9 דרכים לבדר כלב משועמם כשאתה בעבודה

הלוואי ויכולתי פשוט להישאר בבית ולבלות עם הכלב שלי כל היום. למרבה הצער, אנחנו לא כל כך אוהבים את זה שצריכים להשאיר את הכלבים שלנו לבד בבית כשאנחנו הולכים לעבודה.

זה לא כל כך רע. כלבים זקוקים גם לזמן לבד, כשאתם בבית, תוכלו לראות כמה זמן הם מבלים בשינה, או שוכבים בשמש או סתם שוכבים על הספה. זה רק בריא שכלבכם לומד לבזבז קצת זמן בעצמם.

התפקיד שלנו הוא לוודא שאנו מספקים את הכלבים שלנו עם גירוי בזמן שאנו בחופש וכמות נחמדה של זמן משחק כשאנחנו חוזרים מהעבודה. אם תלמד כיצד לבדר את הכלב המשועמם שלך כשאתה בעבודה, יהיה לך כלב שמח שיברך אותך באהבה אחרי יום ארוך.

מדוע כלבים הרסניים כשהם בבית לבד?

1. למידה
גורים מאוד שובבים וחוקרים. זהו חלק חשוב מהתפתחות חברתית ודרכים חשובות לכלבים ללמוד על סביבתם. זוהי התנהגות נורמלית עבור גורים לחקור את סביבתם באמצעות ריחוף, טעימה ולעיסה.

2. בקיעת שיניים
גורים בני חודשיים בערך מתחילים לצאת להם שיניים ואז בין 4-6 חודשים כאשר שיני החלב שלהם נושרות ומוחלפים על ידי השיניים הבוגרות. זו תחילתו של השלב ההרסני. גורים יעשו הכל כדי לעזור לשיניים שלהם לעבור את התהליך הזה וכדי לעזור ולהקל על השיניים הכואבות והחניכיים.

3. תשומת לב
חלק מהכלבים עשויים ללעוס מכיוון שהם זוכים לתשומת לב, ואפילו תשומת לב שלילית, כאשר הם לועסים. יתכן שאתה מתגמל בשוגג בהתנהגות כשאתה נותן להם פינוקים או מדבר איתם על מנת לגרום להם להפסיק ללעוס.

4. חרדה
לעיסה והתנהגות הרסנית עשויים להוות תגובה לחרדה. כלבים המרותקים באזורים בהם הם חשים לא בטוחים עלולים לחפור וללעוס בניסיון לברוח. כלבים חרדים עלולים לפנות ללעיסה כמוצא. לעיסה עשויה לעזור להקל על כלב מתח או חרדה.

5. בריאות שיניים
חשוב לבריאות הכלבים לשמור על ניקיון שיניים. בדיוק כשאנחנו מצחצחים שיניים, כלבים לועסים כדי לשמור על שיניהם נקיות.

6. אחריות
כאשר הגור שלך גדל, 6-12 חודשים, הוא מתחיל לעקוב אחר האינסטינקטים שלהם. הם מתחילים לנסות לצוד מזון, להגן על משפחותיהם ועל עצמם.

7. תרגילי שרירי לסת
כמו כשאנחנו רצים או הולכים לחדר כושר, כלבים לועסים כדי לחוש את לסתותיהם. לעיסה יכולה להימשך חודשים, אפילו שנים, והגדלת פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור ולהפחית את הצורך ללעוס ולהיות הרסני.

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

רגע!

לפני שאתם יוצאים מהאתר, חשוב שתדעו שני דברים ✌️

  1. אם תרשמו לניוזלטר של פורטל הבהב תהנו לגלות ממבצעים חמים לפני כולם!
  2. תהנו ממידע עכשווי ומעניין על הכלבים שלכם

השרמו לניוזלטר של פורטל הבהב

השאירו את המייל שלכם בתיבה למטה 👇
ותקבלו מדי שבוע עדכונים על מבצעים חמים שקיימים לפרק זמן מוגבל וממידע מעניין וטיפים מעולים!