עשרת הצווארונים הטובים ביותר של GPS לכלב לשנת 2020

מגוון רחב של GPS לכלב.
מכשיר איתור לכלב במחירים משתלמים במיוחד
כל המוצרים באתר עברו בדיקה מקיפה ועם המלצות רבות.

הכלב שלך הוא חלק חיוני מהיקרים לך. לכן פשוט הגיוני מאוד שפשוט עוקבים אחר מקום הימצאם כדי להבטיח את ביטחונם. עשרת קולרים הכלבים החכמים הטובים ביותר שלנו המשתמשים בגשש GPS מורכבים מפריטים הנמכרים ביותר בכיתה זו. לאחר שסרקת באינטרנט את צווארוני הכלבים האידיאליים חמושים בגשש GPS, עליכם להיות מסוגלים לייצר בחירה חכמה יותר לרכישה של המוצר. בעיקרו של דבר, גשש לחיות מחמד זוכה לשימוש העיקרי בהבטחת האבטחה והבטיחות של חברך הפרוותי. זה כולל טכנולוגיה מתקדמת שמוצאת את המיקום של חברך הפרוותי, וזה אומר שאתה עשוי לקבל שקט נפשי כאשר הם בחוץ. עוקבים אחר חיות מחמד רבים מאפשרים לך לקבל התראות על מקום חיית המחמד שלך. ברגע שמקבלים אזעקות בטלפון, קל לעקוב אחריהם ולמצוא אותם להביא אותם חזרה הביתה. אינך צריך לדאוג לאבד את חיית המחמד היקרה שלך.

Tracker לכלבים GPS עמיד למים

החל מהביקורות הטובות ביותר עבור גורמי איתור מקום GPS, בחרנו במוצר זה בגלל תפקודו הגמיש. להלן הסחורה הטובה ביותר למעקב אחר כלבים שנעשתה בהתאמה לכל צווארון מעקב אחר כלבים במידות שונות ובחומר. בשל התקשרותו האוניברסלית שיושבת בקלות על כל צורה של צווארון כלבים ללא טרחה. יחד עם זאת, מסוף / מודול ה- GPS של משרוקית כולל נעילת סיבוב קלה. בדרך זו אכפתיות של גשש הצווארון לחיות מחמד GPS אינה דבר מרכזי. כל שעליך לעשות הוא לתקן את קובץ מצורף המשחקים לצווארון.

גיפיאס לכלב - גרמין PT10

הנה, יש לנו גשש GPS גור מיוחד לטיולים קצרים. הוא מכוון לשתי שיטות מובחנות שמפקחות את העין על הגור. בעיקר זה לא סתם קונסולת גשש GPS אחת שתוכלו לקבל בהצעה. בין שתי הקונסולות הללו מתפקד קונסולת המגן (אתה) יחד עם עוד אחת כקונסולת משחקי המחמד (יושבת על צווארון הגור שלך). הבהרנו את פעולת Friendster בפסקה המתקרבת. יחד עם הקטע הקודם, השימוש במכשירי ה- GPS של גור הגור של דואו מוסיף ליתרון זה. כל שעליך לעשות הוא לקשר ולהתאים בין שתי הקונסולות הללו. ואז קונסולת המגן תפעל כקו הייחוס לקונסולה שלך.

גיפיאס לכלב - חכם ובצבע שחור

חשוב על הפעם האחרונה שירד גשם ופתחת את הדלת כדי להכניס את הכלב שלך פנימה. לא זיכרון מהנה. המצביע הגרמני המתורבן שלנו הוא מעט אנרגטי, בלשון המעטה. היא תרוץ פנימה, בספרינט מלא – תעשה פנייה מהירה לשמאל ואז פנייה ימינה – כל הזמן מחליקה ומחליקה על רצפות העץ שלנו כמו החלקה הגרועה ביותר שראית בחיים שלך.

מעקב GPS אחר כלבים, מיני ועמיד למים

כשאתה עוקב אחר מכשירי GPS כלביים מסכתיים, עכשיו זה גשש שמתפקד במערכת מהירה יותר. במציאות, זה כולל כרטיס סים משולב לביצוע מהיר וחלק יותר של גשש זה. זה מייצר כי צווארון הכלבים לניטור ה- GPS הטרקטיבי מדויק ומענה בהשוואה לאחרים עם רישום סקירה זה. מאז הנה מערכת 3G הופכת את מציאת הכלב למהירה יותר מאשר עוקבי מערכת 2G רגילים.

איתור GPS של BARTUN Mini לחיות מחמד

דבק במכשיר הפיקוח האידיאלי לאינטרנט. BARTUN Mini Tracker לחיות מחמד GPS Locator הוא לא גשש כלבים GPS, אולם רק קוד QR. זה מאפשר לאנשים לדבר איתך בחזרה אם הם עוקבים אחר הגור שלך. בדרך זו, תוכל להתחבר בקלות בכל פעם שמישהו סורק את קוד ה- QR על צווארון הניטור של חיית המחמד שלך. זה אינו שירות מעולה שאתה מקבל לאחר ששילם עם גשש ה- GPS הספציפי הזה. זה לא יעזור לך לפקח על הגור שלך אלא אם כן מישהו כזה יגיע אליך באופן אישי. זה ממש לא המצב האידיאלי עבור הגור שנמלט ליערות או שאנשים לא יכולים לאתר אותו.

קולר כלבים חכם AKC

הנה, יש לנו את צווארון ה- GPS של חכם לכלבים העולה על מרבית עוקבי ה- GPS של הגורים. ה- Connect מ- AKC הוא צווארוני מעקב הכלבים החכם ביותר שלך המגיעים בשתי גרסאות שונות. גרסאות אלה שונות זו מזו ביחס לחומרים שלהם. ראשית, צווארון מעקב הכלבים מגיע מבד העור. שנית, יש גרסת ספורט הבנויה מחומר ניילון עבה.

צרור גרמין אלפא 100

Garmin Astro מספק את פרטי האתר המדויקים והמקיפים ביותר ברגע שחיית המחמד שלך נעדרת. מערכת זו מעסיקה את תמיכת ה- GPS של Glonass שהיא די מדויקת יותר מרשת ה- GPS הרגילה. יחד עם זאת, ישנם מספר תכונות המאפשרות לגשש GPS זה לקבל גורים את האפשרות הרצויה. בנוסף לעובדה הפשוטה, גשש זה עשוי לעקוב אחר הגור ולמצוא אותו ביעילות ברדיוס של 9 מייל. יחד עם זה, תוכלו למצוא את הגור שלכם עם המפות האמריקאיות הטעונות מראש עם מכשיר כף יד זה.

Eureka Technology MARCOPOLO ניטור כלבים מתקדם

MARCOPOLO הוא גשש GPS בר השוואה עבור מרבית הגורים כמו זה שראינו שהמיקום הקודם. מצד שני, MARCOPOLO לא משתמש במערכת ה- GPS כדי לפקח על הכלב. היא משתמשת ברשת שלה כדי למצוא את הכלב האבוד. מכאן שיש מגבלה מסוימת היכן המנגנון הזה יכול למצוא כלבלב חסר, כלומר עד חמישה קילומטרים. יחד עם זאת, אתה מקבל הודעה ברגע שהגור שלך בורח מהגבול המאובטח.

צווארון כלבים GPS של Garmin T5

צווארון הכלבים GPS Garmin T5 מ- Eureka הוא גשש GPS פנטסטי לכלבים המשתמש בערכה ייעודית שתוכלו להשתמש בהם כדי למצוא את חיית המחמד שלכם. צווארון מעקב אחר חיות מחמד מאפשר לך להקים עד 3 גורים במקביל ולעקוב אחריהם. במציאות, גשש ה- GPS הזה אינו פועל ברשת GPS רגילה. לכן לא יתקיים מנוי חודשי, חוזים והתחייבויות נוספות, או כל דבר אחר רשע. כל שעליך לעשות הוא לשלוט בגשש, אז הגדר אותו יחד עם מכשיר כף היד, ולא לדאוג שהגור שלך ישחק בהתחלה.

Findster Duo + Tracker לחיות מחמד

סיים את הביקורות יחד עם גשש ה- GPS של Findster Duo עבור מרבית הגורים, זו רק עוד כניסה מגארמין. עם זאת, לעוקב המתבקש יהיו כמה קווי דמיון עם זה שקודם ראינו. במציאות, צווארון זה היה תוספת של גברים ונשים מעדיפים לרכוש כאשר יש להם יותר מכלב אחד בבית. פירושו של דבר, אנשים ראשונים, רכשו את הגשש, ואפילו מכשירי כף יד שיכולים להספיק גור אחד בפעם אחת. לאחר מכן, הורי הגורים יכולים לרכוש את גשש ה- GPS הכלבי הצלול שיוכלו להתאים אותו יחד עם המכשיר הידני שנרכש בעבר.

לסיכום

עוקבי GPS לכלבים סייעו משמעותית להורים הגורים למצוא את חבריהם הפרוותיים. בדיוק באותו אופן, מעטים מהמשתמשים לא התברכו אם כלביהם נמלטו בשוגג מחסלו את הגשש איפשהו. אבל אם היינו יכולים ללמוד מהתאונות הללו זה עשוי להועיל לגורים שלנו כשהם נעדרים ומחכים לנו.

פרסמו את העסק שלכם אצלינו 🙂

פורטל הבהב מעניקה הזדמנויות חדשות לעסקים ולפרסום מאמרים בתחום בעלי החיים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!