מלונה לכלבים הטובים ביותר לחורף

לינה לכלבים במזג אוויר קר!

למרות שבדרך כלל עדיף לאפשר לכלבך לישון בפנים בלילה, זה לא אפשרי בכל הסיטואציות.
במקרים כאלה, תרצה לספק לגורך את הדבר הטוב הבא: כלב כלבים איכותי, כך שיוכל להישאר חם, נוח ויבש לאורך הלילה. זה חשוב במיוחד בחורף כאשר הטמפרטורות יורדות והרוחות הקרות מייללות.

להלן, נדון בכמה מהדברים שאתה רוצה במלונה לכלבים, נמליץ על כמה מהדגמים הטובים ביותר הזמינים ואפילו נדון כיצד אתה יכול ליצור מלונה לכלבים משלך אם אתה לא יכול למצוא מוצר מסחרי לטעמך.

תכונות חשובות עבור מלונה לכלב לחורף

מלונה חזקה, איכותית ועמידה לכלבים, מבודדת חום וקור

כל חברה יכולה לסטור יחד כמה קרשים מעץ או פלסטיק, לכסות אותה בעבודת צבע חמודה ולהתחיל למכור אותם ברחבי הארץ, אך תצטרך מלונה לכלבים לחורף איכותי בכדי להבטיח שהכלב שלך יהנה מהנוחות המגיעה לו.

ישנם הבדלים גדולים בין מלונה לכלבים טובים ובין עמיתיהם הלא כל כך טובים, ולכן חשוב להיות סלקטיבי כשאתם בוחרים.

מלונה לכלב בחורף מהטובים ביותר עבור כלבים במזג אוויר קר

אין המון בתי כלבים שנבדקו על ידי זמן ואושרו על ידי הבעלים, אשר עשויים להחזיק את הכלב שלך בחורף. עם זאת, מצאנו שני בתי כלבים שאנו חשים בטוחים שהם ממליצים עליהם לקוראינו: אחד שמתאים לטמפרטורות קלות ומיקומים סוערים, ואחד אחר שאמור להחמם את הכלב שלכם באקלים קר במיוחד.

1. מולנה לכלבים Petsfit

למה זה כדאי?

  • קל להרכיב עם חורים שקדמו מראש
  • מלונה לכלבים גדול הוא גג עמיד למים מלוכסן
  • קל לפתוח את הגג העליון לניקוי
  • ריצפה מוגבהות מתכווננות ירחיקו את מלונת הכלבים מלחות

מולנה לכלבים Petsfit הוא מלונה מבודדת בינונית המהווה אפשרות טובה לבעלים המתגוררים באזורים עם חורפים קלים יחסית. הוא כולל עיצוב קונבנציונאלי למדי, אך הוא מגיע עם כמה תכונות אשר בהחלט יעזרו לשמור על כלבך חם יותר בחורף.

מאפיינים: מלונה לכלבים Petsfit מיוצר מלוחות ארז מיובשים, הזמינים בשלושה גדלים ושני צבעים (אדום ואפור בהיר). למרות שלא נכלל בידוד, המלונה הזה מורם מהקרקע ומגיע עם דש דלתות מפלסטיק כדי לחסום את הרוח – שניהם יסייעו לשמור על המלונה בנוח יותר בחורף.

המלונה כולל גם גג צירים, אותו ניתן לפתוח לגישה נוחה, וחורי הבורג כולם קדחו מראש. זה מקל על ההרכבה של הבית מאשר אפשרויות רבות אחרות בשוק.

יתרונות

רוב הבעלים שניסו את המלונה לכלבים Petsfit אהבו את המוצר והמליצו עליו לבעלי אחרים.
כמה בעלים שיבחו במיוחד את הגג הציר, את איכות הבנייה ואת האסתטיקה של המלונה.
מספר בעלי דיווחו כי הוא שמר על כלבם בחום בטמפרטורות קרות מאוד.

חסרונות

כמה בעלים התלוננו כי לוחות הרצפה אינם מתקשרים זה עם זה, כך שיש פערים קטנים דרכם יכול אוויר לעבור.
זו ככל הנראה בחירה עיצובית תכליתית, שנועדה להפוך את המלונה נוחה יותר בקיץ, וקל לתקן אותו על ידי הנחת שמיכה או מיטה על הרצפה.

2. ASL פתרונות Deluxe ארמון כלבים מבודד עם דוד רצפה

למה זה כדאי?

  • מידות: 31.5W x 47.5D x 38.5H בתוך.
  • חיצוני קלקר עמיד
  • EPS בידוד קצף בקירות ותקרה
  • דלת סגירה עצמית עם חלון צפייה

אודות: ארמון הכלבים של ASL פתרונות ארמון הכלבים הוא אחד מבתי הכלבים המבודדים הטובים ביותר שקיימים, והוא מעוצב עם מספר תכונות שונות שיסייעו בחום של הכלב שלכם בחורף. בנוסף, הבית הזה כולל את כל הדברים שרוצים בכל בית כלבים, כולל משטחים קלים לניקוי ואסתטיקה נהדרת.

מאפיינים: ארמון הכלבים של ASL פתרונות עשוי מקירות קלקר מבודדים, שיעזרו לשמור על חום גופו של הכלב שלך. אבל זה רק קצה הקרחון: הוא מגיע גם עם מחמם רצפה ודלת סגירה עצמית כדי לעזור לשמור על החום הזה בפנים.

מוצר תוצרת ארה”ב, ארמון הכלבים בנוי היטב ומתוכנן להכיל כלבים גדולים, כמו רטריבררים לברדור וסנט ברנארדס. בנוסף, ASL Solutions Dog Palace מגובה באחריות לכל החיים כנגד סדקים ושבירות. כמו כן, בניגוד לכמה בתי כלבים שהם קלים מספיק בכדי להתנפח ברוח, ארמון הכלבים שוקל יותר מ -60 פאונד, כך שהוא יישאר במקום שאתה שם אותו.

יתרונות

ארמון הכלבים של ASL פתרונות קיבל ביקורות חיוביות מאוד מהבעלים שניסו זאת.
רובם גילו שקל להרכיב, קל לניקוי וחם מספיק בכדי לשמור על כלבם בנוח בטמפרטורות נמוכות מאוד.
בנוסף נראה כי מרבית הכלבים אוהבים את הבית – במיוחד חלון הצפייה הכלול המובנה בדלת הסגירה העצמית.

חסרונות

התלונות היחידות של בעלים שקשורות להרכבה, כך שזה כנראה לא הבית האידיאלי עבור בעלים שאינם טובים בהרכבת רהיטים ופריטים דומים. זה גם יקר למדי, אבל זה צפוי מבית כלבים פרימיום.

אביזרים לבית חורף לכלבים: דברים אחרים שיש לקחת בחשבון

גם אם תספק לכלבך את בית הכלבים החם ביותר שתוכל למצוא, הוא עדיין עלול לרעוד ויסבול במהלך לילות קרים במיוחד. אך ישנם כמה פריטים בהם תוכלו להשתמש בכדי לעזור לו להחמיר אותו אפילו יותר ונוח לחלוטין בטירת הכלבים שלו.

כמה מהדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון עבור מלונה לכלב שלכם כוללים:

מיטה מחוממת

מיטה מחוממת היא דרך נהדרת להעניק לגורך מקום שינה נוח ולהתחמם בו זמנית. מיטות מחוממות יכולות לספק יתרונות טיפוליים לכלבים הסובלים מפרקים חולים, דלקת פרקים או דיספלזיה של הירך. כיסינו מיטות כלבים מחוממות בעבר, אז הקפידו לבדוק את הסקירה המקיפה שלנו בכדי למצוא כמה מהאפשרויות הטובות ביותר.

אתה רוצה להיות בטוח לבחור מיטה שמתאימה לשימוש בחוץ ושאתה פועל על פי הנחיות היצרן במפורש כדי למנוע מהגור שלך להלם או להישרף. אולי תרצה לבחור מיטה לחימום עצמי, שאינה דורשת חשמל.

מחצלת מחוממת

מחצלות מחוממות עובדות באופן דומה למיטות מחוממות, אך הן אפשרות טובה יותר לכלבים שאינם אוהבים מיטות ובעלים שכבר סיפקו לכלבם מיטה נעימה לישון בה. כרית המחמד המחוממת המקורה / החיצונית המיליארדית והחווה מחדשים מחוממים לחיות מחמד מחצלות הם שניהם אפשרויות נהדרות עבור סוגים אלה של מצבים.

עם זאת, בעוד שחשמל בהחלט יכול לחולל נפלאות לחימום הכלב שלכם, זה ממש לא אפשרות בטוחה לעיסה. כשמשתמשים במיטה מחוממת, תרצו לשמור על הבטיחות בחזית דעתכם – במיוחד כשמדובר במיטה כבלים הקשורים למזרני חום ומיטות.

חלק מהבעלים מנסים להגן על החוט על ידי השחלתו דרך צינור פלדה או PVC. אתה יכול גם לקבור את החוט, ולהשחיל אותו דרך חור שנקדח ברצפת בית הכלבים. אפשרות נוספת תהיה להשתמש בצינור כדי לשמור על כבל ההגנה. בשלושת המקרים הרעיון הבסיסי הוא זהה: מנע מהכלב שלך גישה לחבלים.

קערת מים

אתה לא רוצה שהגור שלך ייצנח במהלך הלילה, ולכן תמיד כדאי להניח קערת מים ממש מחוץ לביתו. הקפידו להשתמש במנה רחבה וכבדה כדי לסייע במניעת נשפכים (צלחת הכלבים האתית של כלי חרס היא אפשרות נהדרת), וייתכן שתרצו לבחור קערת מים נטולת קרח אם הטמפרטורות באזורכם יורדות מתחת לנקודת הקפאה.

קערת התרמי של מוצרי K&H מתאימה לחשבון בצורה מושלמת, נועדה לשמור על הקפאת מים של חיית המחמד שלך. זה ימנע קפוא ל -20 מעלות פרנהייט, והוא מגיע בגדלים הנעים בין 32 גרם ל -150 ליטר.

שמיכות, ליטר או מצעים לבידוד מלונה לכלבים

בדרך כלל זה הגיוני לכסות את רצפת המלונה של הכלב שלך במעט בידוד נוסף. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לכסות את החלק התחתון של בית חיית המחמד שלכם בשמיכה טובה פנים וחוץ (או אפילו כמה).

אתה יכול להשתמש בכל שמיכה ישנה שתרצה, אך אם אתה רוצה שיימשך וייתן את הנוחות הטובה ביותר לחיית המחמד שלך, שקול אחת שתוכננה במיוחד לשימוש בחוץ. שמיכת שרפה Snuggle מיקרו-קטיפה של חברת KritterWorld היא בחירה מצוינת, מכיוון שהיא זמינה בכמה גדלים וצבעים, היא מיועדת לשימוש חיצוני והיא ניתנת לרחצה במכונה ויבשה.

אתה יכול גם לנקוט בגישה של בית הספר הישן, ולהשתמש במוצר בסגנון ליטל כדי לסייע בריפוד ובבידוד בית הכלב שלך (אתה יכול למעשה להכניס את המלטה מתחת לשמיכה של כלבך לטובת הנוחות האולטימטיבית). הימנע מחצירות או מעשבים, מכיוון שלעתים קרובות הם מכילים חיידקים וטפילים; במקום זאת, בחרו בשבבי עץ.

האורן והארז הם האפשרויות הפופולריות ביותר, מכיוון שהם זולים יחסית, הם מציגים תכונות דוחה מזיקים, וגם להם יש ריח יפה. עם זאת, ריחות אלה לעיתים חזקים למדי בחללים סגורים, ויש כלבים הסובלים ממחלות נשימה לאחר השינה על גילוח (במיוחד שבבי ארז). אתה יכול לקרוא על היתרונות והחסרונות של אפשרויות שונות למצעים לבית הכלבים כאן.

בנוסף, גילוחים עשויים להיות מסוכנים למדי לגורים ולנקבות בהריון או במצוקה, ולכן יש להימנע מהם במקרים כאלה.

דאג גם לבודד את המרחב שבין האדמה לבית הכלב שלך (אשר בתקווה יגדל כך שהוא לא ינוח על האדמה הקרה). מעט מילאר (נדון בהמשך) יעזור להקרין את חום גופו של הכלב שלך לבית, או שתוכל להשתמש בקטע קלקר כדי לבודד את הבית.

תוכלו למצוא גם לוחות בידוד העשויים משילוב של קלקר (או חומר דומה) ומילר בחנויות השיפוצים הגדולות לבית. זה יאפשר לכם ליהנות ממיטב שני העולמות ולשמור על בית הפוך שלכם די חם.

רוצה באמת לוודא שהכלב שלך נוח ונעים? הקפד לקרוא את רשימת האסטרטגיות המלאה שלנו לחימום בית הכלבים החורף של הכלב שלך ללא חשמל.

צעצוע לעיסה עמיד ובטוח

אתה רוצה להבטיח שהכלב שלך יהיה מגורה במידה מספקת – במיוחד אם הוא מבלה הרבה זמן בביתו במהלך היום.

כדי להשאיר את הגור שלך משועשע, זרוק צעצוע לעיסה בטוח ועמיד פנימה כדי לתת לו מה לעשות ולעזור למנוע ממנו ללעוס את ביתו.

עיין במאמר שלנו בנושא צעצועי לעיסה טובים עבור פיטבול כדי לעיין בכמה צעצועי הלעיסה הקשים (ולכן הבטוחים ביותר) מסביב. אבל אם אתה ממהר ופשוט רוצה המלצה מהירה, קשה להשתבש במשהו כמו ה- Goughnuts Maxx 50 Stick או אקסטרה כדור גומי קונגי

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!