

שלא כמו צעצועים מסוימים, ישנם מרקמים רבים ושונים בכדי לשמור על שיח טזו שלך כמו גם עיצוב קל להידבק אליהם. אם פיהם כואב במיוחד, תוכלו גם לקרר את צעצוע JW למקפיא.

צעצוע של כלב דובון קונג בפלאש

נמאס לכם מצעצועים מפוארים מפונקים שמשאירים אתכם בלילה? אם כן, צעצוע של כלב הדובון של קונג בפלאש עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך. אמנם זה כולל רמקול שיספק לגירוי השיח שלך גירוי רעש, אך אתה יכול גם להסיר אותו בכל עת שתצטרך.

כשאתם רק זקוקים לקצת זמן שקט, הוצאת העגבוק לוקח כמה שניות ותוכלו להחליף אותו בכל עת שתצטרכו. אם במקרה הנמק נשבר, תמיד תוכלו לרכוש אחד חדש ולהחליף אותו באותה צורה.

מכיוון שגורי שיצו יכולים להיות גסים במיוחד על צעצועים, ראוי לציין כי הקטיפה בגודל הנשיכה אינה מכילה מלית, כך שלא יהיה לך שום בלגן לנקות.

טיפים למשחק עם כלב שיצו

רק בגלל שאתה בבעלות הצעצועים לא אומר שאתה יודע להשתמש בהם נכון. למרבה המזל, בעזרת טיפים אלה אתה יכול להפוך את משחק המשחק לרוח:

  1. אם אינך מצליח להשיג את השיצו שלך לא בצעצוע, נסה להוסיף לו ספוגית של חמאת בוטנים (או את האוכל המועדף עליהם). אחרי שהם ליקקו את זה, רוב הסיכויים שהם ירצו לנסות גם את הצעצוע.
  2. וודא שהשיצו שלך יודע ללכת אחרי המנהיג. בעוד שהוא קטן, שיה צוס לא חושש לנסות ולבוס אותך. עם זאת, במהלך משחק, חשוב שהכלב שלך יידע מי קורא לצילומים ומי לא.
  3. אם כלב שיצו שלך לוקח דברים רחוקים מדי על ידי נושך אותך או מסרב לוותר על הצעצוע, הגיע הזמן להפסיק את זמן המשחק. אם לא תתייחס להתנהגות, הגור שלך יחשוב שזה בסדר להתעלם ממך בעתיד.
  4. זמן המשחק דורש את השגחתך. כמו ילד קטן, אתה צריך לעקוב מקרוב אחר השיצו שלך בזמן שהם משחקים. אפילו אם אתה חושב שהם בטוחים, כל דבר יכול לקרות – כמו לאכול את המילוי מתוך צעצוע קטיפה או לבלוע את החלק הניתן לניתוק של הצעצוע.

שאלות נפוצות

אילו סוגים של צעצועים הם הטובים ביותר עבור טמפרמנט ורמת הפעילות של שיצו
מכיוון ששיצו גודלו להיות בני לוויה בבית ולא ציידים או הרפתקנים, יתכן וכלבים אלה לא ידרשו צעצועי אחיזה או חבל רבים כמו כמה גזעים אחרים. מה שיצו שלך יזדקק לו, ללא קשר לגילו, הוא שפע של צעצועי לעיסה וצעצועים מפוארים כדי להישאר תפוסים.

מדוע השיצו שלי לא ישחק עם הצעצועים שלו?
אם השיצו שלך לא משחק עם הצעצועים שלו, יכולות להיות כמה סיבות לכך. הדבר הראשון שיבטל את הווטרינר שלך הוא סיבה רפואית: אם ההתנהגות מתרחשת פתאום, סביר להניח כי כלב שיצו שלך לא מרגיש טוב. עם זאת, אם הווטרינר שלך לא יכול למצוא שום סיבה הקשורה לבריאות שיצו שלך כבר לא מעוניין בזמן משחק, ייתכן שהגיע הזמן להשקיע בכמה צעצועים חדשים או להשתמש בפינוקים כדי לתפוס את העניין של הכלב שלך.

באילו צעצועים אוכל להשתמש כדי לשמור על השיצו שלי?
אם אתה צריך להעסיק את השיצו שלך למשך פרק זמן משמעותי כלשהו, ​​כנראה שההימור הטוב ביותר שלך הוא צעצוע המפנה או צעצוע אינטראקטיבי. שני הסוגים יאתגרו את כלבכם מספיק בכדי שיוכלו להקדיש להם שעות בניסיון לחשוף את הפיסות הטעימות החבויות בפנים.

כיצד אוכל להישאר עם בריאות השיניים של שיצו?
אמנם היגיינת שיניים טובה חשובה לכל הגזעים, אך היא חיונית במיוחד עבור שיצו. אם הכלב שלך לא מנקה את השיניים באופן קבוע על ידי גומר (או אתה), דבר נוסף שאתה יכול לעשות כדי לקדם את בריאות הפה הוא טוב יותר לרכוש צעצועי לעיסה. צעצועים רבים של לעיסה כוללים מבנים דמויי רכס המסייעים בהסרת אבנית ומרשים מזיקים מפיו של הגור. לא זו בלבד שהשיטה המדוברת הזו קלה יותר על הכלב שלך, אלא שהיא עשויה גם לעשות דרך ארוכה כדי לוודא כי השיצו שלך לא יפתח מחלה הקשורה לשיניים בהמשך החיים.

לסיכום

כעת, לאחר שהבנת טוב יותר את אופן עבודתם של צעצועי שיצו, ייתכן שהגיע הזמן להתחיל להשקיע בכמה. עם זאת, אם אתה עדיין לא בטוח איפה להתחיל את הקניות, אל תתבייש לנסות את אחד הצעצועים המדורגים ביותר שכבר רשמנו ובדקנו עבורך.

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!