קולרים לאילוף הכלב מהבית

קולרים חשמליים עם שלט רחוק לאילוף ושליטה בכלבים.
כל המוצרים באתר עברו בדיקה מקיפה ועם המלצות.

מי צריך לקנות צווארון כלבים

מי שיש לו כלב צריך שיהיה לו לפחות צווארון כלבים אחד. גם אם יש לך חצר מגודרת או הרבה רכוש ואתה בדרך כלל לא רודף את הכלב שלך, צווארון חשוב למקרה שתצטרך לנסוע לאנשהו ותצטרך לשמור על הכלב שלך בשליטה. כמו כן, הוא משמש כמחזיק בתג רישיון וכלב כלבת, ושניהם נדרשים ברוב התחומים.

בעלי כלבים רבים בוחרים שיהיה להם יותר מצווארון אחד. הסיבה לכך היא כי צווארונים שונים משמשים לדברים שונים. אבזם ניילון או צווארון אבזם טובים לשימוש יומיומי. צווארון מרטייל או צווארון שרשרת יכול להיות שימושי לאימונים. וצווארון חכם משתמש בטכנולוגיית GPS שיכולה לעזור לך לאתר את הכלב שלך. זה שימושי אם אתה הולך לצוד או למקום חדש שבו אתה חושב שהכלב שלך עשוי לנדוד לאיבוד.

תכונות חשובות שיש לקחת בחשבון

לכל צווארוני הכלבים תכונות חשובות. זה מה שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הצווארון לכלבך.

  • בכושר. צווארון גדול מדי יכול להחליק, וצווארון קטן מדי יכול לחנוק את כלבך או לפגוע בעורו. מדוד סביב צוואר הכלב שלך והתייעץ בתרשים גודל של מותג הצווארון שאתה מתכנן לרכוש.
    חומר. תרצו לבחור חומר שיהיה יציב ועמיד. זה אמור להיות רחיץ והוא אמור להיות מסוגל לעמוד בכמה מכרסמים למקרה שהכלב שלכם יעסה עליו.
  • סוג. ישנם מספר סוגים של צווארונים ותצטרך לבחור אחד שמתאים למה שאתה רוצה להשתמש בו. אם יש לך מאמן מקצועי, שאל את דעתו על סוג הצווארון בו עליך להשתמש לצורך אימונים. אם לא, צווארון מרטייל הוא בדרך כלל האפשרות הבטוחה ביותר.

שאלות נפוצות

האם זו דרישה חוקית להחזיק צווארון על כלב?

החוק יכול להשתנות בהתאם למקום מגוריכם. ברוב המקומות, עם זאת, כן, זו דרישה חוקית לכלב ללבוש צווארון כשהוא בפומבי. בדרך כלל מקובל גם לרתום או ריסון אחר. בנוסף, על הצווארון לכלול את רישיון הכלב, רצוי עם שם הבעלים ומספר הטלפון עליו חרוטים, ובמידת הצורך בעירך או במחוזך, תג כלבת הכלב, המוכיח שהוא חוסן נגד כלבת בהתאם החוק.

האם עדיף ללכת עם כלב עם רתמה או צווארון?

זה תלוי בגזע הכלב שלך, בצורת גופו, אם הוא מושך וגורמים אחרים. אם הכלב שלך יודע ללכת טוב ברצועה, צווארון ניילון רגיל בדרך כלל מתאים להליכה. צווארון מרטייל מעניק מעט ביטחון נוסף מכיוון שהוא יתהדק אם הכלב שלך היה נמתח או מושך. עבור כלב שמושך הרבה, רתמת ללא משיכה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר (אנו בודקים את הרתמות הטובות ביותר לכלבים בפוסט נפרד). אם אתם מתקשים בהליכת כלבכם, דברו עם מאמן מקצועי על האפשרויות השונות הקיימות.

האם כלבים צריכים תמיד ללבוש צווארונים?

אם הכלב שלך נמצא בחוץ או במקום ציבורי, עליו ללבוש צווארון. ורוב הכלבים לובשים צווארונים כשהם בבית ומשוחררים בבית, אם כי זה לא נדרש. אולם ישנם כמה מצבים בהם כלב לא צריך ללבוש צווארון. אם אתה מכניס את הכלב שלך לארגז, הסר תחילה את הצווארון שלו. אחרת הוא יכול היה לתפוס אותו על חוט בארגז ולחנוק את עצמו. אם יש לך שני כלבים שמתפרסים, זה הכי בטוח להסיר את צווארוניהם כדי שלא יתקעו את לסתותיהם בצווארון הכלב השני. אסור לעולם להשתמש בצווארון חנק של שרשרת או ניילון כדי לקשור כלב בחוץ בקו. רתמה מתאימה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר שלך להעמיד את הכלב שלך על קו בחוץ (אם כי אין להשאיר אותו ללא השגחה).

האם גורים צריכים לענוד צווארונים? איזה סוג צווארון הכי טוב לגור?

כדאי להרגיל את הגור ללבוש צווארון. גור צעיר יכול ללבוש צווארון ניילון רוב הזמן. צווארון מרטייל יכול לשמש לאימוני גור ולטיולים כדי להימנע מחזרת הגור שלך מצווארון הניילון. הימנע משימוש בצווארוני חנק שרשרת על גורים צעירים. לאחר שהגור שלך בן כמה חודשים אתה יכול לדבר עם מאמן על סוג הצווארון שישמש לאימונים והליכה.

השאירו פרטים בצור קשר

אם אתם מעוניינים בפרסום העסק שלכם או פרסום מאמר בתחום השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם 🙂

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!