5 סימנים שהכלב שלך לא מרגיש טוב

כלבים לא יכולים לומר לנו מילולית מתי הם לא מרגישים טוב. הם מראים זאת בהתנהגות או ברמזים פיזיים. ככל שנכיר את הדרכים הרגילות בהן הם פועלים, כל שינוי בפעולותיהם ותגובותיהם עשוי להיות סימן לכך שמשהו אינו כשורה. להלן חמישה דברים שצריך לצפות בהם.

תסמינים גופניים

הסימנים הברורים ביותר לכך שכלבכם אינו מרגיש טוב עשויים להיות פגיעה גלויה, זיהום או הקאות, אך סימנים אחרים נוקטים בכישורי תצפית מצידכם. נגעים בעור או פריחות מרגיזות, שיעול, קשיי נשימה, גושים, עיניים לא צבעוניות, שריטות יתר, ריריות לא תקינות או ריח רע מהפה הם כל הסימנים האפשריים שיכולים לגרום לכך שהכלב שלכם לא מרגיש רגיל. הם עשויים להיות סימנים למצב פשוט שמטופל בקלות, או למשהו חמור יותר. אם יש לך ספקות או שאתה לא יכול בקלות להבין מה באמת לא בסדר, לכי לראות את הווטרינר שלך.

שינויים בשגרה

כלבים אוהבים שגרה. כמו בני אדם, הם זוכים לנחמה מהפעילות הרגילה מהיום להיום והתחושה של כל דבר שמתנהל בצורה חלקה. הם סומכים על זה. השגרה מעניקה לכלב גם תחושת ביטחון ושייכות. שינויים בתיאבון או סירוב לארוחת CANIDAE המועדפת עליהם הם בדרך כלל מפללים, כל הזמן זקוקים לצאת החוצה להפסקות בחדר האמבטיה או אפילו לקרות תאונות בבית כשהם כבר עוברים את אותו שלב, עשויים להעיד על אי נוחות או חריגה כלשהי. אם הם מדלגים על פעילויות שהם אוהבים בדרך כלל, יתכן כי הכלב שלך לא מרגיש טוב.

שינויים בהתנהגות

כלב פעיל בדרך כלל עשוי לישון יותר מהרגיל כאשר הוא לא מרגיש טוב. בין אם מדובר באי נוחות מפציעה או ממחלה, שינה היא הקלה ובריחה. הניידות עשויה להשתנות אם הם חווים כאב. צפו בקשיים בהליכה או בתמרון מעלה ומטה מדרגות שלרוב אין להם בעיה איתם. כלב עדין ואוהב עלול להיות מרושש, מצוברח ורגיש יתר על המידה כאשר הוא לא מרגיש טוב. זכור איך אתה מרגיש כשאתה חולה או פוגע. לכלבים יש תגובות מסוג זהה, אך בדרכם שלהם.

נסיגה

כלבים הם יצורים חברתיים. הם אוהבים להיות במקום בו האנשים שלהם נמצאים ובקרבת כל פעילות. כאשר הכלב שלך לא מרגיש טוב או שהוא סובל מכאבים כלשהם, הוא עשוי לסגת למקום מנוחה אהוב, כמו ארגז או מיטתו, או אפילו להתחבא מתחת למיטה או באזור כהה יותר. יש תחושת ביטחון במקומות הבטוחים האלה. אם הכלב שלך לא מרגיש טוב, יתכן שהוא אפילו לא ירצה להיות סביבך. עבור כלב אינטראקטיבי בדרך כלל, נסיגה היא סימן לכך שמשהו אינו פעיל.

יכולה להיות גם מידה מסוימת של פחד הכרוך בכך שאינך מרגיש טוב. כלבים לא מבינים מה לא בסדר. הם פשוט יודעים שמשהו לא בסדר ושהוא מרגיש רע. הם סומכים עלינו לעזור לנו לפתור את הבעיה כאשר הם לא יכולים לעשות זאת בעצמם.

דבקות

כלב שלא מרגיש טוב עשוי להיצמד הרבה יותר מהרגיל, אפילו עד כדי עצבנות. שימו לב אם הם עושים זאת. אתה מקור המזון והחברות שלהם, אך אתה גם מקור הנוחות הרגשית והגופנית שלהם. הגיוני שהכלב שלך היה בא אליך להקלה. אתה מי שהם סומכים עליו ומי שהם מחפשים עזרה.

הכירו את הכלב שלכם

בכל מערכת יחסים, אתה צופה ללמוד הכל על בן זוגך. זה אותו דבר עם בן לוויה לכלבים. הכלב שלך דואג ומגן עליך. אתה עושה אותו דבר עבור הכלב שלך. כבעלים של חיית מחמד אחראית, תהיי מיומנת לשים לב כאשר הכלב שלך אינו פועל כרגיל ולא מרגיש טוב. שימו לב לרמזים הגופניים וההתנהגותיים, והחזירו את הכלב שלכם לעצמי האוהב והשמח שלהם. היה סבלני כשכלבך חולה. זה עלול לקחת יותר סבלנות ממה שהוא נוהג בדרך כלל כדי להעניק להם נחמה והקלה מכל מה שגורם לכלב שלך להרגיש שלא.

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!